یک آشپز و یک برنامه ریز رویداد تغییر چرخ دنده ها به کمک دوستان و خانواده

خانواده که آشپز و طرح کسب و کار با هم زنده می ماند گیر بودن داخل در قرنطینه با هم. یا حداقل بتسی و جنسن کامینگز مطمئن خوردن به خوبی و مطمئن است که کسانی که در اطراف آنها را هم در همان زمان خدمت تا مقدار زیادی از مواد غذایی برای فکر.

این دو هر دو به شدت درگیر در صنعت رستوران و مهمان نوازی بنابراین صحبت کردن در مورد اهمیت مواد غذایی و جامعه است که بخش بزرگی از زندگی خود را. بتسی بنیانگذار فورچون کوکی مفاهیم یک رویداد شرکت تولید قرار می دهد که در bashes مانند سالانه سرمایه گذاری در بچه ها شام و جنسن یک آشپز است با سالها تجربه در دنور آشپزخانه و یک مشاور رستوران ارائه می دهد که خدمات خود را از طریق شرکت خود را بهترین خدمت خلاق است.

نگه داشتن آشپزخانه به خوبی مواجه نگردند یکی از جنسن آشپز عادات و آن را به تازگی با الهام از بتسی بپرسید اگر وجود دارد یک راه برای کمک به افراد دیگر انجام چیزی مشابه به همین. “چه آغاز شده به عنوان یک سوال به جنسن در مورد ذخیره کردن در فریزر تبدیل به یک راه برای ما به اشتراک دوستان و همسایگان ما با خوشمزه و مقوی آشپز, ساخته شده, سوپ, سس و سوپ استخوان” او به یاد می آورد.

Betsy Cummings delivers broth and soups with her two sons.گسترش

بتسی کامینگز ارائه آبگوشت و سوپ با دو پسر.

بتسی Cummings

ماه گذشته او آغاز Facebook, گروه برای رسیدن به دوستان و خانواده خود علاقه مند در مواد غذایی و مطمئن شوید که هیچ کس نیاز بود. “ما تبادل پیشنهاد کمک های مالی برای مواد غذایی و امیدواریم که دوستان ما قادر به سهام خود را در فریزر با وعده های غذایی است که خانواده خود را تغذیه و روح در طول این زمان,” او توضیح می دهد.

این گروه در حال حاضر دارای بیش از 100 عضو بسیاری از آنها اتصال به تماشای جنسن زنده جریان از آنچه او و کامینگز خانواده از جمله فرزندان در سنین سه و شش در حال آماده سازی هر شب. ایده, بتسی, توضیح می دهد, این است که برای الهام بخشیدن به آشپز خانه و همچنین مردم ارسال سریع و سالم, کالاهای اساسی مانند, تایلندی, کاری, pho-سبک استخوان براث و San Marzano سس گوجه فرنگی به سهام خود را در یخچال و فریزر.

“هیچ چیز بیشتر دلگرم کننده در طول این زمان از خوبی ساخته دادن به سلامت غذا” او اشاره می کند. “این نسخه ما از در آغوش گرفتن در حال حاضر.”

حتی اگر زن و شوهر باقی می ماند خوش بین و پر انرژی, آنها تجربه کرده ام خود به خود مشکلات به دلیل بحران همه گیر و در نتیجه اقتصادی شیفت. جنسن از دست داد و چهار ماه از برنامه ریزی کار بیش از یک دوره سه روزه و بتسی شرکت تا به حال به حرکت می کند تمرکز خود را به دور از اجتماعات.

Frozen soups and sauces destined for friends' kitchens.گسترش

منجمد سوپ و سس مقصد برای دوستان’ آشپزخانه.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

“این همه چیز شما تا کنون شناخته شده است, آموخته, انجام می شود و به طور کامل پاک تخته سنگ پاک” می گوید: بتسی. “شما باید بیش از شروع دوباره اختراع خود را, اما همچنین به شما واقعا که. من فکر می کنم ما هر دو برای پیدا کردن زمانی که ما امنیت پتو رفته است چه ما علاقه واقعی و هدف است.”

برای جنسن که شور و هدف متمرکز روزانه خود را به بهترین وجه در خدمت پادکست که در طی آن او مصاحبه سرآشپزها صاحبان رستوران ها و آشامیدنی و حرفه ای و دیگر مهمان نوازی مردمی از سراسر کشور است. او راه اندازی نشان می دهد در ماه نوامبر سال 2018 به عنوان یک بی پادکست هفتگی, اما از آنجا که اقامت در خانه سفارش صادر شده در ماه مارس او شده است تولید بهترین خدمت زندگی در Facebook در ساعت 10 صبح هر روز.

“من احساس می کنم به نام به خدمات و به اطلاعات و ایده ها به مردم و ارتباط با مردم و…این چیزی است که من می توانید انجام دهید می گوید:” جنسن. “ما در حال محروم کردن به خالص گرانول چیزهایی است که ما را به کنه و برای من که در برقراری ارتباط با مردم و داستان های به اشتراک گذاری و پاسخگو بودن برای دیگران و خودم.”

موضوعات تحت پوشش تغذیه بیکار رستوران کارگران چگونه به درخواست برای مزایای بیکاری و آینده صنعت مواد غذایی. مهمانان حاضر شامل کتی Lazor مدیر اجرایی EatDenver; دبی طلا, یک جیمز ریش برنده جایزه آشپز از شیکاگو; و جولیا Joun بنیانگذار تخته سنگ را Flatirons مواد غذایی در جشنواره فیلم, در میان دیگران.

همراه با خانواده پخت و پز فیلم betsy’s زمان پروژه دلچسب مادر, مادر متمرکز digital جامعه است که دهانه های چند رسانه اجتماعی سیستم عامل ها از جمله Facebook صفحه و مادر-به-mama تصویری چت در بتسی کانال یوتیوب. او مهمانان را شامل مادران از همه بیش مانند یک آمریکایی زندگی در ایتالیا که به راهنمایی برای زنده ماندن در قرنطینه و مدرن طرفدار اصول روحانیت ومعنویت که مذاکرات در مورد مادر-بشود و چگونه به پردازش احساسات در نظر گرفته. “من می خواهم به سالم مکالمات است که زنان به دنبال در طول این زمان” بتسی توضیح می دهد. “همچنین من به اشتراک گذاری سفر خود را برای پیدا کردن هدف واقعی من, چگونه برای زندگی مسالمت آمیز و مراقبت از آن مادر bod.”

این زن فکر می کند که بچه های خود را بهره مند از تمام پروژه ها و از تمرکز مجدد زندگی در یک نور مثبت است. تماشای پدر خود آشپز آن را شبانه بوده است الهام بخش می گوید: بتسی andit آنها کمک می کند تا احساس گنجانده شده است. و او می افزاید: گاهی اوقات آنها حتی قرض دادن یک دست در آشپزخانه.

“ما شده اند کارآفرینان برای نیمه بهتر از دهه گذشته و احساس فوق العاده با انگیزه و هیجان زده و با الهام هر دو از صنایع ما قادر به محوری و هنوز هم ارائه خدمات می گوید:” بتسی. “اگر چه جنسن و من بسیار متفاوت هستند, ما یک هدف اصلی از ساختن چیزهای بهتر و کمک به, پس از آن آسان است برای ما برای قرار دادن در ما خلاق کلاه و حفاری به آنچه که مردم واقعا نیاز دارید در حال حاضر.”

و برای بسیاری از ما آنچه که ما نیاز به آرامش است, مواد غذایی سالم — به خصوص با طرف الهام بخش گفتگو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de