میامی — جمهور ونزوئلا Nicolás مادورو ایستاده در برابر لجبازی $15 میلیون فضل ایالات متحده به صورت قاچاق مواد مخدر به اتهام تماس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک œracist کابوی’� و هشدار داد که او آماده است برای مبارزه با هر معنی لازم باید آمریکا و همسایه کلمبیا به جرات حمله به.

ایرانیها bellicose سخنان پنج شنبه شب آمد ساعت پس از ایالات متحده آمریکا اعلام کرد جارو کیفرخواست علیه سوسیالیستی رهبر و تعدادی از اعضای حلقه درونی خود را به اتهام تبدیل ونزوئلا به یک جنایتکار سازمانی در خدمت قاچاقچیان مواد مخدر و گروه های تروریستی است.

                                                                                                                                                                                                                       

یک کیفرخواست توسط دادستان در نیویورک متهم مادورو و حزب سوسیالیست رئیس Diosdado Cabello سر از مهر لاستیکی مهر کردن قانون اساسی مجلس از توطئه با کلمبیا و شورشیان از اعضای نظامی ‘œto سیل ایالات متحده با کوکائین’� و استفاده از تجارت مواد مخدر به عنوان یک ” œweapon در برابر امریکا است.’�

مادورو سابق راننده اتوبوس که خود را مد یک everyman آیکون را گفت که این اتهامات با انگیزه های سیاسی بود. او گفت: آنها چشم پوشی آمریکا متحد کلمبیا نقش به عنوان منبع اصلی جهان کوکائین و نقش خود را در تسهیل مذاکرات صلح بین دولت کلمبیا و آن کشور”s شورشیان بیش از دهه گذشته است.

‘œDonald مغلوب ساختن پیشی جستن شما یک بدبختی انسان” مادورو برافراشته طی سخنرانی تلویزیونی خود را. ‘œYou مدیریت روابط بین المللی مانند نیویورک مافیا اخاذی هنرمند شما یک بار به عنوان املاک و مستغلات،’�

آنچه که برخی از ایرانیها سمی ترین شعارهای همیشه در برابر تهمت نیز با تهدید نیروی نظامی: ‘œIf یک روز امپریالیستها و کلمبیا الیگارشی جرات به لمس حتی یک موی آنها را به صورت بولیواری خشم یک ملت است که پاک کردن همه آنها را.”

                                                                                                                                                                                                                       

قبلا ونزوئلا رئیس دادستانی باز یک تحقیق در برابر رهبر مخالفان ژوئن GuaidÃ3 به اتهام توطئه کودتا با بازنشسته ارتش ژنرال Cliver Alcalà ¡که پس از اینکه نام در ایالات متحده کیفرخواست گفت که او تا به حال انبار سلاح های حمله در کلمبیا برای یک مرزی تاخت و تاز. بدون ارائه شواهد مادورو گفت: اداره مبارزه با مواد مخدر بود که در پشت یک طرح توسط Alcalá برای ترور او و دیگر رهبران سیاسی.

کیفرخواست از عملکرد رئیس دولت بسیار غیر معمول است و محدود به چرخ ضامن دار تا تنش ها با واشنگتن به عنوان گسترش coronavirus را تهدید به فروپاشی ونزوئلا کمبود-گرفتار نظام سلامت است. مادورو دستور ونزوئلا به ماندن در خانه در تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس که مقامات می گویند آلوده 107 مردم و مدعی اول آن مرگ پنج شنبه.

اعمال مجرمانه برای پیشبرد مواد مخدر و سلاح های توطئه است که قدمت آن به آغاز هوگو چاوز انقلاب در سال 1999 رخ داده است که در جاهای دوردست سوریه, مکزیک هندوراس و ایران, کیفرخواست مدعی. دادستان کل ویلیام بر برآورد توطئه قاچاق کمک کرد تا آنجا که 250 تن کوکائین از یک سال از جنوب امریکا.

‘œThe مادورو رژیم غرق در فساد و جنایت,’� Barr گفت: در جریان یک کنفرانس خبری از واشنگتن است. ‘œWhile مردم ونزوئلا رنج می برند این دوز و کلک خطوط جیب خود را با مواد مخدر و پول و درآمد حاصل از فساد آنها. و این اتحاد به پایان رسید.’�

                                                                                                                                                                                                                       

هماهنگ unsealing از کیفرخواست علیه مقامات 14 و دولت متصل افراد همراه با اعلام پاداش 55 میلیون دلار در برابر ونزوئلا و چهار نفر دیگر حمله همه کلید تخته از آنچه بر نام ‘œcorrupt ونزوئلا رژیم” از جمله ونزوئلا تحت سلطه قوه قضائیه و قدرتمند نیروهای مسلح.

در میامی دادستان به اتهام رئیس دیوان عالی عدالت Maikel مورنو با پولشویی در آمریکا حداقل 3 میلیون دلار در ثمن از مورد رفع در ونزوئلا از جمله شامل یک جنرال موتورز کارخانه. مقدار زیادی از پول را صرف او در هواپیما های خصوصی ساعتهای لوکس و خرید در پرادا دادستان ها ادعا می کنند.

مادورو وزیر دفاع ژنرال ولادیمیر Padrino شد و به اتهام توطئه برای قاچاق مواد مخدر در مارس 2019 کیفرخواست unsealed در واشنگتن است.

‘œThis اعلام یک ضربه بزرگ برای ایرانیان است که ونزوئلا در حال اجرا مانند یک مافیا دولت با فساد و جنایات گسترده و مطلق مصونیت از مجازات” گفت: خوزه میگوئل Vivanco, آمریکا, مدیر دیده بان حقوق بشر. ‘œWith این کیفرخواست او ممکن است در حال حاضر خود را از دست اورا شکست ناپذیری بودن کاملا بالاتر از قانون است که بسیار خوش آمدید.’�

اما مشخص نیست که چگونه آن را به ارمغان می آورد ونزوئلا هر گونه نزدیک شدن به پایان 15 ماه بن بست مادورو که از حمایت روسیه و چین و آمریکا-حمایت GuaidÃ3. آن را نیز می تواند قطعه رهبری ایالات متحده در ائتلاف علیه مادورو اگر اروپایی و آمریکای لاتین متحدان فکر می کنم برگ برنده دولت است overreaching. حدود 5 میلیون ونزوئلا را ترک کرده اند این کشور در سال های اخیر فرار تورم و گسترده غذا و دارو کمبود.

‘œIt فوق العاده خطرناک قمار به کوشش توهین آمیز علیه ونزوئلا خبر داد که اولویت را باید به خاک این کشور سقوط نظام سلامت و جلوگیری از بدتر مهاجر, مهاجرت,’� گفت: ایوان Briscoe های آمریکای لاتین مدیر بحران ، ‘œThese آمریکا اتهامات می تواند طلسم عذاب برای هر گرم شدن, افشای GuaidÃ3 به خطرات جدی و به نظر می رسد بالا-تنهایی بی تفاوت نسبت به فوری درد و رنج از ونزوئلا ، �

مادورو به مدت طولانی را متهم کرد که ایالات متحده “امپراتوری” به دنبال هر بهانه ای به دست گرفتن کنترل از بزرگترین ذخایر نفت تشبیه آن توطئه به سال 1989 حمله به پاناما و حذف قدرتمند ژنرال مانوئل نوریگا به صورت قاچاق مواد مخدر به اتهام در فلوریدا.

Barr و الیوت آبرامز از وزارت امور خارجه و نماینده ویژه در ونزوئلا در حال رانندگی افزایش تدابیر موضع آمریکا در قبال ونزوئلا از آنجا که آنها تحت فشار قرار دادند برای نوریگا ایران در اواخر 1980s – Barr به عنوان یک مقام ارشد وزارت دادگستری رسمی و آبرامز به عنوان دستیار وزیر امور خارجه امریکا لاتین.

مقامات ایالات متحده دیدن دیگر تشابه به عنوان به خوبی. نوریگا تبدیل پاناما به یک زمین بازی برای خشونت بین المللی کارتل های مواد مخدر و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متهم کرده است مادورو و نظامی خود از سرسپردگان پناه دادن به موادمخدر و چریک از کلمبیا و حتی حزب الله تعیین شده گروه های تروریستی است.

آنها همچنین متهم به مقامات دولتی هم با خوبی متصل تجار و بازرگانان از سرقت صدها میلیارد دلار از خزانه دولت بسیاری از آن از دولت غول نفتی PDVSA که دیده است تولید آن شیرجه رفتن به هفت دهه کم است.

هنوز شارژ مادورو بود هیچ کار آسان است. نشسته رهبران خارجی به طور معمول لذت بردن از مصونیت از پیگرد قانونی تحت قانون ایالات متحده و هنجارهای بین المللی.

اما ایالات متحده آمریکا است که در میان 60 کشور که دیگر در نظر مادورو رئیس دولت حتی اگر او را نگه عملا قدرت. آنها به جای تشخیص GuaidÃ3 رئیس کنگره ونزوئلا به عنوان حق رهبر پس از سوسیالیست انتخابات در یک سال 2018 مسابقه خدشه دار اتهامات تقلب و مخالفت با تحریم.

شواهد و مدارک علیه مادورو جمع آوری شد بیش از چندین سال توسط محققان در میامی, نیویورک, شیکاگو و واشنگتن که آورده قاچاق مواد مخدر خارجی رشوه خواری و پول شویی اتهامات علیه چندین ارشد ونزوئلا مقامات و اعضای ارتش و دولت متصل تجار و بازرگانان.

به تعجب بسیاری از ونزوئلا دارای سرسختانه چسبیده به قدرت است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مطرح شده حول و حوش پاییز گذشته خروج پشتیبانی از نروژ-حمایت از تلاش میانجیگری و گسترش تحریم ها به طوری که حتی شرکت های خارجی مواجه تلافی گسترش مادورو تاسیسات.

به طور جداگانه بر اولویت بندی تحقیقات Maduro, داخلی, دایره, با توجه به دو نفر صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی وزارت دادگستری مذاکرات.

فشار برای ارائه به مردم گفت: رفت و به اوردرایو در زمان GuaidÃ3 بازدید واشنگتن در ماه فوریه و تهمت ستایش او به عنوان مهمان در دولت از آدرس اتحادیه در تماس تلفنی با ‘œa بسیار شجاع که حمل با او امیدها و رویاها و آرزوهای همه ونزوئلا.’�

فرانک مرا سابق پنتاگون گفت: آمریکا حق محکوم مادورو و دیگران برای سرکوب مردم خود به سرقت از خزانه دولت و تبدیل ونزوئلا به یک جنایتکار دولت است.

اما او نگران این کیفرخواست بازی بیشتر به احساسات از رای دهندگان در فلوریدا – باید برنده دولت برای مغلوب ساختن پیشی جستن که در آن ونزوئلا, کوبا و نیکاراگوا فرار دولتهای خودکامه را سیاسی عضلانی – از کمک به مقابله با این کشور را آسیاب بحران است.

‘œWe در حال رفتن به در و تصرف او� گفت مرا که در حال حاضر سران امریکا لاتین مطالعات موسسه در دانشگاه بین المللی فلوریدا. ‘œThis نیست در مورد تغییر رژیم و یا بازگرداندن دموکراسی به ونزوئلا است. آن را در مورد سیاست های انتخاباتی.’�

___

آسوشیتد پرس نویسنده جاشوا گودمن گزارش این داستان در میامی و AP نویسنده اسکات اسمیت گزارش از کاراکاس, ونزوئلا. AP نویسندگان جیم Mustian در نیویورک و مایکل بالسامو و متی لی در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im