‘یک پا بر گردن من هر روز’: حقوق مدنی, ایمان, برگزاری صلح همچنان جورج فلوید در پاسادنا

پاسادنا (CBSLA) — حقوق مدنی و رهبران مذهبی در رابطه با NAACP پاسادنا شعبه میزبانی یک اعتراض مسالمت آمیز و تظاهرات سه شنبه شب در پاسادنا تقویت سیاه صدای خواستار پایان دادن به خشونت پلیس و عدالت برای جورج فلوید بود که کشته شده توسط پلیس مینیاپولیس.

برای پوشش کامل از وضعیت در مینیاپولیس بازدید CBSMinnesota.com و جریان O’DONNELL مینه سوتا است.

“ما اینجا هستیم برای جلب توجه به این تحقیر از راه های که مردم از رنگ و درمان می شود با اجرای قانون” پاستور Kerwin منینگ گفت. “خانواده جورج فلوید صحبت کرده است. ما باید با احترام افتخار خود را درخواست. آنها خواسته ایم به ما بی احترامی جورج زندگی و میراث غارت و نابودی است.

“هر کسی که می برد صدای خود را به دفاع از تخریب اموال و کسب و کار است و نه گفته هر چیزی محکومیت خشونت بی معنی در برابر مردم سیاه و سفید در دست اسلحه و زانو از کسانی که قسم خورده به حفاظت و خدمت به شهروندان ما شما آن را دریافت نمی کند.”

اواخر بعد از ظهر در اعتراض آغاز شده و در مدت کوتاهی پس از 5 بعد از ظهر با یک کاروان آغاز شد که در اولین AME کلیسا به پایان رسید و در مقابل شهرستان سالن.

“چه شما مایل به” اسپرانزا ترل یک پاسادنا resident گفت. “این است و نه زیبا. این اعتراضات نه خودسرانه. این اعتراضات نیست و دکوراسیون.”

“ما مرگ حفظ بارها و بارها و بارها” دیگر سخنران گفت. “بله, ما, ببینید, دستگیری, اما شده است وجود دارد یک اعتقاد بنابراین وقتی ما رو دیدن اعتقادات? زمانی که ما رو به دیدن این افسران پشت میله های زندان? وقتی ما رو دیدن تغییر دهید؟”

این مراسم که شامل سخنرانی پرشوری توسط پاسادنا معاون شهردار Tyron همتون رو در جریان مدت کوتاهی پس از 6 بعد از ظهر حکومت نظامی به اثر رفت در سراسر لس آنجلس هر چند مسئولان شهرستان اجازه گردهمایی مسالمت آمیز به رفتن بدون وقفه.

“همه من درخواست برای عدالت” پاسادنا معاون شهردار Tyron همپتون گفت. “من در حال اجرا یک مسابقه است که هر کس دیگری شروع به سر در. یک پا بر گردن من هر روز.

“من می خواهم شما را به مطمئن شوید که افرادی که شما برای رای دادن در واقع رفتن به چیزهایی که آنها می گویند آنها در حال رفتن به انجام.”

پس از سخنرانی به پایان رسید کسانی که در حضور خانه بازگشت و بدون حادثه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de