نگاهی دموکرات’ جارو طرح به تعمیرات اساسی پلیس

واشنگتن — دموکرات ها در کنگره در حال ارائه تعمیرات اساسی از روش های پلیس و پاسخگویی پس از تظاهرات توده ای بیش از مرگ و میر ناشی از آمریکایی های سیاه و سفید در دست اجرای قانون است.

عدالت در پلیس عمل است که در میان جاه طلبانه ترین اجرای قانون اصلاحات از کنگره در سال و در مقابل چندین جنبه از پلیس که آمده اند تحت نقد قوی به خصوص به عنوان بیشتر و بیشتر خشونت پلیس دستگیر شده است در تلفن همراه تصویری و به اشتراک گذاشته شده در سراسر کشور و جهان است.

                                                                                                                                                                                                                       

بسته محدودیت قانونی برای حمایت از پلیس ایجاد یک پایگاه داده ملی از بیش از حد نیروی برخورد و ممنوعیت پلیس خفه کردن, دارای, در میان دیگر تغییرات است. این تغییرات اگر تصویب می توانست پیامدهای عظیم در پلیس در آمریکا

روشن نیست که آیا این قانون تصویب خواهد شد به خصوص در انتخابات سال و در میان تماس به ‘œdefund پلیس’� و رشد کردند. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا خود را به عنوان یک ‘œlaw و نظم” � رهبر و انتقاد بسته و ادعا دموکرات اند ‘œgone دیوانه.’�

چند چیز به دانستن در مورد این لایحه و چگونه آن را می تواند یک تفاوت:

تغییر فدرال حقوق مدنی قانون

در زیر پیشنهاد فدرال حقوق مدنی قانون است که بر سوء رفتار پلیس دیگر نمی خواهد نیاز به دادستان ثابت کند که یک افسر اقدامات عمدی یک بار بالا از اثبات است. قانون اجازه می دهد یک افسر به اتهام اقدام با بی پروا بی توجهی به زندگی کسی را که باعث مرگ شخص است.

بر اساس قانون فعلی این است که جرم فدرال به عمدا محروم کسی که از حقوق مدنی خود را در زیر رنگ از قدرت اما افسر نیز باید شناخته شده آنچه که انجام شد اشتباه بود و در برابر قانون و تصمیم به انجام آن به هر حال. ثابت کند که جرم دادستان خواهد نیاز به متقاعد کردن هیئت منصفه که نیروی مورد استفاده بیشتر از آنچه خواهد بود منطقی لازم برای دستگیری و یا زانو در آوردن یک مظنون به معنای متقاعد کردن هیئت منصفه که در وسط بازداشت افسر ساخته شده روشن و عمدی تصمیم به علت کسی مرگ است.

                                                                                                                                                                                                                       

بود که یک بار از اثبات این که دادستان گفت: آنها نمی تواند پاسخگویی در مورد اریک گارنر زمانی که آنها کاهش یافته است به اتهامات علیه افسر دانیل Pantaleo سال گذشته است.

واجد شرایط ایمنی

افسران پلیس به طور کلی برگزار نمی شخصا مسئول هر اتفاقی است که در کار از جمله زمانی که کسی می میرد. مفهوم واجد شرایط ایمنی شده است یک راه برای محافظت از پلیس های غیر ضروری را از پرونده های حقوقی و به آنها این آزادی را به پلیس بدون ترس از غیر ضروری قصاص.

این لایحه اصلاح فدرال سوء اساسنامه به آن را آسان تر برای دادگاه برای پیدا کردن افسران شخصا مسئول نقض حقوق مدنی است. این حرکت می تواند پیامدهای عمده ای برای افسران که فکر می کنم دو بار قبل از سوء استفاده از قدرت خود را, اما آن را نیز می تواند آن را مشکل تر به استخدام پلیس در سراسر کشور. آن را نیز می تواند به طور بالقوه منجر به افسران برگزار می شود از لحاظ مالی مسئول بیش از حد. شهرستانها اغلب تحمل فشار از سوء ادعا می کند. در یک دوره 10 ساله در نیویورک به عنوان مثال شهرستان پرداخت نزدیک به 1 میلیارد دلار برای حل و فصل ادعاهای ساخته شده در برابر پلیس.

مستقل و شفاف

طولانی-برگزار شکایت شده است که دادستان ها و پلیس را بیش از حد گرم و نرم در یک رابطه و نمی تواند جداگانه است که از زمانی که سوء رفتار یک موضوع است. آن است که بخشی از تحقیقات در حال حاضر به تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery در ساحلی گرجستان است. پدر و پسر متهم به قتل Arbery تا به حال سابقه ای طولانی در محلی منطقه وکیل پدر کار می کرد برای DA به عنوان یک محقق برای 20 سال است. این پرونده اکنون در حال بررسی جداگانه دادستان منطقه. برخی از ایالت ها ایجاد کرده اند یک دادستان ویژه برای بررسی تمام ادعاهای سوء رفتار در برابر پلیس محلی. این لایحه را فراهم می کند کمک مالی برنامه های دولت به طور کلی وکیل برای انجام تحقیقات مستقل به مشکل ادارات پلیس.

                                                                                                                                                                                                                       

مسئله دوم این است که بسیاری از افسران که باد تا درگیر در یک تیراندازی مرگبار یک سابقه طولانی از سوء رفتار از جمله درک چوین این مینیاپولیس مامور شده است که به اتهام قتل به مرگ جورج فلوید. او تا به حال حداقل یک دوجین شکایات علیه او با توجه به سوابق. اما کسانی که پرونده اغلب ساخته شده و آن را دشوار است به دانستن اگر افسران سابقه. این لایحه خواستار رجیستری ملی از جمله شکایات انضباطی پرونده و ختم پرونده که طرفداران می گویند می تواند یک گام عظیم به جلو در شفافیت.

الگو یا عمل تحقیقات

دموکرات ها می گویند توانایی وزارت دادگستری حقوق مدنی بخش برای انجام به اصطلاح الگو یا عمل تحقیقات گسترده پروب به ادارات پلیس است که بررسی کند که آیا سیستمیک کمبود منجر به سوء رفتار و یا فعال کردن آن به ادامه شده است محدود. این پیشنهاد را خاص احضاریه قدرت فدرال حقوق مدنی دادستان به انجام آن تحقیقات و خواهد کمک های دولت به طور کلی وکیل با انجام تحقیقات مشابه.

وزارت دادگستری نشده ممنوع الگو یا عمل کردهاند. ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr اما پیشنهاد کرده است که آنها ممکن است قبلا بیش از حد. به عنوان دادستان کل در دولت اوباما اریک هولدر غالبا با انتقاد از خشونت پلیس به درگیری و باز یک سری از حقوق مدنی تحقیقات محلی شیوه اجرای قانون. حقوق مدنی تحقیقات اغلب به پایان رسید با دادگاه تایید رضایت احکام که موظف اصلاحات. رضایت حکم شامل کسانی که با پلیس در فرگوسن میسوری پس از کشته شدن مایکل براون و در بالتیمور پس از بازداشت پلیس مرگ 25 ساله آمریکا.

ساعت قبل از استعفا داد به عنوان دادستان کل در نوامبر 2018 جف جلسه امضا یک یادداشت که به شدت محدود و استفاده از رضایت احکام. این سیاست باعث می شود استفاده از آنها مشکل تر به تصویب برسانند و نیاز به بالا مقامات وزارت دادگستری به تصویب می پردازد.

قابل توجهی از موانع

اقدامات دیگر در این قانون به احتمال زیاد به صورت قابل توجهی مانع به تصویب برسانند. و برخی وجود دارد که مقامات پلیس به احتمال زیاد به استدلال می کنند می تواند به خطر اندازد افسران’ زندگی.

این لایحه خواستار ممنوعیت ‘œno دست کشیدن’� حکم که به طور معمول اعدام در برخی از خطرناک ترین تحقیقات انجام شده توسط ادارات پلیس. این قانون به طور خاص ممنوعیت-knock حکم برای همه مواد مخدر فدرال موارد و نیاز محلی و دولت و سازمان های اجرای قانون به منع استفاده از آنها را به واجد شرایط برای برخی از بودجه فدرال. اورگان و فلوریدا تنها ایالات متحده است که باید ممنوع چنین حکم.

بدون دست کشیدن حکم همانطور که از نام آن پیداست این است که منظور از قاضی اجازه می دهد که پلیس برای ورود به یک خانه بدون اطلاع قبلی به شهروندان مانند زنگ مفت یا کوبیدن بر درب. در اکثر موارد این قانون مستلزم آن است که افسران باید دست کشیدن و اعلام خود قبل از ورود به یک خانه خصوصی برای اجرای یک حکم جستجو. پلیس به طور کلی به دنبال یک بدون دست کشیدن حکم اگر این وضعیت ممکن است فوق العاده خطرناک است و یا اگر یک مظنون است به احتمال زیاد به از بین بردن شواهد هنگامی که پلیس دست کشیدن بر روی درب. اما منتقدان گفته اند که استفاده از آنها افزایش یافته است به طور چشمگیری در سال های اخیر و برخی از گروه ها با استفاده از آنها به طور معمول در مواردی که اصلا شایستگی چنین یک استثنا.

شده است وجود دارد یک تماس در حال رشد به ممنوعیت-knock حکم پس از 26 سال Breonna تیلور کشته شد در لوییویل خانه توسط ماموران در ماه مارس است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net