نگاهی به دوئل پلیس طرح در نظر گرفته شده توسط کنگره

واشنگتن — به عنوان یک آمریکایی در اعتراض به نابرابری نژادی و مرگ جورج فلوید و دیگران به دست پلیس خود را درخواست هستند که شنیده شده در اتاق های پایتخت ایالات متحده. هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه در معرفی قوانین به اصلاحات پلیس در امریکا, اما آنها انشعاب در برخی از مسائل.

گسترده پیشنهاد قانونی از دموکرات عدالت در پلیس قانون را محدود کردن حمایت های حقوقی برای پلیس ایجاد یک پایگاه داده ملی از بیش از حد نیروی برخورد و ممنوعیت پلیس chokeholds در میان دیگر تغییرات است.

                                                                                                                                                                                                                       

جمهوری خواهان می گویند صورتحساب خود را شناخته شده به عنوان عدالت عمل — یکی از بلند پروازانه ترین GOP پلیس طرح در سال — ‘œwill حفظ قانون اساسی محدود نقش دولت فدرال در اجرای قانون محلی تصمیم گیری در حالی که هنوز در آن قابل تغییر است.’� خواهان افزایش استفاده از نیروی, پایگاه داده, محدودیت در chokeholds و جدید کمیسیون برای بررسی اجرای قانون و نژاد.

در اینجا یک side-by-side نگاهی به برخی از پیشنهادات:

پلیس سوء و استفاده از زور پایگاه داده

بسیاری از افسران که باد تا درگیر در تیراندازی منجر به مرگ است که سابقه سوء از جمله درک چوین این مینیاپولیس مامور شده است که به اتهام قتل به مرگ فلوید. او تا به حال حداقل یک دوجین شکایات علیه او با توجه به سوابق.

اما کسانی که پرونده اغلب ساخته شده و آن را دشوار است به دانستن اگر افسران چنین یک رکورد است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا این هفته نیاز به دادستان کل برای ایجاد یک پایگاه داده های ردیابی ختم, محکومیت های کیفری و مدنی قضاوت در برابر مأموران اجرای قانون برای استفاده بیش از حد از زور. آن را تشویق می کند مشارکت با ارائه برخی از کمک های مالی تنها به آن دسته از سازمان های که ارائه اطلاعات مورد نیاز.

– دموکرات بیل: خواستار رجیستری ملی از جمله شکایات انضباطی پرونده و ختم پرونده. آن را نیز نیاز متحده برای گزارش هر گونه حادثه که در آن نیروی استفاده می شود در مقابل یک غیر نظامی و یا افسر اجرای قانون برای وزارت دادگستری. این پیشنهاد نیاز سازمان ها به گزارش دلیل نیروی مورد استفاده قرار گرفت و ملیت ، جنسیت و نژاد و قومیت و سن و ناتوانی تسلط به زبان انگلیسی و مسکن وضعیت هر یک غیر نظامی در برابر آنها یک افسر اجرای قانون با استفاده از نیروی.

                                                                                                                                                                                                                       

– آمریکا لایحه: نیاز به دولت های ایالتی و محلی به گزارش همه استفاده-از-نیروی حوادث که منجر به آسیب های جدی و یا مرگ به اف بی آی بر اساس سالانه. شهرداری که قادر به تطابق می تواند کاهش بودجه فدرال.

CHOKEHOLDS

وجود دارد یک تفاوت قابل توجه. دموکراتها لایحه به طور خاص ممنوعیت استفاده از chokeholds و کاروتید در سطح فدرال در حالی که حزب جمهوری خواه لایحه incentivizes ادارات پلیس برای ممنوعیت این عمل از طریق اعطای کمک های مالی. مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان اجرایی نیز تشویق می کند از جمله ممنوعیت از طریق مشوق های مالی.

– دموکرات بیل: می خواهم به طور خاص ممنوعیت استفاده از chokeholds و کاروتید نگه می دارد و نیز وضعیت اجرای قانون بودجه برای دولت های محلی و سازمان های اجرای قانون در ایجاد یک قانون برای منع استفاده از chokeholds و کاروتید نگه می دارد.

– آمریکا لایحه: آیا بیماری خاص وزارت دادگستری وجوه در یک اداره پلیس داشتن سیاست های خاص محدود کردن استفاده از chokeholds به جز در شرایطی که نیروی مرگبار مجاز است.

                                                                                                                                                                                                                       

بدون دست کشیدن حکم

شده است وجود دارد یک تماس در حال رشد به ممنوعیت-knock حکم پس از 26 سال Breonna تیلور کشته شد در لوییویل خانه توسط ماموران در ماه مارس است. دموکرات ها پیشنهاد ممنوعیت این عمل به طور معمول اعدام در برخی از خطرناک ترین تحقیقات انجام شده توسط ادارات پلیس. بدون دست کشیدن حکم همانطور که از نام آن پیداست این است که منظور از قاضی اجازه می دهد که پلیس برای ورود به یک خانه بدون زنگ مفت یا کوبیدن بر درب. منتقدان گفت: استفاده به طور چشمگیری افزایش یافته و برخی از گروه ها با استفاده از آنها به طور معمول در مواردی که اصلا شایستگی چنین یک استثنا.

– دموکرات بیل: می خواهم به طور خاص ممنوعیت-knock حکم برای همه مواد مخدر فدرال موارد و نیاز محلی و دولت و سازمان های اجرای قانون به منع استفاده از آنها را به واجد شرایط برای برخی از بودجه فدرال. اورگان و فلوریدا تنها ایالات متحده است که باید ممنوع چنین حکم.

– آمریکا لایحه: اوباما استدلال می کنند وجود دارد بدون قطعی داده, در, چگونه, چرا و چگونه اغلب هیچ-knock جستجو در حکم استفاده می شود و پیشنهاد کرده اند که نیاز به دولت و سازمان های اجرای قانون محلی گزارش داده های خاص به وزارت دادگستری ایالات متحده در هر سال. این گروه پس از آن خواهد بود لازم برای ایجاد یک گزارش عمومی.

فدرال حقوق مدنی قانون

– دموکرات لایحه را اصلاح فدرال حقوق مدنی قانون است که بر سوء رفتار پلیس به دیگر نیاز به دادستان ثابت کند که یک افسر اقدامات عمدی یک بار بالا از اثبات است. قانون اجازه می دهد یک افسر به اتهام اقدام با بی پروا بی توجهی به زندگی کسی را که باعث مرگ شخص است.

– جمهوری خواهان’ بیل: نمی خواهد اصلاح آن بخش از این قانون است.

واجد شرایط ایمنی

افسران پلیس به طور کلی برگزار نمی شخصا مسئول هر اتفاقی است که در کار از جمله زمانی که کسی می میرد. مفهوم واجد شرایط ایمنی شده است یک راه برای محافظت از پلیس های غیر ضروری را از پرونده های حقوقی و به آنها این آزادی را به پلیس بدون ترس از غیر ضروری قصاص.

– دموکرات لایحه را اصلاح فدرال سوء اساسنامه به آن را آسان تر برای دادگاه برای پیدا کردن افسران شخصا مسئول نقض حقوق مدنی است. افسران ممکن است فکر می کنم دو بار قبل از سوء استفاده از قدرت خود را, اما آن می تواند آن را مشکل تر به استخدام پلیس در سراسر کشور. آن را نیز می تواند به طور بالقوه منجر به افسران برگزار می شود از لحاظ مالی مسئول است.

– آمریکا لایحه: آنها می گویند این است که یک گام بیش از حد. به عنوان یک جایگزین سرب سناتور در این لایحه تیم اسکات از ایالت کارولینای جنوبی پیشنهاد کرده است یک “œdecertification’� روند برای افسران درگیر در آوریم.

رئیس جمهور فرمان اجرایی دستور وزارت دادگستری به فشار ادارات محلی پلیس می شود خبره. تحت نظم و عدالت خواهد اطمینان بخش تنها می تواند credentialed اگر استفاده از آن-از-نیروی رعایت سیاست های فدرال و ایالتی و محلی ،

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: چهارشنبه واجد شرایط ایمنی ارائه در آمریکا’ بیل ‘œis در مجموع و غیر کامل-استارتر.’�

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de