شیکاگو-رای دهندگان در سراسر ایالت ایلینوی شانس سهشنبه به تصمیم رقابتی ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان و سنا مقدماتی در تقریبا در هر بخشی از دولت است.

در اینجا نگاهی به برخی از کلید مسابقه:

                                                                                                                                                                                                                       

آمریکا

در تنها ایالت نژاد در انتخابات, پنج جمهوری خواهان در حال رقابت برای شانس برای سرنگون کردن کیر, دوربین, شماره 2 حزب دموکرات در مجلس سنا. هر نامزد خواهد شد و در صورت نزدیکی غیر ممکن نوامبر مسابقه در برابر دوربین است که به راحتی برنده هر مسابقه از او برای اولین بار انتخاب شد در سال 1996 و 4.5 میلیون دلار پول نقد در دست.

شناخته شده ترین جمهوری خواه مارک کوران سابق Lake County sheriff که قبلا از حزب دموکرات اما روشن احزاب در سال 2008. این لیبرتیویل مرد منجر تاییدیه.

دیگران تام تارتر بازنشسته Springfield, انکولوژیست, Casey Chlebek یک لهستان بومی که با این نسخهها کار در املاک و مستغلات و چند ساله نامزد رابرت مارشال, بورر ریج دکتر را نیز اجرا به عنوان یک دموکرات برای فرمانداری. همچنین در مسابقه است پگی هوبارد از Belleville بازنشسته نیروی دریایی جانباز و یک افسر سابق پلیس که باعث تحقیقات پلیس زمانی که او ادعا کرد که او به ارمغان آورد یک تفنگ به یک نامزد فروم در یک مدرسه برای نشان دادن ایمنی ساقط. او بعدها گفت که او misspoke.

3 منطقه

مسابقه حومه شیکاگو صندلی های برگزار شده توسط کنگره ایالات متحده دن Lipinski است که از نزدیک به تماشای در سراسر کشور. اولین انتخاب در سال 2004 غربی چشمه دموکرات محافظه کار با views در سقط جنین آسیب پذیر در نظر گرفته شده است.

                                                                                                                                                                                                                       

ماری نیومن لا گرنگ یک صاحب کسب و کار کوچک در حال ساخت یک دوم تلاش برای سرنگون کردن او را. او شناخته شده ترین دموکراتیک چلنجر با کشت تاییدیه از اتحادیه های کارگری و مقامات منتخب. این دیگران هستند که برای اولین بار نامزد عجله درویش یک Palos Hills مرد اجرا می شود که یک رسانه شرکت تولید و شیکاگو ساکن چارلز هیوز, عملیات, مکانیک برای Nicor گاز.

در جمهوریخواه انتخابات هستند بلوط چمن نماینده املاک و مستغلات کاترین اوشی شهرستان خواهد شد عضو هیئت مدیره مایک Fricilone و آرتور جونز یک ضد سامی. جونز از لیون برنده ایران با نامزدی دو سال پیش اما, ایلینوی, حزب جمهوری خواه شده است به طور فعال مشغول به کار در برابر او در منطقه است که شامل محله های شیکاگو و جنوب غربی حومه شهر.

6 منطقه

دو خواهان در حال رقابت برای یک شات در برکناری اولین-اصطلاح دموکرات در کنگره شان Casten در ماه نوامبر. در سال 2018 به Downers Grove مرد شکست شش-اصطلاح جمهوری خواه در کنگره پیتر Roskam به عنوان بخشی از یک دموکرات موج. این منطقه نشان دهنده یک محافظه کار slice of northeastern Illinois.

خواه با بیشترین نام شناخت جین ایوس از ویتون. فارغ التحصیل وست پوینت سابق دولت نماینده و کهنه سرباز ارتش ناموفق برای فرار فرماندار ایلینوی در سال 2018 است. از سوی دیگر جی Kinzler یک گلن اللین پیوند جراح و سرهنگ در ارتش ذخایر.

                                                                                                                                                                                                                       

هر دو نمایش ها مشابه از جمله مخالفت با سقط جنین و در مهار مهاجرت غیر قانونی. اما Kinzler تماس ایوس یک سیاستمدار حرفه ای است و سوال خود را با استفاده از بحث برانگیز تلویزیون تبلیغات در فراجنسیتی حقوق در سال 2018 اولیه است که هر دو طرف مخالف. ایوس می گوید او تن متفاوت است در این کمپین و او یک رکورد از مبارزه برای مسائل حتی اگر این به معنی ایستاده به او ،

منطقه 14

این یک شلوغ جمهوری خواه اولیه در شیکاگو شمال غربی حومه با هفت جمهوریخواهان در حال اجرا در تلاش برای سرنگون دموکراتیک Rep. لورن آندروود که بدبختانه دیرین ایران صندلی در سال 2018 است. این Naperville, پرستار که مشغول به کار در سابق رئیس جمهور باراک اوباما را شکست داد تشکر. شیدا Hultgren یک جمهوری خواه انتخاب شده در سال 2010.

شناخته شده ترین هستند و دولت از سوی دیگر ، جیم Oberweis های لبنی نجیب زاده است که برای اجرا به فرمانداری و سنای آمریکا و دولت ایالت سو Rezin یک مجلس دولت پس از سال 2010.

دیگر نامزدهای Warrenville صاحب کسب و کار کوچک جری ایوانز Naperville مربی تد Gradel, اوس ویگو نرم افزار مشاور جیم Marter آنتونی Catella سنت چارلز سابق کشیش کاتولیک تبدیل کارمند فروشگاه و کاتالینا لوف 26 ساله توسعه دهنده کسب و کار که در خدمت به عنوان یک برگ برنده دولت ایالات متحده آمریکا وزارت بازرگانی مشاور.

این منطقه شامل حومه به شیکاگو شمال و غرب همراه با مناطق روستایی است.

15TH DISTRICT

بازنشستگی اعلام جمهوری خواه در کنگره ایالات متحده جان Shimkus اولین انتخاب شده به کنگره در سال 1996 تنظیم کردن یک نامزد تقلا در این منطقه وسیع پوشش خیلی از جنوب شرقی ایالت ایلینوی است.

هشت نامزد – چهار از هر حزب در حال اجرا در ایلینوی تنها باز کنگره اولیه. خواه متمایل خاک در امتداد یک کشش از ایندیانا مرز.

چهار اوباما نامزد Camargo, دکتر, چاک الینگتون روسویل کشاورز دارن Duncan, مریم میلر از اوکلند اجرا می شود که یک مزرعه و کری ولف یک التامانت مدرسه هیئت مدیره رهبر. در حالی که هیچ کدام منطقه گسترده ای به رسمیت شناختن نام میلر است که به دولت تشکر. کریس میلر و دانکن است شنگرف County Treasurer.

برای دموکرات ها کوین Gaither اجرا می شود که یک آموزش کسب و کار است دوباره به دنبال این حزب نامزدی. چارلستون مرد موفق به کسب 29 درصد آرا در برابر Shimkus در سال 2018 است. دیگران کالینزویل بالا, معلم مدرسه جان Hursey, متون وکیل اریکا ویور و کریگ مورتون یک سالم داروساز.

__

دنبال سوفیا Tareen در توییتر https://twitter.com/sophiatareen.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im