‘یک مسئله مرگ و زندگی’: مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش COVID-19 دستورالعمل

رئیس جمهور تهمت و اعضای Coronavirus وظیفه نیروی متهم به رهبری ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر در حال برگزاری یک جلسه سه شنبه. تعداد فزاینده ای از فرمانداران خواستار صدور دستور ساکنان خود را باقی می ماند در خانه های خود به عنوان تلفات از coronavirus در کشور پیشی گرفته 3,000 یک شبه اما رئیس جمهور تهمت و گفت: این حرکت در سراسر کشور با تردید مواجه است.

کاخ سفید دست خبرنگاران 30 روز توصیه هایی برای کند کردن روند گسترش این ویروس با توصیه های جدید. رئیس جمهور تمدید عید پاک هدف به پایان ماه آوریل است. رئیس جمهور گفت: این خواهد بود “بسیار دردناک” دو هفته است.

“این است میخوام یک درد بسیار دردناک — دو هفته” به رئيس جمهور است.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

دکتر دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ کننده ارائه یک مدل نشان می دهد که با یک جامعه کاهش رویکرد این کشور هنوز هم دیدن 100,000 به 240,000 مرگ و میر.

آقای ترامپ اعلام سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) است راه اندازی بیمارستان از جمله 250 تخت بیمارستان در میشیگان و بیمارستان درست در لوئیزیانا که به مقدار 500 تخت.

روز دوشنبه رهبران ویرجینیا و مریلند و ناحیه کلمبیا صادر stay-at-home سفارشات با ویرجینیا مجموعه به گذشته تا ژوئن 10, جدیدترین هیچ دولتی تا کنون. رئیس جمهور اذعان کرد در سراسر کشور به منظور بحث شده است در کاخ سفید با توجه به احتمال شیوع بیشتر در شهرهای بزرگ اما گفت این اقدام شدید بود “خیلی بعید است.”


چگونه به سازمان دیده بان Coronavirus نیروی کار جلسه


بیش از 164,000 coronavirus موارد تایید شده اند در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

با هیچ نشانه ای از زمانی که زندگی در آمریکا آغاز خواهد شد به بازگشت به حالت عادی آمریکا آغاز تهیه پیش نویس یک چهارم coronavirus امداد بسته است که تمرکز بر نیازهای بیمارستان ها از جمله حمایت از خط مقدم کارگران و سرمایه گذاری در زیرساخت ها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im