برای خانواده هایی که زندگی در دنور محله های شمال, Colfax, خیابان و غرب I-25 برای نسل نام مانند کوهستانی Sunnyside برکلی و LoHi (به خصوص LoHi) کمی برآمدگی. برای آنها آن را همیشه Northside نام مورد است که نشان دهنده بیش از فقط یک موقعیت جغرافیایی است.

یک رستوران جدید باز است که وام گرفته از محله تاریخی هویت حداقل با نام آن است. Northside رستوران + بازار باز است تا امروز در سال 1691 مرکزی خیابان, ارائه, صبحانه, ناهار و شام در روشن و مدرن فضایی است که در بخش بازار قسمت قهوه و آب نوار و بخش counter-سرویس رستوران. در آن طول می کشد بیش از این محل بود که اخیرا به خانه Candela لاتین و که در اصل مرکزی اغذیه فروشی و مشروب فروشی و نوار زمانی که ساختمان جدید به خیابان مرکزی در سال 2012.

Northside رستوران + بازار است که این پروژه از آشپز کوین Gerdeman مدیر کل الکسیس آزبورن و تاجر ایمپلنت Brauer. Gerdeman منو شامل یک بین المللی مجموعه ای از طعم ها و پوشش پرداخت سوپ عدس, توفو, banh سکته قلبی یک فلافل اشتها آور, کونگ پی ای جوانه بروکسل و Nashville داغ ساندویچ مرغ. همه چیز لگد کردن در 7 صبح با طیف وسیعی از ساندویچ صبحانه و رشته هش را که برخی از آنها گیاهی هستند. شما همچنین می توانید گرفتن یک سرد فشرده آب طراحی شده توسط آزبورن که همچنین ایجاد یک کوکتل منو که نشان دهنده تازه و روشن و رنگی و طعم combos از نوار آب میوه. نوشیدنی قهوه (ساخته شده با وفادار دانه های قهوه) گرفتن و رفتن ساندویچ و سالاد و یک بازار کوچک با تولید نان از سپاسگزار نان Co. و شربت موارد دور از تجربه.

Northside's fried chicken sandwich.گسترش

Northside را سرخ شده ساندویچ مرغ.

علامت Antonation

رستوران داخلی باز شده است تا پس از آن برداشت قبلی به طوری که یک فضای بزرگ جریان از قهوه و آب شمارنده در سمت راست به راحتی نوار در وسط به cushy غرفه و banquette صندلی در سمت چپ. دکور شامل صدها لوله های پی وی سی در سقف است که در نگاه اول شبیه چوب اسلاید; کاشی سفید مایل به زرد قهوهای چرم و مقدار زیادی از گیاهان بیشتر روشن فضا.

در حالی که Northside قطعا متناسب به سبک جدیدتر از رستوران در منطقه برخی از جنبه های آن را آسان به محل توقف و استراحت: در واقع وجود دارد پارکینگ رایگان همراه مرکزی خیابان و آن را به راحتی در دسترس با پای پیاده و یا با دوچرخه (و فقط پایین خیابان از خیابان 16 پل عابر پیاده). و در نوار کوکتل های کلاسیک حلقه در $8 با 5 دلار بطری کوکتل است که تغییر در هر ماه.

خوش آمدید به جدید Northside در حال حاضر باز از 7 صبح تا 8 بعد از ظهر از دوشنبه تا پنجشنبه و از 7 صبح تا 10 شب جمعه از طریق پنج شنبه. تماس بگیرید و یا بازدید از رستوران وب سایت برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im