تازه کردن وحشتناک فروپاشی دنور هنرمند هیپ هاپ IMJLS (تلفظ “من حسود هستم”) نام اشعیا اسمیت نبود احساس جشن برای روز ولنتاین. بنابراین زمانی که او مدیر پیشنهاد حذف یک پروژه به افتخار از تعطیلات عاشقانه IMJLS شک و تردید بود. دوست عزیز خود و مکرر همکار کبود رنگ با نام مستعار دیوید بائز که او نیز تندرست از فروپاشی بد او را تشویق به کانال احساسات خود را به موسیقی های جدید.

با الهام از نمونه های صوتی از انیمه Dragon Ball Z است که می گوید: “چه چیزی را برای شما انجام دهد” IMJLS تصمیم به ایجاد چهار آهنگ همه تولید شده توسط کبود رنگ کاوش پویا بین عشق و از دست دادن و تروما است. “آنچه که من بوده ام با الهام از جدید عشق و از دست دادن عشق,” او می گوید خواستار این پروژه یک عشق نامه ای به تنهایی به بورس و رانده شدگان. در نتیجه EP با عنوان چه آنها به شما انجام دهم ؟ , IMJLS تداعی تیره دمدمی بودن و لگدمال یادآور اشعیا Rashad. آن را نه معمولی خود را به شاخی روز ولنتاین علوفه.

اما پس از آن دوباره IMJLS معمولی شما نیست رپ. برای شروع او رد برچسب. “من نفرت اصطلاح “رپ” او می گوید. “من یک مقدار زیادی از ضربه و من رپ بسیاری از میله های زندان است. اما من هم در نوشتن بسیاری از اشعار و به معنای واقعی کلمه باید مانند هفت-هشت نفر جم جلسات در خانه من با یک گروه کامل.”

یک زودرس نویسنده از سن جوان که در بولدر IMJLS وارد دنیای هیپ-هاپ را از طریق شعر است. سریع خود را شوخ طبعی های که آن را به freestyling, و به عنوان یک کلاسیک آموزش دیده نوازنده (او نقش, پیانو, کلارینت و درام و در حال کار بر روی گیتار) آن را تنها یک ماده از زمان قبل از او در ترکیب خود دو استعداد به نوشتن آهنگ. نام IMJLS است که هر دو از یک حفاری در او متنفر که در حال حاضر نمی توانید می گویند نام خود را بدون اعتراف به خود حسادت و حرف اول خود را (که مخفف اشعیا جیمز میسون LaTourette اسمیت).

IMJLS calls himself "a Colorado boy through and through."گسترش

IMJLS تماس خود را “کلرادو پسر از طریق و از طریق.”

Trey Karson

خود توصیف “emo قید” تا اواخر IMJLS بود تمایلی هیپ هاپ فن: “من واقعا نمی گوش دادن به هیپ-هاپ یا رپ استثنا Lauryn Hill, Erykah Badu, تا زمانی که من بود و هجده,” او توضیح می دهد. رشد او در یک عمدتا سفید منطقه او احساس کردند که هیپ هاپ ناعادلانه شکل خود را سفید همسالان’ از نظر هویت نژادی.

“به خاطر من چگونه بیان خودم و صحبت می کنند و من همیشه به عنوان یک ‘جعلی کاکاسیاه” و گه مانند این که” او به یاد می آورد. “من فکر می کنم من از نوع دوخته هیپ هاپ در رسانه های جریان اصلی راست و دور و گفت:” خوب این است که چرا من “جعلی کاکاسیاه” به سفید این افرادی که نشده تا به حال شده است در اطراف دیگر مردم سیاه و سفید به جز من. آنها فکر می کنم آنها می توانید به من بگویید چه یک فرد سیاه و سفید قرار است به مانند چون از hip-hop.'”

خوشبختانه برای IMJLS پایان خود را بالا مدرسه حرفه ای همزمان با محبوبیت شاید جایگزین خواننده های رپ مثل Flatbush Zombies and Tyler, the Creator. این موج جدید از هیپ-هاپ کانون توجه قرار دادن در هنرمندان جوان که به عنوان ایمو emo کودکان و نوجوانان پارس پانک و کلی بورس شدند و در حال حاضر در آوردن که انرژی به هیپ هاپ. خود را به طرز وحشیانه صادقانه بارها در مورد سلامت روان, آسیب سوء مصرف مواد و هویت ایجاد یک کل جدید جمعیت از طرفداران هیپ هاپ مانند IMJLS. او هنوز هم تعداد پینک فلوید, Led Zeppelin, ملکه و کلرادو EDM صحنه میان خود را تحت تاثیر قرار است و به دنبال به جلو به کاوش در تمام ژانرهای مختلف موسیقی در آینده, اما می گوید: “من هیپ-هاپ به استخوان در همان زمان.”

IMJLS was never interested in mainstream rap growing up.

IMJLS هرگز علاقه مند به جریان اصلی رپ در حال رشد است.

Trey Karson

چه آنها به شما انجام دهم ؟ نشان می دهد یک صدای جدید برای IMJLS تا حدودی با تشکر کبود رنگ را تولید. در حالی که بیت ساخته شده توسط IMJLS معمولا سخت تر و پر انرژی کبود در آهنگ های سرما پرنیان که متناسب با موضوع این پروژه است. نوشته اصلی کبود رنگ بود و تنها به تولید اولین آهنگ “آنها” اما IMJLS شد تا با نتیجه خوشحال است که آنها تصمیم به همکاری در دیگر آهنگ ها به عنوان به خوبی.

“ما مشغول به کار در یکی از اولین, و آن را مانند آن را ساده آن را حس می کند و آن را بسیار لذت بخش” IMJLS به یاد می آورد. “او برادر من. او شده است از طریق همه که گه با من. اگر او می داند آنچه که من از طریق رفتن و من به او بگویید که چگونه من تصور این مفهوم است که ما به نوعی از فکر من اعتماد او را به انجام همه است.”

برای IMJLS چیزی است که تا کنون به سادگی یک قطعه موسیقی. هر پروژه یک مفهوم هر یک از جنبه های غنی با نماد و معنی از شعر به پوشش هنر به سبک تولید. “به همین دلیل من فقط مانند” اجازه خروج از آن سازمان ملل متحد-تسلط” می گوید: “IMJLS از آنچه آنها به شما انجام دهم ؟ . “از آنجا که من اعتقاد ندارم تسلط بر آن است که رفتن به آن صدا را بهتر از آنچه در آن مانند تلفن های موبایل و در همان زمان آن را یک پروژه در مورد عشق است. که ما را به یک مفهوم مانند عشق و نه آن را به عنوان خام به عنوان امکان پذیر است؟”

“کل پروژه است راست, خام” می افزاید: کبود. “وجود دارد هیچ لحن هیچ اصلاح زمین ، فقط آنچه که من و آنچه من می توانم با بهترین خواننده او می تواند به من به توانایی های خود را.”

Livid Color produced and engineered all four tracks on What Did They Do to You?.گسترش

کبود رنگ تولید و مهندسی تمام چهار آهنگ در آنچه آنها به شما انجام دهم ؟ .

استیوی سلبی

IMJLS می خواستم این پروژه به “کوتاه اما عمیق و پیچیده” درست مثل عشق خود را. چهار آهنگ عناوین به منظور ایجاد جمله “آنها از دست عشق” که او مفهوم به عنوان یک طرف (“آنها از دست رفته”) و ب سمت (“عشق”) به برجسته دوگانگی از عشق و از دست دادن. واژه “آنها” است که بیش از فقط یک ضمیر به IMJLSl; آن است که یک نماینده از هر گونه مخالفت.

“آنها به من به عنوان IMJLS چیزی است که من همیشه به عنوان مثل هر شک هر متنفر,” او می گوید. به همین دلیل او را نامگذاری جدید خود برچسب “TheyAllAre” به عنوان یک cheeky پاسخ به این بیانیه در خود هنرمند به نام “من حسود هستم.” چه آنها به شما انجام دهم ؟ نیز راه خود را معرفی برچسب جدید خواهد شد که بیشتر مارک های جانبی از هنر خود به عنوان خلاق جمعی غیر انتفاعی برای دیگر هنرمندان که او در آن کار می کند.

Boulder-based artist Sian Shirley did the What Did They Do to You? cover art.گسترش

تخته سنگ-بر اساس هنرمند سیان شرلی آیا آنچه آنها به شما انجام دهم ؟ پوشش هنر است.

IMJLS دارای تعداد زیادی برنامه ریزی شده برای سال آینده است. پس از غفلت خود سلامت روان و تجربه پر سر و صدا, ارتباط و فروپاشی شفا به عنوان یک فرد به او اجازه رشد به عنوان یک هنرمند.

“من رفتن را از طریق این فرایند که در آن من احساس می کنم مثل من خلاق جریان بود واقعا تموم کسی,” او می گوید. “من با کسی نیست که قدر هنر است. بنابراین در حال حاضر من احساس می کنم واقعا می تواند به عنوان بلانت که من احتمالا می تواند در مورد همه چیز.”

با اشاره به سیان شرلی نقاشی از او سر شماری در پوشش از آنچه آنها به شما انجام دهم ؟ , او می گوید: “ما در حال آمدن برای سران این سال است. اما من تا به حال به خود من سر در اول است.”

چه آنها به شما انجام دهم ؟ در دسترس خواهد بود در تمام جریان سیستم عامل فوریه 14. شما همچنین می توانید گرفتن IMJLS و کبود رنگ co-headlining سفر چهره را ب روز باش در 8 p. m. روز شنبه, مارس 15 در دیکنز Opera House, 300 خیابان اصلی. آنها خواهد پیوست سفر چهره PJ کول, Kaos Mi$مناسب Phantomb شبح و تعجب مهمان. بلیط ها $10 و در دسترس در اینجا.

گوش دادن به IMJLS و بیشتر مورد علاقه های شما از Westword نویسندگان ما Westword کارکنان میدارد لیست پخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im