پربار موضوع: چرا بعضی از بارش برف سنگین تر از دیگران است ؟

به یاد داشته باشید زمانی که خود را بزرگترین نگرانی در پایان ماه مارس بود که بلیزارد که شکستن شاخه ها و یخ گیاهان شروع به پاپ تا در اطراف دنور?

در حالی که برف باری های اخیر در سمت چپ فقط یک اینچ یا دو بر روی زمین وجود دارد بلیزارد هشدار در دشت. و دنور هنوز هم می تواند یکی دیگر از عمده کمپرسی بود که برای اولین بار-بعد-از-بهار توفان برف که منجر به هشت اینچ یا بیشتر از خیلی سنگین برف فرود در دنور. نسبت به برخی از, بارش برف که تقریبا می توان جاروب دور با یک جارو که تخلیه کامل-در تمرین برای مقابله با.

در اینجا به همین دلیل است.

برف نه برابر خلق شده اند (هر چند همه برف هستند مسلما بسیار زیبا). عوامل بسیاری در تعیین چگونه دانه های برف را می توانید…و چقدر انرژی شما اعمال هنگامی که شما در نهایت رفتن به خارج برای بیل که برف.

برف شروع به کوچک یخ ذرات که به صورت گرد و غبار یا گرده در هوا ایجاد یخ کریستال. سپس گرانش طول می کشد و یخ کریستال شروع به سقوط; آن را به عنوان بخار آب شروع به یخ بر روی آن در نهایت به تشکیل شش مسلح به پوسته پوسته شدن که زمین بر روی زمین. به اشکال مختلف دانه های برف ناشی از شرایط جوی در حال حاضر در زمان. یک کریستال ممکن است شروع به رشد اسلحه در یک راه و سپس دقیقه یا حتی چند ثانیه بعد تغییرات جزئی در دما و یا رطوبت می تواند باعث این کریستال به رشد در راه دیگری.

برخی از شرایط جوی وجود داشته باشد در زمان های مختلف سال و کسانی که شرایط به آنچه در نهایت تصمیم می گیرید که آیا آن تکه شامل یک بارش برف خواهد شد که نور و کرکی یا سنگین و مرطوب است. بهار طوفانهای برف بالاتر محتوای آب از طوفانهای برف زمستان. هواشناسان آهنگ که توسط برف نسبت یا برف به نسبت آب: چه مقدار آب شما را از ذوب کردن یک ستون از برف است.

برف نسبت است نه یک عدد ثابت; این تغییرات طوفان توسط طوفان. برخی از طوفان ممکن است یک 5:نسبت 1 به این معنی که اگر پنج اینچ از برف انباشت شد و به ذوب شدن یک اینچ از آب در می آیند. اما برخی از طوفان باید با نسبت 20:1 و آن را بیست اینچ از برف به ایجاد یک اینچ از آب است. بیشترین بارشها در کلرادو در جایی در 8:1 تا 20:1 محدوده.

20:1 برف نسبت نتایج از محدود رطوبت اتمسفر و دمای سرد. هنگامی که مقدار زیادی از رطوبت در جو و هوا بسیار سرد و یخ کریستال های یخ به دانه های برف که واقعا بسیار کوچک یخ توپ. هنگامی که آنها را به یکدیگر دست انداز آنها اساسا فقط بزنین به جای به هم چسبیده.

به منظور برای یک طوفان به پایین نسبت مانند 5:1 درجه حرارت نیاز به شناور در و یا بالاتر از انجماد (32 درجه فارنهایت). هنگامی که درجه حرارت هوا گرمتر است برف نیست یخ به عنوان بصورتی پایدار و محکم به عنوان آنها را در دماهای سردتر. به عنوان دانه های برف از طریق آسمان سقوط آنها به یکدیگر دست انداز و چوب به یکدیگر تشکیل زیادی به دنبال برف.

برف با یک نسبت بالا معمولا چوب به جاده های سریعتر (چون سرد کردن) نمی چسبد به خطوط برق و آسان است برای بیل; مانند طوفان معمولا رخ می دهد در ماه دسامبر ، ژانویه و یا فوریه. برف با کم نسبت به طور معمول زمین در اکتبر, نوامبر, مارس و آوریل. مانند برف باعث می شود همه چیز فوق العاده مرطوب قبل از آن شروع می شود به چوب و سپس آن را به چوب درختان و خطوط برق و همچنین جاده ها و پیاده رو.

بسته به رطوبت برف می تواند وزن از 1 پوند در هر فوت مکعب به بیش از 20 پوند در هر فوت مکعب مانند برف است که فرود مارس 19 نتیجه در برخی از بلند کردن اجسام سنگین برای هر کسی که کلوخ.

ما احتمالا نمی بینم که آخر این هفته اما در زمستان انجام می شود با ما نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im