همه ما می تواند استفاده از یک کمی اضافی اعتماد به نفس. به عنوان زنان در جامعه مردسالار ما مطرح نیست به تهاجمی به عنوان هر آنچه که ما می خواهیم یا برای دفاع از خودمان است. ما در حال تدریس بود و آرام و مودب و قبول آنچه به ما داده می شود. این یک تعجب می کنم که بسیاری از زنان مبارزه با اعتماد به نفس و تحقق خود ارزش. ما موجودات قدرتمند اما گاهی اوقات ما نیاز به کمک به کشف آن و در حال ظهور از رگبار گلوله ثابت تبعیض و تحقیر از جامعه است. اگر شما در حال مبارزه با احساس ارزش داشتن اعتماد به نفس و به دست گرفتن کنترل زندگی خود را دارد و آموزش دیده و حرفه ای زنان که می تواند کمک!

در ظهور عقب نشینی در Monterey Bay مربیان زندگی ریچل گرانت و اشلی عید پاک شما را از طریق یک آخر هفته از طریق شکستن خود موانع و فراموش شده محدودیت ها است که جامعه را بر شما قرار داده شده. در پایان تعطیلات آخر هفته جدید شما پدیدار خواهد شد با اعتماد به نفس و مهارت به مرحله به قدرت خود را!

که خود را هدایت از طریق این تحول عقب نشینی?

ریچل گرانت یک بازمانده از سوء استفاده و اجرا می شود که خود او موفق مربیگری کسب و کار دیگر بازماندگان خود را از طریق تروما. او یک نویسنده منتشر شده با مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی مشاوره و ساخته شده است یک حرفه ای از کمک به مردم قدرت خود را و زندگی را در مسیر بازگشت. او با استفاده از درجه برای کمک به مشتریان غلبه بر بلوک های روانی است که نگه داشتن آنها را از بودن قادر به دیدن پتانسیل خود را برای موفقیت و توانایی به درمان. در نهایت راشل را به مشتریان خود را برای جلوگیری از تنها بازمانده و شروع به پر رونق است.

اشلی عید پاک است که یک سخنران و نویسنده سوء استفاده از قربانی مدافع و بنیانگذار شجاعت کنفرانس یک فضای امن برای بازماندگان از سوء استفاده و متحدان خود را برای به اشتراک گذاشتن داستان های الهام بخش برای کمک به یکی دیگر از درمان و حرکت رو به جلو است. علاوه بر این, اشلی است مقرر وزیر و یک تولید کننده تلویزیون در حال توسعه بازمانده-محور را نشان می دهد. اشلی نیز با استفاده از تاریخ خود با سوء استفاده برای کمک به مشتریان را در درون بدن خود و ارتباط مجدد با شهود خود و هدایت درونی سیستم.

آنچه شما می توانید انتظار از این 3 روز عقب نشینی?

این لوکس زنان آخر هفته ویژه طراحی شده است به طور کامل غوطه ور شدن در تجربه با تمرینات است که تمرکز خود را بر روی ذهن و بدن و روح به شما کمک کند ارتباط مجدد با خودتان. از طریق جلسات مربیگری حرکت بدن و مدیتیشن و پیاده روی در امتداد اقیانوس (از جمله فعالیت های دیگر) این بار برای شما به تمرکز بر روی خودتان unselfishly برای پیدا کردن که قوی, اعتماد به نفس, بصری زن است که مورد ضرب و شتم پایین و احساس نامشخص با جهان اطراف او. همه چیز شما نیاز است در داخل از شما—این آخر هفته می تواند کمک به شما دسترسی به آن را.

زمان برای سرمایه گذاری در خودتان در حال حاضر! این خود یک زندگی و شما باید در زندگی آن را به کمال در هر روز است. اگر شما انجام آن را در حال حاضر زمانی که شما در حال رفتن به شروع ؟ با کمک راشل و اشلی شما می توانید بقیه از 2020 و سال آینده بیشتر انجام تولیدی و شاد هنگامی که شما شنود گذاشته به قدرت خود را.

خود را از بند باز کردن قدرت خود! که ظهور عقب نشینی اتفاق می افتد Feb. 21-23 در مونتری کالیفرنیا.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این باور نکردنی عقب نشینی: https://www.theemergeretreat.com/learnmore

ثبت نام در حال حاضر برای ظهور عقب نشینی در اینجا: https://www.theemergeretreat.com/register

بیشتر بخوانید درباره مربیان خود را: www.rachelgrantcoaching.com www.ashleyeaster.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im