ABC سقوط تلویزیون برنامه تنظیم شده است اما ویروس می گویند در زمان

لس آنجلس — ABC سقوط برنامه منتشر شد شنبه بینانه جزئیات برنامه های خود را از جمله یک فیلم جدید از خالق ‘œBig کوچک نهفته است.” اما وجود دارد یک عنصر کلیدی از دست رفته – اولین تاریخ ساخته شده در نامشخص توسط coronavirus بیماری همه گیر.

‘œI امیدوار هستم که فصل شروع خواهد شد زمانی در اواخر سپتامبر یا اوایل اکتبر’� گفت: ABC سرگرمی جمهور karey به Burke. به عنوان او آن را می بیند ، ‘œtraditional سپتامبر برتر هفته است که احتمالا بیش از حد خوش بینانه برای شبکه های به دنبال.’�

                                                                                                                                                                                                                       

پخش فصل به طور معمول در آغاز روز بعد از جایزه امی در سال جاری به هوا سپتامبر. 20 در ABC. اما با پادمان در محل به عنوان فیلم و تلویزیون تولید ری استارت بعد از coronavirus ناشی از توقف آغاز شد که در ماه مارس این معلوم نیست که چگونه به سرعت و کارآمد در این صنعت خواهد شد بازگشت به کار.

CBS, NBC و Fox همه رو همان موانع بالقوه با کوچکتر شبکه CW در حال حاضر پرتاب در حوله در پاییز و هل دادن آن در فصل جدید به ژانویه 2021. ترکیبی از جمله unscripted به دست آورد و سری را پر کنید قبل از آن.

ABC دهکدهای پشتیبان گیری در صورت در دسترس مورد نیاز برک گفت: از جمله unscripted کرایه آن دستور داد در آغاز از خاموش کردن. آن را نیز نشان می دهد در دسترس به شبکه به عنوان بخشی از والت دیزنی Co. که ‘œwe می تواند در قرعه کشی از سفارش به ما از طریق.’�

هنوز به تصمیم است چه Emmys را مانند نگاه در یک سال که پر زرق و برق فرش قرمز ورود و یک سالن بسته بندی شده را به وضوح در تقابل با اجتماعی فاصله و ماسک. جیمی کیمل, ABC را در اواخر شب میزبان اعلام شد سه شنبه به این رویداد تشریفات و تهیه کننده است.

                                                                                                                                                                                                                       

آن را خیلی زود به بگویید که چه شکل برنامه تلویزیونی را برک گفت: با کیمل و دیگران œhard در کار بر روی تعدادی از گزینه های مختلف.’� کمدین اثبات مهارت خود را هنگامی که همه گیر اجباری ” œJimmy Kimmel Live!’� به نوار در خانه خود را و نشان می دهد باقی مانده است “به عنوان سرگرم کننده آن را به عنوان تا به حال شده است,’� برک گفت.

بیشتر از 20 سری شبکه تمدید برای فصل آینده را به بازگشت در پاییز از جمله جانبازان œGrey آناتومی’� و ‘œDancing با ستاره ها.’� آنها خواهید بود پیوست و سه سال اول از جمله ‘œBig, آسمان,’� هیجان انگیز از ‘œBig کوچک نهفته است’� نویسنده-تهیه کننده David E. Kelley; این Kyra Sedgwick, کمدی, ‘œCall مادر خود را,’� و بازی نشان می دهد احیای œSupermarket رفت و برگشت’� با میزبان لسلی جونز (‘œSaturday شب زنده’�).

برنامه هایی که اولین بعد در فصل ‘œAmerican بت’� ‘œThe لیسانس,’� ‘œblack-ish,’� ‘œFor زندگی’� و ‘œmixed-ish.’�

پس از سالها انتقاد تنها شامل مردان سفید پوست سری واقعیت ‘œThe لیسانس’� است و به مت جیمز کانون توجه است. او بود که یک خواستگار در ‘œThe لیسانس’� زمانی که تولید shutdown رسید.

‘œI نمی تواند شادتر با انتخاب مت به عنوان ‘کارشناسی است.’ و این فقط آغاز” برک گفت. “ما در حال رفتن به ادامه اقدام با توجه به تنوع در این حق رای دادن. و من فقط احساس ممتاز به مت با ما و به عنوان اولین سیاه لیسانس.’�

ABC لغو شد مجموعه عبارتند از: کمدی ‘œThe زیبایی و بیکر’� ‘œBless این ظروف سرباز یا مسافر’� ‘œSchooled’� و ‘œSingle پدر و مادر’� درام ‘œEmergence,’� و تیفانی Haddish واقعیت نشان می دهد ” œKids می گویند Darndest Things.’�

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de