متهم به سوء استفاده از 349 کودکان, فرانسوی, جراح چهره محاکمه

سینتس فرانسه — بازنشسته جراح متهم به سوء استفاده جنسی به عنوان بسیاری از 349 کودکان بیش از چند دهه ‘” در درجه اول بیماران خود را در اتاق بیمارستان – مواجه است عدالت در گذشته در بدترین چنین موردی برای آمدن به نور در فرانسه.

محاکمه باز جمعه در غرب شهر سینتس تنها آغاز است ،

                                                                                                                                                                                                                       

این نگرانی چهار نفر گفته هدفمند توسط Joel لو Scouarnec, 69, از جمله دو نفر از او برادرزاده. دیگر قانونی شکایت علیه دکتر انباشته اند از اصلی تحقیقات پیچیده و دادستان در حال آماده سازی بیشتر اقدام پس از این محاکمه است.

اولین مورد رسیده محققان در سال 2017, هنگامی که یک کودک 6 ساله همسایه به او گفت مادر که لو Scouarnec در معرض خود را و او را مورد تعرض قرار در سراسر حصار بین خواص خود را.

در جستجوی لو Scouarnec صفحه اصلی محققان کشف بیش از 300,000 تصاویر از کودک و پورنوگرافی و همچنین گسترده نوت بوک که در آن جراح مفصل خشونت جنسی علیه دختران و پسران از سال 1989 تا سال 2017. در کنار نام هر کودک بودند نظرات به ماهیت اعمال جنسی وارده به گفته محققان.

لو Scouarnec بستری برای محققان است که او “در حال حاضر عمل کرده از’� با کودکان از جمله برادرزاده. او گفت که او مجموعه ای از محدودیت برای خود و رد هر گونه کامل ، او ادعا کرد خاطرات خود را شامل یک عنصر از فانتزی.

                                                                                                                                                                                                                       

منطقه ای دادستان Street Peyrefitte یک کنفرانس خبری گفت در ماه دسامبر که تعداد ‘œpotential قربانیان لو Scouarnec اقدامات” رسیده بود 349 توسط آن نقطه است.

ژاندارم سوال 229 مردم نام در نوت بوک و توسط این ماه 200 تا به حال ثبت رسمی شکایت دادستانی آسوشیتدپرس گفت. بسیاری از حوادث رخ داده است بیش از حد طولانی پیش به تعقیب آن است.

محققان می گویند که تحت پوشش درمانی عمل می کند, دکتر جنسی در زمان استفاده از کودکان به عنوان به زودی به عنوان آنها به تنهایی در اتاق بیمارستان. آنها می گویند او استراتژی برای عبور از خشونت جنسی به عنوان یک حرفه ای ژست و برای هدف قرار دادن بیماران بسیار جوان آنها ممکن است به یاد داشته باشید و یا درک آنچه اتفاق می افتد.

او همچنین هدفمند کودکان بزرگتر در اتاق عمل هنگامی که آنها خواب بودند و یا تحت بیهوشی با توجه به خاطرات خود را.

با قربانیان بسیار جوان و یا ناخودآگاه لو Scouarnec قادر به عمل بدون تجاوز و یا تهدید دادستان ها می گویند. و تا چند سال بعد هیچ راهی برای ردیابی برای اسپرم و یا DNA.

                                                                                                                                                                                                                       

منتقدان می پرسند که چرا هیچ چیز بیرون آمد و قبل از. جراح شده بود محکوم به اعدام در سال 2005 به چهار ماه به حالت تعلیق حکم زندان برای در اختیار داشتن و واردات یک کودک مستهجن تصویر.

محاکمه باز جمعه نگرانی های همسایه و دو برادرزاده و یک کودک که در بیمارستان بستری شد در سن 4 برای پانکراتیت حاد در ایجاد که در آن جراح انجام می شود.

لو Scouarnec چهره تا 20 سال در زندان اگر محکوم کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im