متهم خفه جیمز Naulls جونیور اسیر در هوستون

در اوایل فوریه در وست اداره پلیس آغاز یک تعقیب و جیمز Naulls جونیور بود که متهم به ضرب خفه سابق خود را همسر 33 ساله یاسمین Usama DaHabrah صرف ماه پس از او گران بود در تاریخ 14 نوامبر به صورت داخلی-خشونت قسمت جدی به اندازه کافی به او را به دست آورده تشدید-اتهام ضرب و شتم و مورد نیاز او را به پوشیدن GPS مچ پا مانیتور خود را تا زمان محاکمه. او ظاهرا برش که قبل از رفتن بر روی لام.

در حال حاضر پس از بودن در اجرا برای بیش از دو هفته Naulls شده است گران در هوستون تشکر در بخشی به کار تحقیقی توسط WPD امن خیابان فراری واحد و FBI کوه های راکی امن خیابان نیروی کار.

جستجو برای Naulls برانگیخته شد با 911 تماس قرار داده شده در 1:59 p. m. در ژانویه 31 با توجه به DaHabrah که ظاهرا کاهش یافته و نیاز به توجه فوری پزشکی. دومی درست بود اما نه سابق: محققان به سرعت مشخص شد که جراحات او بودند سازگار با ضرب و شتم فیزیکی و اختناق.

DaHabrah منتقل شد به یک بیمارستان منطقه در گرو شرايط و سرانجام در فوریه 3. به زودی پس از WPD صدور یک هشدار: “خانواده عزادار از دست دادن آنها و خواسته است برای حفظ حریم خصوصی در این زمان” در آن اظهار داشت: “اما با یک تجدید درخواست های عمومی برای کمک به پیدا کردن آقای Naulls.”

چنین کمک لازم بود چون WPD افسران معتقد بودند “برخی از آقای Naulls دوستان و یا خانواده در حال کمک به او را پنهان و فرار از دستگیری.”

در 19 فوریه WPD اشاره کرد که فراری واحد تا به حال کشف “چند قطعه از اطلاعات است که به رهبری یک تلاش هماهنگ شده برای پیدا کردن و دستگیری آقای Naulls در هوستون تگزاس.”

قبلی بعد از ظهر هوستون اداره پلیس شمال تاک واحد در زمان Naulls به بازداشت او به عنوان خروج از یک فروشگاه قطعات خودرو.

Naulls در حال حاضر برگزار می شود در شهرستان هریس مشترک مرکز پردازش در هیچ باند درجه اول-قتل حکم. یک استرداد شنوایی است که انتظار می رود در روزهای آینده; کارآگاهان از وستمینستر وجود خواهد داشت.

در این میان بخش یادداشت های اضافی و تمرکز “در آوردن اتهامات عنوان شده علیه کسانی که کمک کرد [Naulls] فرار از دستگیری و فرار به تگزاس است.”

این DaHabrah خانواده زیر را منتشر کرده است گفته: “ما آمدیم که او بازداشت شده است…غرق در زمانی که کارآگاه نامیده می شود و نمی تواند متوقف تکان دادن برای ساعت پس از شنیدن این خبر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر