ACLU فایل های کت و شلوار در برابر پومونا PD بیش از نیروی مرگبار سیاست ادعا سوء استفاده از مالیات دهندگان بودجه

پومونا (CBSLA) — آیتالله سیستانی از جنوب کالیفرنیا جمعه ظ کت و شلوار در برابر پومونا اداره پلیس بیش از آن نیروی مرگبار سیاست — وی از سوی مامورین که این بخش نه تنها نقض قانون کالیفرنیا بلکه misappropriating مالیات دهندگان دلار است.

جدید طرح دعوی در دادگاه واصل آیتالله سیستانی مدعی است که این پومونا اداره پلیس نقض قانون کالیفرنیا و اختلاس مالیات دهندگان دلار است. (اعتبار: پومونا PD/توییتر)

در قلب طرح دعوی در دادگاه است که در کالیفرنیا قانون برای نجات زندگی یا AB 392 آمده است: نیروی کشنده توسط اجرای قانون تنها موجه “زمانی که لازم باشد در دفاع از زندگی انسان است.” شاکیان ادعا می کنند که این قانون که به اثر رفت Jan. 1 ایجاد یک استاندارد بالاتر برای توجیه استفاده از نیروی کشنده که پومونا PD موفق به پیاده سازی.

طرح دعوی در دادگاه مدعی است که پومونا افسران پلیس باید با استفاده از نیروی مرگبار چندین بار از این قانون به اثر رفت و جان حداقل سه نفر است. پس از یک جولای 5 تیراندازی منجر به مرگ شاکیان ادعا Sgt. پاتریک اومالی “جشن این قتل positing در رسانه های اجتماعی: ‘پسر من کشته شدن یکی دیگر امشب. شکاف دیگر در کمربند.'”

طرح دعوی در دادگاه بیشتر ادعا که گروه غیرقانونی با استفاده از بودجه عمومی و کارمند در اتخاذ سیاست ها و آموزش پروتکل های در نقض قانون دولت جدید که “طراحی شده توسط پلیس و گروه های لابی گری.”

با توجه به کت و شلوار مقامات وزارت خود را در زمان راهپیمایی سفارشات از افسران صلح انجمن تحقیقات کالیفرنیا به طور فعال در مخالفت با AB 392 هنگامی که آن را تحت بررسی توسط قانونگذاران ایالتی.

“آنها با استفاده از بخش منابع بیشتر به این ماموریت حتی ارسال پیام در شهرستان سربرگ. زمانی که AB 392 در نهایت تصویب پرک شروع یک کمپین برای تضعیف آن” کت و شلوار متحده است.

با توجه به ACLU, پرک رئیس جمهور با ارسال یک ایمیل به اعضای آن از جمله پومونا افسران پلیس انجمن, سه روز پس از AB 392 به قانون امضا شده بود بیان کرد که آن را “به طور قابل توجهی تاثیر” قانون اجرای اقدامات است.

در پاسخ به این, ACLU مدعی است که پومونا PD حذف کلمه “لازم” را از سیاست خود را در خصوص دولت قانون مجازات اسلامی و وزارت آموزش مرکز نیز دستور ناظران برای بررسی پرک اعلامیه در AB 392 که هرگونه تغییر به حقوقی استاندارد با کارکنان.

“گروهبان تاد ساموئلز فرستاده مرکز آموزش e-mail به یک همکار در کال پلی پومونا با توجه داشته باشید: ‘اطلاعات شما از پرک. هیچ چیز تغییر کرده است بر خلاف گزارش های رسانه های,'” طرح دعوی در دادگاه متحده است.

طرح دعوی در دادگاه در دادگاه می پرسد برای تایید دستور به توقف استفاده از پومونا پلیس اداره وجوه و منابع و کارمند در آموزش افسران که قانون جدید نه ایجاد یک “استاندارد لازم برای کشنده استفاده از زور است.” درخواست دیگر شامل یک حکم محرومیت استفاده از مواد از پرک ها و سازمان های دیگر که شاکیان ادعا غلط قانون جدید است.

هیچ نظر فوری از پرک یا پومونا اداره پلیس.

طرح دعوی در دادگاه است که برای اولین بار در دولت در مورد اتهام اداره پلیس سرپیچی از قانون جدید و واصل شد به نمایندگی از اعضای یک پومونا ائتلاف پلیس نظارت امروز شروع می شود.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر