ACLU شکایت لس آنجلس, شهرستان شهرستان سن برناردینو بیش مقررات منع رفت و آمد سفارشات

لس آنجلس (CBSLA) — آیتالله سیستانی بنیاد کالیفرنیای جنوبی روز شنبه ثبت اضطراری طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از زندگی ماده لس آنجلس روزنامه نگاران معترض و دیگران نهفته توسط حکومت اعمال شده در سراسر منطقه پس از اعتراضات گسترده علیه خشونت پلیس در پی جورج فلوید مرگ در دست پلیس مینیاپولیس.

برای پوشش کامل از وضعیت در مینیاپولیس بازدید CBSMinnesota.com و جریان O’DONNELL مینه سوتا است.

آیتالله سیستانی گفته است که حکومت نقض متمم اول قانون اساسی ایالات متحده و محدودیت در حرکت در خارج از ساعات کار نقض قانون اساسی حفاظت از آزادی حرکت.

“شهر و شهرستان از لس آنجلس هستند در تلاش برای استفاده از این حکومت به سرکوب Black Lives Matter – L. A. حق اعتراض به” Melina عبدالله از بنیانگذاران BLM L. A., در بیانیه ای گفت. “آنها در حال تلاش برای سرکوب توانایی ما به طور کامل بسیج و تمرکز و توجه کامل در این موضوع از نگرانی در تظاهرات — خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید.”

با توجه به آیتالله سیستانی از حکومت نیز ممنوع است مردم از رفتن به خرید مواد غذایی شرکت در فعالیت های تفریحی بازدید از عزیزان و در برخی موارد به دنبال درمان های پزشکی. آیتالله سیستانی همچنین گفت: گسترده حکومت را ساخته اند آن را دشوار برای روزنامه نگاران را به طور کامل گزارش ،

این حکومت نیز ممنوع عظیم نوار به طور کامل بی ضرر فعالیت از جمله خرید مواد غذایی و فعالیت های تفریحی بازدید از عزیزان و حتی در برخی موارد به دنبال درمان های پزشکی آیتالله سیستانی گفت.

و با توجه به ACLU, مقررات منع رفت و آمد سفارشات را ساخته اند آن را بسیار دشوار است برای بسیاری از روزنامه نگاران — در حال حاضر تحت محاصره توسط پلیس در تظاهرات — از قادر بودن به طور کامل در گزارش خود داستان.

طرح دعوی در دادگاه در ایالات متحده دادگاه منطقه در L. A. نمایندگی از BLM-LA و فرد شاکی از جمله:

  • کیمبرلی Beltran Villalobos یک دانش آموز ذکر شده برای نقض مقررات در هر دو unincorporated L. A. شهرستان که در آن او زندگی می کند و در مرکز شهر لس آنجلس که در آن او مسالمت آمیز اعتراض کنند. آیتالله سیستانی گفت: یکی استنادی آمد که Villalobos در حال حرکت بود ماشین خود را برای جلوگیری از بلیط پارکینگ.
  • تام دولان مدیر اجرایی داخلی جماعت متحده برای تغییر که آیتالله سیستانی گفت: دانش آموزان برجسته در تظاهرات مسالمت آمیز که سعی در پیروی از قوانین منع رفت و آمد اما قوانین تغییر نگه داشته. دولان زندگی در سان برناردینو.
  • Lexis Olivier ری, مسکن و عدالت خبرنگار L. A. تاکو که آیتالله سیستانی گفته شده است پوشش تظاهرات و مشاهده دیگر روزنامه نگاران بازداشت و دستگیر و به نقض مقررات منع رفت و آمد در حالی که انجام شغل خود و ترس او را دستگیر کردند.
  • اریک Stith یک مهندس نرم افزار که آیتالله سیستانی گفت: در زندگی مایل به دور از هر گونه نا آرامی های مدنی در پالم دیل و به سادگی می خواست می شود قادر به رفتن به خارج در شب.

“این خلاف قانون اساسی حکومت سرکوب شده اند مقدار زیادی از مهم سیاسی در اعتراض به فعالیت و اختلال در زندگی بیش از 10 میلیون نفر” Ahilan Arulanantham ارشد مشاور آیتالله سیستانی شیراز گفت. “این حکومت باید در حال حاضر است.”

متهمان به نام در طرح دعوی در دادگاه عبارتند از شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti, LAPD رئیس میشل مور کلانتر الکس بیانوبا و سان برناردینو رئیس پلیس اریک مک براید.

کامل طرح دعوی در دادگاه می تواند به عنوان خوانده شده آنلاین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de