فعال آپارتمان برای سالمندان کامل در نپرویلل

ساکنان شروع به حرکت به یک 146-واحد آپارتمان جامعه در نپرویلل طراحی شده برای سالمندان 62 ساله و مسن تر که می خواهید یک سبک زندگی فعال است.

چهل و یک نفر که تا کنون زندگی می کنند در Avenida Naperville است که حدود 25 درصد اشغال شده پس از افتتاح در ماه فوریه در 504 عوام جاده, مدیر اجرایی, میشل Clemen گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

این پروژه تا به حال شده است در آثار تقریبا پنج سال به عنوان توسعه دهندگان نگاه کرد به پر کردن شکاف موجود در گزینه های مسکن برای افراد مسن که نمی خواهید یک حیاط یا جلوی خانه را حفظ کند اما نمی نیاز به حمایت از یک مرکز کمک زندگی می کنند.

توسعه توسط مستقر در کالیفرنیا Avenida Partners LLC یک محل باشگاه وانجمن, خصوصی, اتاق ناهار خوری تئاتر و کتابخانه همراه با studios برای هنر خلاق, یوگا و تناسب اندام, یک استخر در یک منطقه کباب و یک بازی در چمن.

اما پس از مدت کوتاهی پس از جامعه باز Hilger گفت: تقریبا تمام فعالیت های برنامه ریزی شده اند به میزبانی آنلاین و یا در گروه های کوچک اجتماعی فاصله.

شده اند وجود دارد آموزشی در مورد سرمایه گذاری در طول همه گیر و اجرای برنامه توسط نوازندگان در حیاط او گفت:. ساکنان و فرزندان و نوه های گرفته شده از طریق پیاده روی در نزدیکی نایک مجموعه ورزشی و آنها را جمع آوری کرده ایم از راه دور برای “راهرو ساعت خوش” با نوشیدنی و تنقلات از یک نورد سبد خرید.

                                                                                                                                                                                                                       

Avenida به تازگی شروع به انجام تورهای وقت به صورت آینده نگر ساکنان پس از دادن تنها تورهای مجازی در طول اقامت در خانه سفارشات.

ساختمان ارائه می دهد و نه طرح های طبقه های یک و دو خوابه با یک طراحی شده توسط شرکت معماری Meeks + همکاران هوستون با الهام از نزدیکی محله های تاریخی. اجاره شروع در $1,950 برای یک خوابه و واحدهای $2,750 برای دو اتاق خواب.

McShane, ساخت, ساخته شده, ساختار, پس از اتمام 13 ارشد دیگر و یا فعال امکانات زندگی در پنج سال گذشته. این شرکت ساخته شده است در مجموع 4,500 ارشد واحد زندگی می کنند از سال 1990 است.

توسعه دهندگان کار با Naperville ارشد نیروی کار در پیری پسند طراحی عناصر قبل از آنها به دست آورد شهر تصویب پروژه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>