فعال برگ هنگ کنگ پس از قانون جدید برای مدافع در خارج از کشور

هنگ کنگ — برجسته هنگ کنگ دموکراسی فعال ناتان قانون اتحاد چپ شهر به محل نامعلومی او نشان داد در Facebook صفحه در مدت کوتاهی پس از شهادت در ایالات متحده کنگره شنوایی در مورد سختی امنیت ملی قانون چین اعمال کرده بود در نیمه خودمختار سرزمین است.

در پست خود در اواخر روز پنجشنبه گفت که او تصمیم به گرفتن مسئولیت برای دفاع از هنگ کنگ در سطح بین المللی بود و پس از ترک شهرستان.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œAs جهانی رو فعال انتخاب های من هستند stark: برای خاموش ماندن از حالا یا به خاطر درگیر شدن در خصوصی دیپلماسی بنابراین من می تواند هشدار دادن به جهان از تهدید چینی استبدادی گسترش’� او گفت:. ‘œI تصمیم زمانی که من موافقت به شهادت قبل از کنگره ایالات متحده است.’�

قانون به خبرنگاران گفت: در واتساپ پیام است که او نمی خواهد خود را نشان می دهد محل نگهداری و وضعیت بر اساس ‘œrisk ارزیابی.’�

خروج خود را می آید روز پس از هنگ کنگ امنیت ملی قانون در زمان اثر هدف قرار دادن مبهم تعریف جنایات secessionist, خرابکارانه و تروریستی و همچنین هر گونه تبانی با نیروهای خارجی دخالت در امور شهر.

‘œUnder این قانون پکن تنها با گذشت حدود 24 ساعت پیش هر کسی که جرات به صحبت کردن خواهد صورت احتمال حبس یک بار در پکن هدف شما’� قانون گفت: کنگره شنوایی چهارشنبه. ‘œSo مقدار است که در حال حاضر از دست رفته در شهر من: آزادی به حقیقت را بگویید.’�

قانون 26 گل رز به شهرت در هنگ کنگ به عنوان یکی از رهبران دانشجویی طرفدار دموکراسی چتر انقلاب در سال 2014. در سال 2016 او جوانترین نماینده مجلس انتخاب این شهر به قوه مقننه بود اما بعد از رد صلاحیت به اتهام مصرف نمی سوگند به شیوه ای مناسب.

                                                                                                                                                                                                                       

او همچنین بخشی از دموکراسی گروه Demosisto همراه با دیگر فعالان جاشوا وانگ و اگنس چو. هر سه استعفا داد و از این گروه روز شنبه پیش از امنیت ملی قانون که به اثر. با از دست دادن بالای آن اعضای Demosisto حل شد.

حداکثر مجازات برای جرایم جدی تحت قانون حبس ابد و مظنون در برخی موارد ممکن است فرستاده شده به دادگاه در سرزمین اصلی اگر پکن بداند رسيدگي دارد.

منتقدان می گویند این قانون به طور موثر به پایان می رسد ‘œone کشور دو سیستم’� چارچوب که در آن شهر وعده داده شده بود یک درجه بالایی از استقلال هنگامی که آن را واگردانی از انگلیسی به چینی حکومت در سال 1997.

هنگ کنگ دولت در روز سه شنبه شب منتشر شد بیانیه حاکی از این است که اعتراض های مردمی شعار ‘œLiberate هنگ کنگ انقلاب از زمان ما’� connotes تماس برای هنگ کنگ, استقلال یا جدایی از چین به معنی کسانی که با استفاده از آن و یا نمایش آن در پرچم یا نشانه می تواند در نقض امنیت ملی قانون است.

                                                                                                                                                                                                                       

روز چهارشنبه هزاران تن به خیابان ها در اعتراض به قانون جدید. پلیس برخی از 370 نفر 10 از آنها در بازداشت به ظن نقض قانون جدید است.

در برخی از موارد مشکوک پیدا شد به حمل متعلقات دفاع از هنگ کنگ استقلال, پلیس گفت:.

___

آسوشیتد پرس روزنامه نگار آلیس علم کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de