در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کردم به شنیدن خشن و بی ادب تشویق از حامیان در فوریه 20, تجمع در کلرادو اسپرینگز یکی از منصوب شد ملاقات با معترضان زمانی که او بازدید دنور در روز بعد.

در ظهر در فوریه 21, فعالان با دنور بی خانمان با صدای بلند جمع آوری شده در مراحل دنور شهر و شهرستان ساختمان در اعتراض به حضور رابرت Marbut این بی خانمانی تزار برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود که در شورای شهر با ارائه دهندگان خدمات.

“بزرگترین چیزی که به مردم فقیر از نظر” بنیامین Dunning عضو دنور بی خانمان با صدای بلند گفت: در مقابل یک گروه از حدود پنجاه نفر که آمد برای این تجمع است.

زمانی که Marbut منصوب شد و در ماه دسامبر به عنوان مدیر اجرایی, ایالات متحده آمریکا شورای بین در بی خانمانی که با این نسخهها کار با نوزده آژانس های فدرال در پرداختن به بی خانمان مسائل فعالان و کارشناسان است که کار با افراد دچار بی خانمانی بلافاصله ابراز شک و تردید.

در بخش Marbut بحث برانگیز است چرا که او با رد این ایده تمرکز بر مسکن برای اولین بار در هنگام پرداختن به بی خانمانی.

“من اعتقاد دارم که در مسکن چهارم” Marbut گفت: هافینگتون پست در 2015. که همان مقاله اشاره کرد که Marbut “تشبیه مسکن برای اولین بار به بهبود بهداشت و درمان اضطراری حمله قلبی بیمار با قرار دادن او به طور مستقیم بر روی تردمیل است.”

در سال 2012 Marbut که می خواهم به عنوان یک مشاور برای شهرداری در تلاش برای حل بی خانمانی گفته مقامات فلوریدا است که “هیچ کس از بی خانمانی فقط به خاطر اینکه آنها تغذیه می کند. که هرگز اتفاق افتاده است” با توجه به Tampa Bay Times.

به جای اولویت مسکن اولین و تغذیه بی خانمان Marbut هل مفهوم نیاز به بازیابی اعتیاد درمان برای افراد دسترسی بی خانمانی خدمات. “اگر شما [در یک برنامه درمانی] آن را به دو انگیزه یا نیاز” Marbut گفت: در ماه ژانویه در میزگردی به میزبانی یک محافظه کار اتاق فکر در Austin, Texas.

Marbut آمد به دنور برای دیدار با ذینفعان در بی خانمانی زمینه خدمات از جمله بریتا فیشر رئیس دنور وزارت مسکن ثبات است.

“در آن طول می کشد یک جامعه پاسخ با یک آرایه گسترده ای از شرکای. به کار نسبت به تضمین این که همه تجربه بی خانمانی به طور موقت مختصر و یک زمان وقوع” فیشر می گوید. “به عنوان دنور گسترش سرمایه گذاری ها و بحرانی پشتیبانی برای اتصال بهتر مردم نیاز به مسکن و خدمات من به حال فرصت برای دیدار با ما فدرال همکاران.”

یک سخنگوی دنور وزارت مسکن ثبات اشاره می کند که این جلسه خصوصی برگزار شد و به درخواست Marbut آژانس. با وجود ادعاهای دنور بی خانمان با صدای بلند که فعالان Marbut خواهد بود در دیدار با شهردار مایکل, Hancock, چنین جلسه رخ داده است به گفته یک سخنگوی دفتر شهردار.

Marbut آیا شرکت در یک جلسه از مترو دنور بی خانمان ابتکار و تور دو پروژه از کلرادو ائتلاف برای بی خانمان ها با توجه به کتی میلر هماهنگ کننده منطقه ای برای شورای بین در بی خانمانی.

“هیچ یک از ما می خواهم آنها را در اینجا. ما در حال رفتن به درایو آنها را به خارج از شهر” جولی Patiño, یک, حقوق مدنی, وکیل و عضو ستاد در دنور بنیاد گفت: در این تجمع در برابر Marbut.

Jerry Burton was charged with violating the camping ban.

جری برتون بود به اتهام نقض کمپینگ بان.

آنتونی دوربین

به ترویج اعتراض دنور بی خانمان با صدای بلند خبر از آزادی مطبوعات است که شامل یک عکس از Marbut جا به جا شده در کنار یک تصویر از ورود به آشویتس بدنام نازی ها در اردوگاه های کار اجباری. بصری شامل نقل قول منسوب به Marbut با اشاره به پناهگاه بی خانمان به عنوان “فرآیندی” دانشگاه. این نسخه همچنین شامل یک دستور العمل برای افرادی که به دفتر شهردار تماس بگیرید و بگویید هنکاک است که “انسان را نمی توان مجبور به انبار مانند اردوگاه های کار اجباری.”

اگر چه این تجمع برگزار شد در اعتراض به فدرال رسمی ظاهر در دنور بسیاری از افراد که تا به صحبت می کنند در طول ساعته رالی با استفاده از وقت خود را به راه آهن برابر دنور کمپینگ بان است که در حمایت از زندگی زیر یک قاضی محلی اعلامیه در ماه دسامبر که آن را خلاف قانون اساسی است.

“ما باید یک کمپینگ ممنوعیت اینجا. ما نباید یک کمپینگ بان جایی در ایالات متحده گفت:” جری برتون, مردی که مبارزه با خود در دنور بلیط منجر به قاضی اعلام.

وکلا از دنور شهرستان دفتر دادستان در حال حاضر جذاب است که حاکم است. در ضمن دنور اداره پلیس از سر گرفته است و اجرای آن از اردو ممنوع می دهد که افسران سازمان به منظور مردم پناه خود را از این عناصر در به حرکت می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im