کلرادو دهکدهای از دست رفته را بر روی میلیون ها بی حد و حصر در دولت های ایالتی و محلی درآمد مالیاتی با توجه به گسترده شکست نفت و شرکت گاز به ارائه آمار مربوط به تولید را برای تنظیم یک گزارش منتشر شده در هفته گذشته توسط دولت حسابرسان یافت. در حال حاضر ضد fracking فعالان می خواهید کسانی که تنظیم کننده به انجام کاری درباره آن.

در یک شکایت 4 فوریه با کلرادو نفت و گاز حفاظت از محیط زیست کمیسیون, فعال, گروه, کلرادو, افزایش تماس در آژانس به “بلافاصله پس از آغاز اجرای اقدام به دنبال مجازات با صدور یک اعلامیه از اتهام نقض” و به دنبال حداکثر مجازات از 15.000 دلار در هر تخلف در هر روز از اپراتورهای متخلف.

“آن نه به عنوان یک شگفتی آمده است که صنعت نفت و گاز به طور مداوم نتواند به اطاعت ما قوانین و مقررات” جو Salazar, کلرادو در حال افزایش است مدیر اجرایی سابق و نماینده دولت در بیانیه ای گفت:. “اما به یاد بگیرند که از دولت حسابرس وجود دارد که بیش از 51000 نقض بیش از 3 سال است که به سادگی منزجر کننده است. هر روز تخلف است و این صنعت باید پاسخگوی آن فاحش و سوء رفتار عمدی و گستاخ عمل می کند.”

این شکایت به دنبال یک گزارش منتشر شده توسط دفتر امور خارجه حسابرس و ارائه به قانونگذاران در کنگره آمریکا در هفته گذشته که در بر داشت که بیش از یک دوره سه ساله نفت و گاز اپراتورهای موفق به ارائه بیش از 50 ، 000 ماهانه نیز گزارش های به عنوان مورد نیاز توسط قانون دولت است. تولید داده ها از گزارش آن استفاده شده است در محاسبه قطع مالیات که در وضع معدنی صاحبان بر اساس میزان نفت و گاز و دیگر منابع تجدید ناپذیر هستند که استخراج شده در هر سال است.

به طور کلی 316 از 420 فعال تولید نفت و گاز اپراتورهای موفق به تطابق با الزامات گزارش بین 2016 و 2018 گزارش یافت می شود. در حالی که حسابرسان و COGCC مقامات کاهش یافته است را به برآورد چقدر درآمد از دست داده بود در این گزارش که کلرادو موثر قطع نرخ مالیات فقط 0.54 درصد — بالاترین نه په متحده و تحليل دادهها توسط حسابرسان.

“این ممیزی نشان می دهد چگونه روغن و گاز اپراتورهای موفق به پرداخت میلیون ها نفر در مالیات بر درآمد به دولت های محلی و جوامع خود را در حالی که همه در حال اجرا گران قیمت تلویزیون تبلیغات به مشتری جلب کمک های خود به دولت” مجلس KC بکر یک دموکرات از تخته سنگ در بیانیه ای گفت: در ممیزی را آزاد کند. “ما یکی از بالاترین قطع نرخ مالیات در این کشور و در عین حال اپراتورهای نیست حتی پرداخت آنچه به آنها مدیون است.”

در شهادت قبل از دولت قانونی حسابرسی کمیته COGCC کارگردان Jeff رابینز گفت که آژانس او نبود قبلا آگاه چقدر دولت در بخش درآمد متکی به خوبی گزارش هنگامی که جمع آوری قطع مالیات است.

“این کمیسیون است تعداد محدودی از کارکنان منابع” رابینز گفت. “ما با استفاده از منابع ما برای اطمینان از انطباق با ایمنی و رفاه مقررات — on-the-زمین همه چیز را در این زمینه و غیره. ما باید درک است که این مدارک بسیار مهم در بین دولتی ارتباط بین ما و [گروه] درآمد.”

در پاسخ به حسابرسی COGCC توافق برای اجرای, جدید, خودکار, سیستم گزارش دهی است که اطلاع اپراتورها زمانی که آنها مرتکب جنایت یا جنحه را به خوبی گزارش شده است. اما رابینز عنوان ممیزی ادعا می کنند که بر اساس تعداد بالقوه نقض کمیسیون می تواند تحمیل کرده اند بیش از 300 میلیون دلار جریمه در غیر سازگار با اپراتورهای.

“رک و پوست کنده که چگونه ما از مجازات و اجرای اقتدار” رابینز قانونگذاران گفت. “ما اعتقاد داریم که ما پروتکل جدید که به طور اتوماتیک و در محل ایجاد خواهد شد که اپراتورهای زمانی که آنها متوجه است که وجود دارد کمبود, که آنها در حال رفتن برای رسیدن به انطباق.”

رابینز همچنین گفت: این کمیته که COGCC است که مانع یک سال اساسنامه محدودیت ها از آغاز اجرای عمل بر اساس تخلفات شناسایی شده در حسابرسی. اما کلرادو افزایش شکایت اختلافات که ادعا می کنند با استناد به دو احکام از کلرادو دادگاه تجدید نظر به استدلال می کنند که “یک سال محدودیت اعمال نمی به ادامه موارد نقض در آن گزارش الزامی است و در جایی که ارزیابی مجازات های روزانه است.”

این COGCC قوانین ایجاد حداکثر مجازات از 200 دلار در هر روز و هر خوبی در اپراتور که موفق به ارسال ماهانه تولید گزارش. کلرادو افزایش می خواهد تنظیم به رفتن و حتی بیشتر و به دنبال مجازات هر یک اپراتور متخلف با $15,000 هر روز خوب است که قانون دولت اجازه COGCC برای تحمیل بر اپراتورها که نقض “هر قانون و یا منظور از کمیسیون.”

“این ماده شامل گزارش از قطع مالیات اثرات بسیار شدید به بهداشت عمومی و ایمنی و حفاظت از محیط زیست و حیات وحش منابع از فقط ساده مدارک نقض” شکایت می خواند. “انجام این نفت و گاز اپراتورهای مربوط به قطع مالیات بدهکار به مردم کلرادو است که سهل انگاری و یا ناخالص دانستن و عمدی در آوریم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de