بازیگر Joel McHale به میزبان های مجازی جمع آوری کمک برای مرکز شهر پناهگاه بی خانمان

لس آنجلس (CBSLA) — حتی قبل از coronavirus همه گیر تعداد زیادی از مردم تجربه بی خانمانی در شهر لس آنجلس در حال افزایش بوده است و اتحادیه ماموریت امداد و نجات در مرکز شهر لس آنجلس شده است در قلب این بحران است.

“این یک زمان بسیار چالش برانگیز” مدیر عامل اندی عدل گفت.

اما در روز شنبه, بازیگر و کمدین Joel McHale میزبان مجازی جمع آوری کمک بهره پناهگاه که تا به حال به لغو آن, مارس رویداد با توجه به همه گیر.

“من قصد دارم به پوشیدن احتمالا کامل لباس یک کت, کلاه بالا و chainmail شاید” McHale گفت: در شوخی.

او میزبان تلویزیونی خاص از صفحه اصلی با تعدادی از مشاهیر ساخت ویژه ظاهر.

“من امیدوار هستم که بسیاری از مردم خواهد شد و لحن در” او گفت:. “شما در حال رفتن برای دیدن بسیاری از مشاهیر بسیاری از فیلم ها از افرادی که تجربه بی خانمانی و بهبود یافته اند و برخی از داستان های الهام بخش.”

McHale و همسر او شده اند سفیران مرکز شهر پناهگاه بی خانمان برای سال ها و حتی rappelling پایین ساختمان برای جمع آوری پول برای این ماموریت است.

“با COVID ویروس جمعیت بی خانمان ها و افرادی که خانه های آنها برخی از آسیب پذیر ترین بنابراین شما به کمک آنها نیز برای کمک به صاف منحنی,” او گفت:.

با توجه به عدل اثرات COVID-19 آمار ماموریت به خصوص سخت است.

“مصرف آن را نه تنها ما به طور منظم منابع غذایی و همه چیز را که مستلزم اما لوازم پزشکی,” او گفت:. “ما واقعا باید به حال برای تبدیل شدن به مانند یک مینی بیمارستان. یک کارمند و یک مهمان از دست داده و زندگی خود را از این وحشتناک COVID-19 هیولا.”

پول مطرح شده در ویژه به ماموریت امید باغ خانواده مرکز.

“خانواده و فرزندان خود زندگی تبدیل شده و آنها هرگز تجربه بی خانمانی تا کنون دوباره” عدل گفت.

این ماموریت گفت: این انتظار بیشتر مردم و خانواده ها به دنبال کمک در پرتو بحران اقتصادی در آورده با این بیماری همه گیر و امیدوار است برای باز کردن اضافی پناهگاه در سراسر لس آنجلس در سال های آینده.

یک ساعت Angels of Hope TV ویژه خواهد شد در 7 p. m. روز شنبه در KCAL9.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر