اضافی تجاوز جنسی اتهامات علیه سابق USC, متخصص بیماریهای زنان جورج Tyndall

لس آنجلس (CBSLA) — هزینه های اضافی شده اند در برابر سابق USC, متخصص بیماریهای زنان جورج Tyndall که به اتهام تجاوز جنسی بیش از 20 زن جوان در حالی که مشغول به کار در دانشگاه.

پنج فقره جنسی, نفوذ در ناخودآگاه فرد و یک تعداد از باتری جنسی با تقلب اضافه شد به Tyndall مورد L. A. دادستان منطقه جکی Lacey روز پنجشنبه اعلام کرد.

این اتهامات جدید ادعا می کنند که Tyndall تجاوز جنسی پنج زن را در حالی که مشغول به کار در یک USC مرکز بهداشت بین سال های 2011 و 2015. Tyndall, 72 بود و در حال حاضر متهم در ژوئن 2019 با 18 فقره جنسی, نفوذ در ناخودآگاه فرد و 11 فقره باتری جنسی با تقلب — که همه جنایات.

در ماه جولای 2019, Tyndall اعتراف گناه نیست به اصلی اتهامات علیه او. یک تفهیم اتهام است و انتظار برگزار می شود در جولای 24 برای اتهامات جدید.

USC شروع به بررسی اتهامات نادرست لگن امتحانات و ساخت نژادپرستانه و جنسی نامناسب اظهارات در سال 2016 اما Tyndall و دانشگاه نه بخشی از راه تا ماه ژوئن 2017.

بیش از 400 نفر از زنان متهم کرده اند Tyndall از سوء رفتار جنسی. USC اعلام کرد در ماه اکتبر آن رسیده بود $215 میلیون دلار حل و فصل در اصل در یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه Tyndall. جرائم دقیق در اتهامات تاریخ به سال 2009 اما صدها نفر از بیماران سابق شکایت کرد Tyndall و USC متهم این دانشگاه از عدم پاسخ به اتهامات سوء استفاده برخی با عنوان دور برگشت به عنوان 1980s.

در ماه فوریه در ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که مدرسه را تحت سه سال از فدرال نظارت سیستمیک با استناد به شکست در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در پاسخ به اتهام سوء رفتار جنسی در برابر Tyndall.

تحقیقات باز مه 2018 یافت که این دانشگاه مطلع شد از اتهامات سوء رفتار توسط Tyndall و موفق به پاسخ مناسب به آن اتهامات به طور بالقوه در معرض دانشجويان به ادامه تبعیض جنسی.

تمام 21 نفر که در محدوده سنی 17 تا 31 گفت: آنها رفت و به پردیس تسهیلات برای امتحانات سالانه و یا درمان های دیگر با توجه به دادستان.

اگر محکوم به شارژ Tyndall در حال حاضر مواجه است ممکن است حداکثر مجازات حبس از 64 سال در زندان ایالتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de