هادی و ویولننواز برت دین بود که با توجه به بازی در این سال آدلاید جشنواره تشخیص داده شده است با کوروناویروس.

آن را قبلا نشان داد او بیرون کشیدن از جشنواره با توجه به ذات الریه اما بر اساس UK-موسیقی آژانس Intermusica تایید اواخر پنج شنبه شب که بیماری او بود در واقع COVID-19.

استرالیا نوازنده است که در حال حاضر در حال دریافت درمان سلطنتی آدلاید بیمارستان.

“Intermusica همراه با برت ناشران Boosey & Hawkes گرفته اند گام های لازم برای اطلاع رسانی به همه کسانی که کار کرده اند با برت در 14 روز گذشته بیشتر به بیمه خدمات درمانی, مشاوره و SA بهداشت استرالیا” در این بیانیه می گوید.

Australian composer and viola player Brett Dean is being treated in the RAH.
media_cameraاسترالیا آهنگساز و ویولا بازیکن برت دین است که درمان در این راه.

آقای Dean, 58, الهام گرفته از یک آدلاید جشنواره بتهوون, کنسرت, صدای, تاریخ, شد و به بازی ویولا و منجر به آدلاید ارکستر سمفونی عملکرد.

او در انجام ملی Sympony ارکستر در تایپه, تایوان روز جمعه گذشته.

دیروز SA بهداشت تایید دو مورد جدید از coronavirus در جنوب استرالیا – هشت-سال-کودک و یک زن 58 ساله که وارد شده از تایوان و تحت درمان در این راه. این قابل درک است که او آقای Dean.

آقای Dean تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است شده و یا در تماس فیزیکی با آدلاید ارکستر سمفونیک یک ASO سخنگوی گفت. هادی ریچارد میلز جایگزین او خواهد شد.

آخرین موارد را به مجموع تعداد در SA به هفت در حالی که 14 جنوبی استرالیا هنوز در انتظار برای نتایج آزمون.

نوزاد پسر 40 ساله که تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری است.

SA بهداشت گفت: مادر نوزاد و کودک بودند “به خوبی انجام می دهند” در فلیندرز مرکز پزشکی. او تا به حال سفر از ایران از طریق کوالالامپور قبل از سقوط بیمار در بدو ورود در آدلاید.

Premier Steven Marshall at a press conference to announce new SA coronavirus cases. Picture: 9 News
media_cameraبرتر استیون مارشال در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام جدید SA coronavirus موارد است. تصویر: 9 اخبار

این موارد جدید به عنوان SA سلامت خود را نشان می دهد تخصصی coronavirus درمانگاه در راه.

جدید کلینیک ارزیابی و آزمایشات ممکن است حامل ویروس حصول اطمینان از آنها دور زدن اورژانس کاهش خطر گسترش این بیماری است. بیمارستان های دیگر در حال آماده سازی مشابه درمانگاه.

آن cames به عنوان “بحرانی” کمبود فولاد ماسک را ترک کرده است دندانپزشکان در آستانه بستن تا مغازه با بالا انجمن صنعت هشدار داد که منابع کنونی می تواند گذشته تنها چهار هفته در میان ادامه بحران.

هزاران نفر از دندانپزشکان سراسر کشور روبرو هستند رو به کاهش منابع است که می تواند نیروی بالینی تعطیلی به دلیل عدم ضروری تجهیزات حفاظتی.

استرالیا انجمن دندانپزشکی نشان داد که استرالیا دندانپزشکان استفاده می شود تا به 9.5 میلیون ماسک یک ماه درمان بیماران با کمبود داشتن “broad-رسیدن به تاثیر”.

“برخی از شیوه های نظم بین 15-20 جعبه دو هفته و آنها که محدود به دو یا سه … آن را بسیار جدی” اقدام اجرایی Eithne ایروینگ گفت.

آن را به عنوان آمد استرالیا انجمن پزشکی مدیر Dr تونی Bartone گفت: بسیاری از کاربران تا به حال با ابراز نگرانی در مورد نحوه رسیدگی به این ویروس در چالش با پتانسیل تشدید احتمال زیاد.

Salisbury شمال زن Kirstyne راولینگس گفت: چنین سردرگمی روشن بود زمانی که او در زمان شوهر کریس به Lyell McEwin بیمارستان پس از فرستاده توسط یک پزشک عمومی در میان ترس او علائم پس از کار کردن با افرادی که تا به حال شده است در آسیا است. پس از زنگ های پیش رو, او گفت که او گفته بود برای رفتن به اد اما نه در داخل و سپس گفته شد که آنها باید صبر کنید در ماشین خود را.

“به ما گفته بودند آنها نیاز به راه اندازی یک انزوای منطقه که در زمان حدود نیم ساعت پس از آن ما به سمت چپ در یک اتاق جدا برای حدود چهار ساعت” او گفت:.

“آنها در زمان یک سواب از Chris اما نه از من و سپس به ما گفت به خانه برو و خود را منزوی به مدت 72 ساعت – آنها به وضوح نمی شدند.”

در تحولات دیگر:

مونت بارکر مرکزی مرکز خرید با ارسال یادداشتی به مستاجران گفت: آنها تا به حال توصیه شده توسط SA سلامت یک فرد شاغل در یک آژانس مسافرتی تاييد شده بود با کوروناویروس.

“SA بهداشت توصیه کرده اند که ما فرد مورد نظر تنها کار در اجاره برای یک مقدار حداقل از زمان و مگر اینکه شما در تماس مستقیم با خطر انتقال بسیار پایین” آن را می گوید. زن 24 ساله باقی مانده است در یک وضعیت با ثبات در یک بیمارستان آدلاید.

نخست وزیر اسکات موریسون قرار داده جدید ممنوعیت سفر در محل برای کسانی که از کره جنوبی و افزایش اقدامات غربالگری برای مسافران از ایتالیا.

این Anangu Pitjantjatjara Yankunytjatjara سرزمین را نزدیک مرزهای خود را به هر کسی تایید به کروناویروس و یا کسی که در سفر به ایران, کره جنوبی و ژاپن و ایتالیا و یا مغولستان.

SA سلامت منتشر کرده است که جزئیات پرواز از همه چهار اخیر SA coronavirus موارد:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im