سانتا مونیکا (CBSLA) — فیلم شیرین کاری ظاهرا انجام می شود برای دریافت کلیک تحریک خشم پس از اخبار ظاهر است که یک فرد بزرگسال فیلم به ضرب گلوله کشته شد در داخل یک کتابخانه های عمومی محلی.

(اعتبار: PornHub)

این تصویری است که بیش از ده دقیقه در طول و به ضرب گلوله کشته شد در سانتا مونیکا خیابان های شهر و سپس در داخل سانتا مونیکا کتابخانه عمومی – پارک اقیانوس شعبه دارد.

این ویدئو نشان می دهد که یک زن در معرض خودش – در خارج از سانتا مونیکا خیابان ها و حتی در خارج John Muir ابتدایی و سپس انجام اعمال جنسی در داخل کتابخانه.

“خدای ناکرده یک کودک راه می رفت در کتابخانه راه می رفت و درست در وسط آن است. که بزرگترین نگرانی من گفت:” جانت مک لافلین یک همسایه. “کودکان نیازی به معرض این. اگر شما می خواهید برای فراموش جنس چوب به هتل.”

مک لافلین آنقدر منزجر پس از دیگری پدر و مادر نگران و فرستاده او یک لینک از این فیلم که در زمان او به رسانه های اجتماعی به این شهرستان توجه شود.

در این کلیپ زن در تصویری قدم به کتابخانه ظاهرا در ساعات کسب و کار و شاخه های تصویری در حالی که صحبت کردن در مورد گرفتار شدن.

اما مک لافلین می گوید: شهرستان رهبران آگاه هستند.

“آنها می گویند که این یک تخطی از قانون و مگر آنها شاهد آن خود را وجود دارد هیچ چیز آنها می توانید در مورد آن انجام,” او گفت:.

این ویدئو آپلود شده بود به یک سایت است که پرداخت پستها در طول کلیک کنید.

چهره انسان در این ویدئو این است که هرگز نشان داده شده است. CBS Los Angeles انتخاب کرده است به انتشار هویت زن در کلیپ اما یک جستجو را نشان می دهد که او به نظر می رسد در دیگر فیلم بزرگسالان.

“ما باید به قوانین برای جلوگیری از آنها را از انجام کارهایی قرار می دهد که کودکان در راه آسیب است” گفت: مک لافلین.

CBS Los Angeles, تلاش برای, اما قادر به ahold از رهبران شهرستان در طول تعطیلات آخر هفته و در زمان انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im