فقط به عنوان جشنواره ورزشی لیگ و دیگر سازمان های فرهنگی باید لغو و یا به تعویق افتاد حوادث به دلیل coronavirus زندگی ملت و AEG را به حالت تعلیق در تمام زیادی تورهای تا آوریل, Rolling Stone فقط گزارش شده است.

تمام اجراهای برادوی بوده نیز توقیف شده است تا آوریل 12.

هیچ به روز رسانی ساخته شده به پپسی مرکز تقویم مورد پست امشب مالون کنسرت زنده در کشور دنور سخنگوی هنوز رتبهدهی نشده است در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

با توجه به یک صدای جیر جیر از Pepsi Center “پست امشب مالون کنسرت در پپسی مرکز اقدام به عنوان برنامه ریزی شده. ما همچنان به نظارت بر زمان COVID-19 وضعیت با محلی مقامات ایالتی و فدرال. لطفا ادامه به نظارت بر محل وب سایت و کانال های رسانه های اجتماعی در مورد هر گونه به روز رسانی برای رویدادهای آینده.”

اما همه چیز به سرعت تغییر.

“تصمیم به لغو این پست مالون کنسرت در پپسی سنتر امشب خواهد بود در اختیار پپسی مرکز و کنسرت را ترویج می گوید:” یک سخنگوی شهر و شهرستان دنور حتی به عنوان که صدای جیر جیر بود بیرون رفتن. “در این زمان این شهر و شهرستان دنور است لغو همه تجمع جرم. این است که وضعیت در حال تحول و تمام تصمیمات منوط به تغییر به عنوان اطلاعات جدید به نور می آید.”

شنبه شب Blake Shelton: دوستان و قهرمانان 2020 کنسرت در پپسی سنتر به تعویق افتاده است با توجه به پپسی سنتر سایت. ضرب وشتم و Abbath کنسرت در اگدن تئاتر در جمعه 13 مارس لغو شده است.

دنور را لغو کرده است سالانه خود را روز سنت پاتریک رژه دنور کتابخانه های عمومی و rec مراکز باید لغو شود, حوادث و کوچکتر هنر سازمان ها در حال خاموش کردن اجرای برنامه بیش از حد.

نورد سنگ گزارش می دهد که یک ائتلاف مروج از جمله مدیران از زندگی ملت AEG هنرمندان خلاق آژانس ویلیام موریس تلاش پارادایم و ایالات استعداد آژانس در حال کار با یکدیگر برای ایجاد یک طرح است که محافظت از طرفداران و هنرمندان صنعت موسیقی کارکنان.

“جهان پیشرو نیروهای سرگرمی زندگی می کنند با هم می آیند به شکل یک جهانی نیروی کار به درایو استراتژیک پشتیبانی و یکپارچه جهت حصول اطمینان از تلاش های پیشگیرانه و مداوم پروتکل ها در بهترین مورد علاقه هنرمندان, طرفداران کارکنان و جامعه جهانی” ائتلاف توضیح داد, در بیانیه ای. “در این زمان ما در مجموع توصیه مقیاس بزرگ حوادث از طریق پایان ماه مارس موکول شود. “ما همچنان به حمایت از مقیاس کوچک رویدادهای دنبال هدایت مجموعه توسط خود مقامات دولت محلی. ما احساس خوش شانس به انعطاف پذیری برای برنامه ریزی مجدد کنسرت, جشنواره ها و رویدادهای زندگی می کنند به عنوان مورد نیاز و نگاه به جلو برای اتصال طرفداران با تمام هنرمندان مورد علاقه خود را زندگی می کنند و سرگرمی به زودی.”

به عنوان برای پست مالون بلیط هنوز هم به نظر می رسد فروش در ارتفاع بلیط. با کمال تعجب قیمت بالا هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im