AEG Live Nation پاسخ به کلرادو 250 ظرفیت رویداد لغو

AEG ارائه خواهد شد بسته شدن عملیات در Bluebird تئاتر, گوتیک, تئاتر, Ogden, تئاتر, ماموریت سالن و 1STBANK مرکز پس از فرماندار Jared پلیس دستور داد تمام حوادث با 250 یا بیشتر مردم لغو شد امروز 13 مارس در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19 ویروس.

تنها چند ساعت بعد شهردار مایکل Hancock اعلام کرد که شهر و شهرستان دنور خواهد بود خاموش کردن حوادث در تمام شهر متعلق به سالن از طریق مارس 12. مکانهای آن شامل سنگ قرمز آمفی تئاتر (بدون عید طلوع سرویس) دنور سالن بزرگ کلرادو مرکز کنوانسیون و Bellco تئاتر دنور هنرهای نمایشی پیچیده McNichols ساختمان و شهر کتابخانه ها و rec مراکز.

کلرادو است که در وهله اول که AEG ارائه شده به حرکت دشوار تصمیمات دولت در مورد محلی را نشان می دهد.

“این چیزی است که ما شده ایم نورد بیش از شهرهای مختلف و کشورهای آنها بوده است تحت تاثیر قرار می گوید:” AEG رئیس افسر ارتباطات دنیس Dennehy. “ما تجلیل و سقوط در خط با این توصیه ها با شهرداری ها با چگونه آنها می خواهند برای رسیدگی به این. اگر کلرادو است که به درخواست ما را به بیش از 250 نفر, این چیزی است که ما قصد داریم انجام دهیم.”

چگونه AEG قصد دارد به آب و هوا جرم لغو سراسر کشور است که هنوز در حال مرتب کردن توضیح می دهد Dennehy و جزئیات هنوز در دسترس عموم نیست.

“ما در بازی uncharted waters,” او توضیح می دهد. این شرکت قصد دارد به reschedule به عنوان بسیاری از کنسرت به عنوان امکان پذیر است.

در اینجا AEG ارتباطات’ کامل کلرادو گفته:

با توجه به این های اخیر COVID-19 دستور منع تجمع جمعی از 250 نفر و بالاتر ساخته شده توسط فرماندار کلرادو, حوادث در زیر سالن شده اند نهفته:

Bluebird تئاتر, گوتیک, تئاتر, Ogden, تئاتر, ماموریت سالن 1STBANK مرکز

آسیب دیده در سالن های بسته باقی می ماند تا تاریخ(s) مشخص شده توسط ایالت کلرادو و بهداشت عمومی و ایمنی مقامات موضوع در حال انجام ارزیابی مجدد.

سالن و حوادث خارج از تاریخ پایان این مهلت ممکن است نهفته گذشته دوره اولیه ما خواهد شد به روز رسانی به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس است.

امید ما این است که ما قادر به برنامه ریزی مجدد به عنوان بسیاری از تحت تاثیر وقایع را به عنوان ممکن است. برای اطلاعات در مورد رویداد منحصر به فرد در طول تاریخ این قابل اجرا در مدت زمان به روز کردن اطلاعات منعکس خواهد شد در هر محل مربوطه را در سایت و بلیط صفحات. اگر تاریخ های جدید اعلام می دارد هیچ چیز بلیط خریداران نیاز به انجام: بلیط معتبر هستند برای تاریخ جدید و خریداران بلیط برای هر رویداد مربوطه اطلاع داده خواهد شد.

اگر نشان می دهد نمی توان موکول پس از توقف برداشته است, بازپرداخت خواهد شد به طور خودکار صادر شده به کارت اعتباری شما استفاده می شود به خرید دوباره در ظرف 30 روز کسب و کار.

در پاسخ به پرس و جو در مورد پلیس اعلام زنده, ملت, است که در آن دیگر عظیم کنسرت پروموتر در شهر و عمل اجلاس مارکی تئاتر و فیلمور سالن اجتماعات و همچنین کتاب نشان می دهد در Ophelia الکتریکی Soapbox و لویت غرفه بازیافت بیانیه ای از مارس 11, پس از این شرکت اعلام کرد این امر می تواند لغو تمام تورهای.

“ما همچنان به حمایت از مقیاس کوچک حوادث در این مناطق به دنبال هدایت مجموعه توسط خود مقامات دولت محلی” شرکت نوشت. “ما احساس خوش شانس به انعطاف پذیری برای برنامه ریزی مجدد کنسرت, جشنواره ها و رویدادهای زندگی می کنند به عنوان مورد نیاز و نگاه به جلو برای اتصال طرفداران با تمام هنرمندان مورد علاقه خود را زندگی می کنند و سرگرمی به زودی.”

با وجود آن خوش بین تن زنده, ملت, سهام, شده کاهش, بیلبورد گزارش.

در اینجا زندگی می کنند ملت را تکمیل مارس 11 گفته:

پیشرو در جهان از نیروهای در سرگرمی زندگی می کنند با هم می آیند به شکل یک جهانی نیروی کار به درایو استراتژیک پشتیبانی و یکپارچه جهت حصول اطمینان از تلاش های پیشگیرانه و مداوم پروتکل ها در بهترین مورد علاقه هنرمندان, طرفداران کارکنان و جامعه جهانی است.

نیروی کار شامل مایکل Rapino (مدیر عامل و رئیس Live Nation سرگرمی) دن Beckerman (رئیس جمهور و مدیر عامل AEG و هیئت مدیره عضو ASM جهانی) جی Marciano (رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل AEG ارائه), راب نور (مدیریت شریک و سر از موسیقی بخش CAA) مارک گایگر (شریک و سر از موسیقی WME), سام Gores (رئیس پارادایم) مارتی الماس (رئیس جهانی موسیقی پارادایم) و دیوید Zedeck (شریک و جهانی سر از موسیقی UTA).

در این زمان ما در مجموع توصیه مقیاس بزرگ حوادث از طریق پایان ماه مارس موکول شود. این توصیه خاص به آمریکا و کشورهای تلقی سطح 3 توسط CDC. ما همچنان به حمایت از مقیاس کوچک حوادث در این مناطق به دنبال هدایت مجموعه توسط خود مقامات دولت محلی. ما احساس خوش شانس به انعطاف پذیری برای برنامه ریزی مجدد کنسرت, جشنواره ها و رویدادهای زندگی می کنند به عنوان مورد نیاز و نگاه به جلو به اتصال با طرفداران خود هنرمندان مورد علاقه و سرگرمی زندگی می کنند به زودی.

اگر چه زندگی ملت گفت: آن را در بهترین منافع “هنرمندان, طرفداران کارکنان و جامعه جهانی” پروموتر و او پپسی مرکز حرکت رو به جلو با یک پست مالون کنسرت در مارس 12.

آنچه باید انتظار داریم در هفته ها و ماه های آینده ؟ Dennehy می گوید که نامشخص: “چهل و هشت ساعت پیش آیا شما فکر می کنم NBA شد رفتن به این فصل؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de