آزادی مطبوعات طرفداران ناودان یک پیشنهاد درخواست روزنامه نگاران به دست بیش از اسناد محرمانه برای جلوگیری از حملات پلیس در خانه های خود را به عنوان “بی معنی” پنجره “پانسمان” و اثبات موریسون دولت “تا به حال نه گوش” به نگرانی در مورد به می دانم.

پیشنهاد جدید ساخته شده توسط پلیس فدرال استرالیا و اداره امور خانه اجازه می دهد پلیس به درخواست اسناد و مدارک و نام محرمانه منابع از روزنامه نگاران بدون استفاده از زور و می تواند اجازه می دهد اخبار سازمان به “چالش” درخواست.

اما رژیم جدید خواهد بود داوطلبانه و با توجه به پیشنهاد خواهد “نه محدود کردن توانایی (پلیس) به درخواست برای جستجو در حکم” در یک روزنامه نگار یا newsroom.

ارسال به مجلس آزادی مطبوعات پرس و جو به دنبال ماه از مبارزه برای حق دانستن و اصلاحات قانونی توسط سازمان های رسانه های و آمد به عنوان ABC ناودان حمله اتاق خبر خود را در سال گذشته به عنوان “حمله به منافع عمومی و روزنامه نگاری”.

United stance: ABC managing director David Anderson, News Corp Australia executive chairman Australasia Michael Miller and Nine Entertainment CEO Hugh Marks. Picture: AAP
media_cameraایالات موضع: ABC مدیر عامل David Anderson, اخبار پارسیان استرالیا, اجرایی, رئیس, استرالیا, مایکل میلر و نه سرگرمی مدیر عامل هیو علائم. تصویر: AAP

پیشنهاد سیستم جدید به نام “کشورهای مشترک المنافع توجه به تولید چارچوب” نوشته شده می تواند به جرم عمل و مورد استفاده قرار گیرد به درخواست اطلاعات حساس از رسانه ها به عنوان بخشی از تحقیقات پلیس.

“این ارائه می دهد یک جایگزین برای اجرای یک حکم جستجو در فرد به احزاب انعطاف پذیری بیشتر برای خدمت و تولید مواد و ارائه یک فرصت برای حرفه ای روزنامه نگاران و رسانه های سازمان را به جلو هر گونه قوی جبران استدلال به تولید ماده به موجب چنین اطلاع” آن را بخوانید.

اما اخبار پارسیان استرالیا, اجرایی, رئیس, استرالیا, مایکل میلر گفت: این پیشنهاد نادیده گرفته شده “واقعی نگرانی های برگزار شده توسط تمام رسانه ها بیش از دولت نفس بیش از حد و پنهان کاری” تحریف حقوقی اصلاحات به دنبال صنعت مانند contestable جستجو در حکم و نه ماه پس از حملات رسانه.

“دولت فدرال ساخته شده است روشن است که اولویت خود را برای حفظ قوانین بد را قادر می سازد که دولت برای پنهان کردن از مردم استرالیا آنچه انجام می دهند” آقای میلر گفت.

“پیشنهاد یک توجه رژیم به جای contestable حکم ارائه می دهد هیچ آسایش و چیزی بیش از پنجره پانسمان.

“اگر هر چیزی, آن را فراهم می کند و حتی بیشتر قدرت جلوگیری از روزنامه نگاران از گفتن استرالیایی آنچه را دولت انجام شده است.”

رسانه ها سرگرمی و هنر داد اجرایی پل مورفی نیز گفت: این طرح را حمایت از آزادی مطبوعات و یا جلوگیری از حملات پلیس در رسانه های سازمان مانند آن دیده می شود در ABC Ultimo به دفتر و خانه اخبار پارسیان نگار Annika Smethurst در ماه ژوئن سال گذشته است.

“ما خواندن است که آن را بی معنی” آقای مورفی گفت.

“این پیشنهاد هیچ کاری نمی کند برای رسیدگی به مشکلات با حکم سیستم. آن را نشانی از هیچ چیز به معرفی بسیار مورد نیاز تغییر قانونی به ارائه مثبت برای حمایت از روزنامه نگاران و خبرچین.

“همه از آن است که معرفی یک مرحله اضافی در روند اما هنوز هم برگ در محل چشم انداز حکم که صادر حملات رخ داده و مواد را تصرف کردند.”

آقای مورفی گفت “نیازمند” برای اصلاحات قانونی برای تضمین حق دانستن در مورد مسائلی که به طور مستقیم تحت تاثیر آنها و برای اطمینان از روزنامه نگاران می تواند مسابقه حکم علیه آنها و محافظت از خبرچین.

AFP officers during the raid at the ABC’s Ultimo headquarters. Picture: ABC News/Brendan Esposito
media_cameraAFP افسران در طول حمله در ABC Ultimo ستاد. تصویر: ABC News/برندان اسپوزیتو

اخبار بیشتر:

پیچ های جدید به, MH370, رمز و راز

“آیا اخراج مشکلات خود را’: protocol wine studio سخنرانی PM

المپیک را coronavirus نگرانی: ‘آن شده است ترسناک’

سایه دادستان علامت دریفوس نیز انتقاد پیشنهاد گفت: “تغییرات هیچ چیز”.

“حتی اگر به تصویب رسید, آن را هنوز هم ترک روزنامه نگاران در مواجهه با خطر پیگرد و زندان فقط برای انجام کار خود را,” او گفت:.

این پیشنهاد به عنوان ABC مدیر عامل دیوید اندرسون نشان داد اخبار سازمان نمی خواهد درخواست تجدید نظر فدرال تصمیم دادگاه آن را تایید کرد که این حمله در آن Ultimo newsroom سال گذشته با وجود تماس اکشن حمله به آزادی مطبوعات.

“خبرگزاری فرانسه حمله شد, حمله به منافع عمومی روزنامه نگاری و دادگاه فدرال حکم یک ضربه به آزادی رسانه ها و دموکراسی در استرالیا,” او گفت:.

“اما ما باور نمی کنیم ما می تواند طرح دعوی راه ما را به اصلاح اساسا قوانین بد.

“همه مردم استرالیا باید به شدت نگران این نتیجه موقعیت ABC قرار داده شده است و این بدان معنی برای همه روزنامه نگاران و مردم را به حق می دانیم.”

The court’s ruling against the ABC proved that Australia urgently needed new laws to protect the public’s right to know, a law expert warns.
media_cameraبه حکم دادگاه علیه ABC ثابت کرد که استرالیا به فوریت نیاز به قوانین جدید برای حفاظت از مردم را به حق می دانیم, یک کارشناس حقوقی هشدار می دهد.

AFP افسران ضبط بیش از 120 فایل ها بر روی دو میله های USB در این حمله که به دنبال دیگر در Ms Smethurst را کانبرا خانه بیش از یک داستان او نوشت: در مورد گسترش جاسوسی دولت قدرت در سال 2018 است.

دانشگاه کوئینزلند دانشکده حقوق مدرس ارشد دکتر ربکا Ananian-ویلز گفت: حکم دادگاه علیه ABC نباید آسیب دیگر چالش های قانونی به رسانه ها حملات اما ثابت کرد که استرالیا به فوریت نیاز به قوانین جدید برای حفاظت از این مکان را حق می دانیم.

“شما خواهد بود بگذار برای تفکر استرالیا ضمنی آزادی سیاسی در ارتباط بود و حق آزادی بیان اما دادگاه روشن است که نه آنچه در آن است در همه,” او گفت:.

“شاید زمانی که ما متوجه است که آزادی بیان است نه یک حق در این کشور است که آزادی مطبوعات هیچ حفاظت از آن را حس برای شرکت در قانون اصلاحات است.”

در اصل منتشر AFP طرح متوقف نخواهد شد حملات رسانه ای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im