آفریقای اضطراری تجهیزات پزشکی از چین Jack Ma

آدیس آبابا, اتیوپی — آفریقا را دریافت کرده است و بسیار مورد نیاز coronavirus بسته مراقبت از چینی میلیاردر Jack Ma.

پرواز باری حاوی بیش از 6 میلیون اقلام پزشکی وارد سهشنبه در پایتخت اتیوپی آدیس آبابا. منابع از Ma, بنیانگذار چین e-commerce غول Alibaba توزیع خواهد شد به کشورهای آفریقایی نیاز به منابع برای مبارزه با گسترش COVID-19 بیماری همه گیر.

                                                                                                                                                                                                                       

اتیوپی هواپیمایی باری پرواز از گوانگژو چین وارد با 5.4 میلیون ماسک صورت 1.08 میلیون تست کیت 40,000 مجموعه ای از لباس های محافظ و 60,000 سپر چهره های حفاظتی با توجه به اتیوپی مقامات و جک ما پایه و اساس است.

اتیوپی نخست وزیر Abiy احمد هفته گذشته متعهد به توزیع منابع به کشورهای دیگر در آفریقا است. Ma فرستاده است مشابه محموله از تجهیزات پزشکی به کشورهای آسیا و اروپا و آمریکای شمالی و آمریکای لاتین است.

این ویروس به طور آهسته برای رسیدن به آفریقا است اما در حال حاضر به حداقل 42 از قاره 54 کشور با بیش از 1100 موارد را تایید کرد. در پاسخ بسیاری از کشورهای آفریقایی در حال اعمال محدودیت.

رواندا و تونس اعلام کرده اند مستندات سفارش مردم به ماندن در خانه به جز دلیل ضروری.

کنیا ممنوع کرد اما مجاز عادی کلیسا به ادامه تا زمانی که دست مطابق با اصول بهداشتی و یا شستن امکانات ارائه شده برای نمازگزاران.

                                                                                                                                                                                                                       

نیجریه پرجمعیت ترین کشور آفریقا با 190 میلیون نفر فقط سه هفته پیش اعلام کرد که اولین coronavirus مورد در کشورهای جنوب صحرای آفریقا. در حال حاضر با 22 مورد آن متوقف شد و تمام تماس های ورودی پروازهای بین المللی در روز شنبه.

اتیوپی و شرکت هواپیمایی آفریقای جنوبی ایرویز دو از آفریقا بزرگترین شرکت های هواپیمایی اعلام کرد, فراگیر, لغو پروازهای بین المللی. آفریقای جنوبی را متوقف کرده است و اجازه دادن به خارجی ها به پیاده از ورودی پروازهای بین المللی.

اگر چه اکثر مردم تنها تجربه جزئی علائم شبه آنفولانزا از coronavirus و بازیابی ظرف چند هفته این ویروس بسیار مسری است و می تواند گسترش کسانی که علائم نشان می دهد. آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه در برخی از بیماران به خصوص کسانی که با مشکلات اساسی. این تهدید به بسیاری از آفریقایی نظام سلامت است که کارشناسان هشدار می دهند نیست و باید منابع کافی برای مقابله با هجوم زیادی از بیماران نیاز به جداسازی و مراقبت های ویژه.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de