لس آنجلس (CBSLA) — شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti رسما این شهر سالانه میراث آفریقایی آمریکایی ماه جشن چهارشنبه که همزمان با سراسر کشور رصد ماه تاریخ سیاه.

جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه خواننده و ترانه سرا جفری آزبورن بود با افتخار زندگی جایزه افسانه.

Garcetti در کنار اعضای شورای شهر ارائه شده بازیگر و کمدین تیفانی Haddish با پیشگامی جایزه.

تالار افتخارات جوایز نیز ارائه شد به لس آنجلس شهری لیگ جمهور مایکل Lawson, Northrop Grumman بنیاد رئیس جمهور ساندرا Evers-مردانه و دانشگاه ایالتی کالیفرنیا Dominguez Hills رئیس جمهور توماس پرهام.

این رویداد با حمایت از شهردار اریک Garcetti; نویسندگان ما مطالعه باشگاه; Nury مارتینز لس آنجلس رئیس شورای شهر و Councilwoman ششم منطقه; لس آنجلس هیئت عمومی کار می کند و مایک دیویس رئیس جمهور Pro Tem; شهر لس آنجلس اداره امور فرهنگی; 2020 آفریقایی ماه میراث کمیته و لس آنجلس انجمن, سیاه, پرسنل, Inc.

2020 آفریقایی, میراث, ماه, نمایشگاه, “ایستادن: هنر سیاست و کمدی” خواهد شد روی صفحه نمایش از طریق مارس 10 در گروه امور فرهنگی ” هنری P. ریو پل گالری در تالار شهر.

رویداد بعدی است که یک میز گرد با عنوان “آمریکایی های آفریقایی تبار و رای گیری: مسائل مربوط به آزادی و عدالت و مقاومت” است که برگزار خواهد شد در فوریه. 6 از 6 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر در هیئت عمومی این نسخهها کار اتاق.

برای یک تقویم کامل از وقایع برای سال 2020 میراث آفریقایی آمریکایی در ماه جزئیات بیشتر در مورد مکان و هزینه های مرتبط در صورت وجود لطفا لس آنجلس اداره امور فرهنگی اداره سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de