کشورهای آفریقایی به دنبال راه حل های خود را در ویروس بحران

داکار, سنگال — با صدای بلند صدای خش خش و خر خر می آیند از سبز کیسه فشار هوا از طریق یک لوله به عنوان سنگال محققان کار به منظور توسعه یک نمونه اولیه دستگاه تنفس مصنوعی است که می تواند صرف هزینه 160 دلار هر جای ده ها هزار دلار است.

این تیم با استفاده از 3-D چاپ قطعات آن را به عنوان کار می کند برای پیدا کردن یک وطنی راه حل پزشکی کمبود که زده حتی ثروتمندترین کشورهای: چگونه به اندازه کافی دستگاه تنفس به رسیدگی بهمن COVID-19 بیمارانی که نیاز به این دستگاه ها برای کمک به افزایش سطح اکسیژن خون.

                                                                                                                                                                                                                       

پیچیده وظیفه در آفریقا است این واقعیت است که اوج آن در coronavirus موارد برای این قاره ” می رود که بعد از در اروپا و ایالات متحده و پس از ده ها تن از کشورهای دیگر خریداری شده از منابع موجود.

‘œAfricans باید در پیدا کردن راه حل های خود را به مشکلات خود را. ما باید نشان می دهد ما استقلال است. این یک انگیزه برای این,’� گفت: ابراهیم Gueye استاد در مدرسه پلی تکنیک Thies در سنگال در 12-عضو تیم توسعه نمونه اولیه دستگاه تنفس مصنوعی.

تلاش های خود را در حال آینه در جای دیگر در سراسر این قاره که در آن لوازم پزشکی معمولا وارد شده است.

بسیاری امیدواریم که این تلاش ها به منظور توسعه فن های شخصی, محافظ تجهیزات عفونی و سریع-نتیجه آنتی بادی آزمایش منجر به راه حل های مستقل برای سلامت آینده بحران.

اگر چه کیفیت برخی از محصولات نخواهد دیدار به عنوان یک استاندارد بالا به عنوان در ایالات متحده آمریکا و یا اروپا Gueye گفت: وجود شور و هیجان است که سطح را می توان در نهایت با زمان کافی و سرمایه گذاری است.

                                                                                                                                                                                                                       

در اتیوپی مهندس پزشکی Bilisumma Anbesse است که در میان کسانی که داوطلب تعمیر و ارتقاء پیر هواکش. در حالی که این کشور در تلاش است به تهیه بیش از 1000 هواکش خارج از کشور پیشرفت کرده است خنثی با تقاضای بالا.

‘œU.S. و شرکت های چینی است که تولید مکانیکی, هواکش می گویند آنها نمی توانند قبول سفارشات جدید تا جولای. همان درست است با دیگر اقلام پزشکی مانند PPE و دستکش’� Annbesse گفت: اشاره به شخصی دنده محافظ پوشیده شده برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض خطرات بهداشتی.

آفریقایی نیز در حال کمک به توسعه ابزار برای پیشگیری از بیماری و نظارت است.

انستیتو پاستور در داکار در حال کار بر روی یک تست سریع برای COVID-19 در همکاری با شرکت زیست فناوری Mologic که توسعه سریع ابولا آزمون. آنها امید coronavirus آزمون است که می تواند به نتایج در 10 دقیقه می تواند توزیع شده در سراسر آفریقا در اوایل ماه ژوئن است. هنگامی که یک نمونه معتبر, کیت های آزمایش خواهد بود ساخته شده در انگلستان و در یک مرکز جدید در سنگال برای بیماری های عفونی, تست DiaTropix که تاسیس انستیتو پاستور.

کارگران در داکار با استفاده از لیزر برش به حدود 1000 چهره سپر هر هفته برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. آنها همچنین در حال ایجاد کلید های زنجیره ای با پیشگیری از پیام مانند ” œStay خانه.’�

                                                                                                                                                                                                                       

بر اساس الکل دست عفونی در حال تولید در زیمبابوه در دانشگاه فنی و دانشگاه که تبدیل شده اند به ” œCOVID پاسخ کارخانجات.’� وزیر تحصیلات عالی آمون Murwira گفت: این تیم نیز تولید ماسک و لباس و پیش بند.

معلوم نیست که آیا این پروژه ها خواهد شد به پایان رسید قبل از این ویروس بازدید اوج خود در آفریقا اما ناظران می گویند تاثیر دراز مدت از این نبوغ قابل توجهی است.

‘œNecessity مادر اختراع است,’� دکتر احمد Ogwell معاون مدیر آفریقا مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آسوشیتدپرس گفت. ‘œWhat ما شاهد در آفریقا است going to change the way تجهیزات پزشکی به طور خاص تولید می شوند.’�

او پیش بینی وجود خواهد داشت ‘œnew بهداشت عمومی نظم” � پس از همه گیر با تغییرات جهانی زنجیره تامین. کشور در حال حاضر به برداشتن گام به سوی داشتن تکیه بر کمک از خارج از کشور.

کشورهای در حال توسعه در حال تقلا برای تحویل تجهیزات به عنوان مانع هستند. اما حتی در هند که در آن برخی از مهندسین نیز در تلاش برای ساخت کم هزینه, پنکه, دسترسی به بیش از 19,000 از آنها علاوه بر تولید کنندگان داخلی که انتظار می رود به ارائه ده ها هزار نفر بیشتر است.

کشورهای آفریقایی در حال درک اهمیت محلی تولید و ابتکار و خلاقیت.

غنا است که با استفاده از تکنولوژی هواپیماهای بدون سرنشین برای حمل و نقل COVID-19 آزمون و دنده محافظ در همکاری با آمریکا بر اساس شرکت به نام Zipline که در حال حاضر توزیع واکسن و دیگر محصولات پزشکی به مناطق دوردست کشور است.

‘œThis جهانی همه گیر: 210 کشورها و مناطق در سراسر جهان مبتلا هستند,’� نیجریه رئیس جمهور Muhammadu Buhari توییتی به تازگی. ‘œWe نمی توان انتظار داشت که دیگران به ما کمک کنند. هیچ کس در حال آمدن است به شکست این ویروس برای ما.�

آسوشیتد پرس نویسندگان الیاس Meseret در آدیس آبابا, اتیوپی; Farai Mutsaka در هراره زیمبابوه; و کارا آنا در ژوهانسبورگ کمک کرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر