پس از 75 سال نقطه عطفی, رستوران Nate ‘N آل است بسته شدن درهای خود را … در حال حاضر


بورلی هیلز (CBSLA) — یک جزء اصلی در بورلی هیلز است که ساخت آن روشن آن را می خواهد برای باز بماند اما به طور موقت بسته درهای خود را در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

Nate ‘N Al را در بورلی هیلز خدمت شده است تا روبن ساندویچ و شیرینی از سال 1945. اما با تهدید coronavirus بلندی هفته پیش به رستوران منتقل و تحویل وانت تنها.

حسن نیت ارائه میدهد: CBS

شنبه شب در Instagram به مغازه اغذیه فروشی ارسال شده است که این امر می تواند بسته شدن درهای خود را یکشنبه شب برای آینده قابل پیش بینی. پست خوانده شده در قسمت:

“حدود یک ماه پیش جهان به عنوان ما آن را می دانستند تغییر کرده است. ما امیدوار بودم که ما می تواند همچنان ما را خارج و تحویل خدمات به طوری که ما می تواند جامعه را با مواد غذایی است که بخشی از زندگی ما برای سال. اما اولویت شماره یک ما است که برای حفظ مشتریان و کارکنان ما امن و مطمئن در طول این زمان از عدم قطعیت است. پس از بررسی همه متغیرهای ما دیگر احساس اعتماد به نفس که ما می توانید انجام دهید که. آن را با غم و اندوه بزرگ خواهد بود که ما با بسته شدن درهای ما برای همه کسب و کار از فردا, یکشنبه, مارس 29 در 8 ساعت. با تشکر از همه شما برای اینکه بخشی از Nate n Al خانواده و یک تشکر ویژه به کارکنان خود که مشغول به کار خستگی ناپذیر به اینجا طوری است که همه ما باید در ادامه به مورد علاقه های ما در دسترس است! ما نمی دانیم که آنچه که در آینده نگه می دارد اما ما می خواهیم همه را به انجام بهترین خود را به ماندن در خانه و ایمن ماندن.”

رستوران ماند در خانواده برای چندین دهه بود اما فروخته شده به یک گروه از سرمایه گذاران محلی در سال 2018 است. آن برنامه ریزی شده بود به نقل مکان در اطراف گوشه و شده بود برجسته در ایستگاه های محلی در تبلیغات و در تاریخی ویژگی های.

هنوز معلوم نیست که طرح کسب و کار برای بازگشایی یک بار; اما پس از آن بیانیه ای را نشان داد که قصد دارد به نگه داشتن آن سنت زنده است. بیانیه ای که در ادامه برای نشان می دهد:

“همانطور که ما در ابتدا اظهار داشت: ما نمی تواند به طور کامل تضمین ایمنی از هر دو به مشتریان و کارکنان را خارج و تحویل در طی این بیماری همه گیر در حال حاضر انتخاب شده بس که خدمات. ما زمان اجاره است و انقضای مدت کوتاهی و ما مواجه می شوند مشکلات عمده با شهر بورلی هیلز که می شده اند و ما صاحبخانه جدید در درایو کانن. آن است که قصد از زمان مالکیت برای دریافت از طریق این بحران مانند هر دیگر رستوران و تصمیم گیری درست در زمان مناسب. هدف ما این است که به نگه داشتن Nate n Al سنت زنده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im