پس از شهر شیکاگو تظاهرات ناآرامی به محله های حومه

در حالی که مقامات شیکاگو در زمان فوق العاده ای مراحل یکشنبه به گشت و محدود کردن دسترسی به مرکز شهر در امید بیشتر جلوگیری از هرج و مرج پس از تنش های آخر هفته تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید تخریب و گسترش ناآرامی به محله های شهر و حومه.

خرابکاری شکست ویندوز در یک فروشگاه کفش در به شدت مکزیکی روستای کوچک محله. جمعیت بی خانمان به یک خانواده فروشگاه دلار در یک سمت جنوب مرکز نوار. چندین حومه مراکز خرید بسته شد از جمله در کلیمت که در آن شهردار اعلام “وضعیت اضطراری.”

                                                                                                                                                                                                                       

ناآرامی دامن زد پس از یک تعطیلات آخر هفته از هرج و مرج در شیکاگو به عنوان تظاهرات مسالمت آمیز تفویض به درگیری با پلیس و آتش سوزی و صدمه به اموال. ظهر یکشنبه شش نفر شده بود به ضرب گلوله یک ضرب 240 نفر دستگیر و حدود 20 افسر پلیس مجروح شده در ارتباط با تظاهرات پلیس شیکاگو گفت.

شهردار لری Lightfoot که به دستور نامحدود شبانه 9 بعد از ظهر حکومت نظامی گفت: ایلینوی گارد ملی درخواست کرده برای کمک به حفظ نظم. او گفت: دسترسی به منطقه کسب و کار مرکزی خواهد بود محدود به تنها ضروری کارگران و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد. حمل و نقل عمومی به طور موقت به حالت تعلیق عمده خیابان های مسدود شده با فاضلاب کامیون ها و رودخانه شیکاگو drawbridges اجازه می دهد ترافیک به مرکز شهر باقی مانده برداشته.

“شاهد قتل جورج فلوید بیمار من است و آن را هنوز هم می کند” Lightfoot گفت: در یک کنفرانس خبری در نظر گرفتن چندین معافیت به آهنگسازی خودش. “اما به جای پاسخ به مرگ خود را به عنوان ما باید تمرکز و انرژی ما نسبت به انجام کار سخت برای ایجاد تغییر است که ما نیاز داریم به جای آن مجبور شده اند به نوبه خود ما تمرکز و انرژی نسبت به جلوگیری از گستاخ خشونت و تخریب است.”

سرپرست پلیس دیوید براون گفت: ماموران مشغول به کار شد 12 ساعت شیفت برای پاسخ. زمانی که پاسخ به این پرسش خبرنگاران در مورد آنچه به نظر می رسد عدم مداخله پلیس به عنوان برخی از کسب و کار نابود شدند او گفت: نباید “سوئیچ سرزنش به پلیس” و تقدیر افسران حرفه ای.

                                                                                                                                                                                                                       

فلوید یک دست به دستبند, سیاه, مرد درگذشت دوشنبه گذشته به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن. که افسر درک چوین و سه نفر دیگر w قبل از اینکه از کار اخراج شدند. چوین چهره سوم-قتل عمد و قتل نفس.

تظاهرات و ناآرامی — برانگیخته توسط Floyd مرگ و گسترده تر موضوع درمان مردم سیاه و سفید توسط پلیس — unfolded در شهرستانها در سراسر کشور. کوچکتر عمدتا مسالمت آمیز تظاهرات ادامه داد: روز شنبه در اطراف شیکاگو از جمله خارج Lightfoot و به مقر پلیس.

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر فعال 375 ایلینوی سربازان گارد ملی برای کمک به خیابان نرسیده است. توسط شب شیکاگو حمل و نقل سازمان به حال تعلیق در تمام اتوبوس ها و خطوط راه آهن “در درخواست از مقامات امنیت عمومی” با خدمات سرگیری دوشنبه. Metra به حالت تعلیق سرویس روز شنبه در بخش “ایمنی عمومی و کارکنان ما است.”

جوامع تینلی پارک کرستوود و بلوط چمن شد در میان کسانی که هشدار به ساکنان خانه بمانند با توجه به ناآرامی های مدنی. پلیس گزارش “بزرگ اختلال” در شمال رودخانه بازار از جمله تیراندازی که در سمت چپ یک فرد در بیمارستان بستری است. کلیمت مقامات گفت: صدها نفر تخریب یک مرکز باعث یک 8 بعد از ظهر حکومت نظامی و بسته شدن بزرگراه خروج از رمپ به حومه جنوبی.

                                                                                                                                                                                                                       

شفق قطبی صادر 8:30 pm مقررات منع رفت و آمد به دلیل “گسترده حوادث خشونت و خرابکاری و سرقت” شهردار ریچارد Irvin گفت: در بیانیه ای اعلام وضعیت اضطراری.

شیکاگو مسئولان شهرستان پیشنهاد برخی از خرابکاری کشش به یکشنبه بود یک تلاش هماهنگ شده که همچنان تحت بررسی است. در مرکز شهر تظاهرات پلیس با باتوم به ضرب و شتم تظاهر کنندگان. ماشین پلیس به آتش کشیده شد. ویندوز بودند شکست در محله فروشگاه های راحتی و high-end میشیگان خیابان ها به طور یکسان.

هنوز هم برخی از انتقاد Lightfoot محدودیت. از آزادی های مدنی آمریکا از اتحادیه ایلینوی گفت که با توجه به اقدام قانونی بیش نامحدود حکومت نظامی که مطرح “جدی قانون اساسی سوالات که نیاز به درمان.”

Lightfoot سابق فدرال دادستان در دفاع از پاسخ او به عنوان لازم است.

داوطلبان جاروب شیشه ای و تمیز باقی مانده یکشنبه. در میان آنها بود میشل Eleby که مشغول به کار در خارج از مرکز شهر میسی که در آن صفحه نمایش ویندوز شده بود شکست.

42 ساله گفت: فلوید مرگ شد “enraging” به خصوص که او زندگی می کند در ترس از دهها برای خودش و خانواده است. پدر و مادر او سفید است.

“من نیاز به انجام کاری” او گفت: او انگیزه برای کمک به. “ما نمی توانیم به عقب نشستن و امیدوارم که این راه حل در حال رفتن به آمده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de