پس از 23 سال زندان محکوم Harvey Weinstein به احتمال زیاد تحویل به لا

لس آنجلس (CBSLA) – پس از 23 سال حکم زندان در شهر نیویورک در تجاوز جنسی به اتهام چهارشنبه خوار فیلم مغول Harvey Weinstein به احتمال زیاد تحویل به لس آنجلس به صورت اتهامات مشابه در اینجا.

لس آنجلس دفتر دادستان منطقه گزارش صبح روز چهارشنبه که آن را آغاز کرده بود این روند استرداد از 67 سال Weinstein به صورت اتهامات عنوان شده است که ثبت شد در ژانویه.

وکیل دانا Rotunno صحبت می کند به رسانه ها در خارج از دادگاه پس از فیلم مغول Harvey Weinstein محکوم شد به 23 سال زندان در تاریخ 11 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است. (گتی ایماژ)

Weinstein محکوم شد به 23 سال را در زندان صبح روز سه شنبه پس از محکوم ماه گذشته از تجاوز جسیکا مان در سال 2013 و وادار به عمل جنسی در میریام “میمی” هیلی در سال 2006 با توجه به CBS New York.

یک هیئت منصفه در بر داشت Weinstein گناه سوم-درجه تجاوز و درجه اول کیفری عمل جنسی. او متهم به سه فقره: دو فقره از درنده تجاوز جنسی و یک تعداد از درجه اول تجاوز به عنف.

در Jan. 6 L. A. County دا را متهم Weinstein تجاوز به یک زن و آزار جنسی دیگری در دو رویداد جداگانه در هتل ها بیش از یک دوره دو روزه در فوریه 2013.

Weinstein بود به اتهام یک جرم تعداد هر یک از زنای به عنف زنای دهان جماع جنسی با استفاده از زور و باتری جنسی با خویشتن داری.

این اتهامات در نتیجه تحقیقات راه اندازی شده توسط یک 2017 نیروی کار به بررسی های متعدد سوء استفاده جنسی اتهامات علیه چند شرکت بزرگ صنعت سرگرمی و ارقام از جمله Weinstein.

هیچ تفهیم اتهام تاریخ تعیین شده است.

بیش از 75 زنان جلو آمده و علنا به متهم Weinstein از سوء دنبال گزارش های رسانه ای در ابتدای ماه اکتبر سال 2017 در مورد درمان خود را از زنان با او کار می کرد. تعدادی از بازیگران از جمله اوما تورمن, “Sopranos” ستاره Annabella Sciorra and Rose McGowan — را متهم به Weinstein از تجاوز به عنف.

The Academy of Motion Picture Arts and Sciences حکام اخراج Weinstein زمانی که اتهامات منتشر شده است. The British Academy of Film and Television Arts یا بافتا نیز خاتمه عضویت خود را به انجمن صنفی تولید کنندگان از امریکا است.

Weinstein برنده جایزه اسکار در سال 1999 به عنوان یک تولید کننده بهترین-تصویر برنده “شکسپیر در عشق است.” خود شرکت نیز توزیع برندگان اسکار “هنرمند” “شیکاگو” “سخنرانی پادشاه” و “بیمار انگلیسی.”

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>