پس از زن نژادپرستانه سخنرانی دراز وشدیداللحن صدها فرود بر Wilson پارک برای تمرین اعتراض

تورانس (CBSLA) — فقط چند روز پس از یک زن گرفتار شد تصویری یکی دیگر از گفتن زن ورزش بر روی پله ها از یک تورانس پارک به “بازگشت به هر f– آسیایی در کشور شما در متعلق” صدها نفر از مردم فرود در پارک جمعه به موضع علیه نژاد پرستی.

پس تصویری از جمعه رویارویی پدید آمده بین زن ناشناس و شری زن بود که با استفاده از پله ها به ورزش دو بیشتر مردم جلو آمده و با قصه های خود را از درگیری با کسی که آنها باور دارند که به همان زن است.

Kayceelyn Salminao می گوید: او از لحاظ جسمی حمله توسط همان زن در Del Amo بازار در ماه اکتبر گذشته و عکس های او صورت گرفت که روز به نظر می رسد برای نشان دادن همان فرد در بری تصویری.

یک مرد که شناسایی شد, گفت که او و پسرش را مورد هدف قرار گرفتند توسط زن در همان روز با او مواجه شری. او همچنین تصویری از رویارویی که نشان داد این زن نیز پرتاب ناسزاهای او و مسخره چینی لهجه.

گزارش پلیس واصل شده اند در هر حادثه و بعد از آن شناسایی شده توسط تورنس اداره پلیس به 56 سال لنا هرناندز از لانگ بیچ.

“سکوت است نه پاسخ. به همین دلیل ما می بینیم که هر روز در خیابان از مردم در حال راهپیمایی به دلیل ما می خواهیم اقدامات,” او گفت:.

(اعتبار: CBS)

خشم بیش از این ویدئو باعث شد صدها نفر برای آمدن به ویلسون پارک چهار شنبه به ورزش و نمایش علائم decrying نژاد پرستی. بسیاری از کسانی که بیرون آمد گفت: این پارک برای هر کس و که در حال حاضر بیش از همیشه مردم در تمام زمینه گرد هم می آیند باید برای ترویج وحدت و صلح است.

“من خوشحالم که ما در اینجا به عنوان یک جامعه با هم برای پیدا کردن این زن آورد و عدالت” Salminao گفت.

صحبت با خبرنگاران بعد از ظهر جمعه تورانس رئیس پلیس حوا برگ نمی گویند که آیا زن در گفتار افزایش به سطح فعالیت های جنایی.”ما در حال صحبت کردن به دادستان شهرستان را به عنوان ما صحبت می کنند” گفت: برگ. “من نمی دانم چه بخش وجود دارد چرا که بسیاری از این احتمالا ممکن است نه به سطح افزایش جرم و در عین حال برخی از آن ها ممکن است.

“اما من قصد دارم به ترک است که به محققان که تمام اطلاعات. من لازم نیست که همه اطلاعات.”

پلیس می خواهیم هر کسی که ممکن است در تماس با هرناندز به تماس با مقامات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de