آژانس می یابد خصوصی مرزی دیوار نقض ریو گراند پیمان

هوستون – – – یک شرکت ساخت و ساز ترویج شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ساخت امضای خود مرز دیوار آمریکا نقض تعهدات خصوصی حصار مرزی در کنار رودخانه جدا تگزاس و مکزیک, آمریکا و سازمان پیدا کرده است.

بین المللی مرز و کمیسیون آب یافت که فیشر صنایع’ 3 مایل (4.8 کیلومتر) نرده استیل پست فقط 35 فوت (10 متر) از ریو گراند می تواند بدتر جاری شدن سیل و به نام این شرکت به ایجاد تغییرات به پروژه. این IBWC منتشر شد یک نسخه از نامه خود را به فیشر صنایع در روز چهارشنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

ساخته شده در زمین های خصوصی در جنوب تگزاس’ ریو گراند دره این پروژه در اصل ترویج به عنوان یک آنلاین جمع آوری کمک آغاز شده توسط تهمت حامیان ما برای ساخت این دیوار که مطرح شده بیش از 20 میلیون دلار است.

آن را به جای تبدیل به یک ویترین برای داکوتای شمالی-بر اساس فیشر صنایع که رئیس جمهور Tommy Fisher اتحاد تن به تن شرکت در فاکس نیوز و دیگر رسانه های محافظه کار. به گزارش ایسنا ، کوین کرامر یک داکوتای شمالی جمهوری خواه نیز صحبت به ناروا در مورد فیشر صنایع جمهور گفت: در مهر سال گذشته است.

فیشر صنایع برنده 400 میلیون دلار قرارداد در دسامبر به ساخت یک بخش از دولت مرز دیوار در آریزونا. پنتاگون داخلی watchdog بعد گفت: آن را بررسی اعطای قرارداد.

فیشر صنایع ساخته شده حصار در ماه ژانویه پس از یک قاضی فدرال برداشته سفارش محدود در اصل به دنبال غیر انتفاعی ملی پروانه مرکز. حصار دور و نزدیک به رودخانه از دولت مرز دیوار در منطقه که برخی از آنها یک مایل یا بیشتر به دور از آب. چرا که ایالات متحده و مکزیک توافق کرده اند برای به اشتراک گذاشتن آب و برق تولید شده توسط Rio Grande. قابل توجه ساخت و ساز در دشت سیلابی می تواند تغییر جریان آب و به طور بالقوه آسیب جوامع در هر دو طرف.

                                                                                                                                                                                                                       

در آن نامه این کمیسیون به خود جلب کرد برخی از همان نتایج را به عنوان مخالفان این پروژه گفت که نصب پست های خیلی نزدیک به رودخانه می تواند گرفتن باقی مانده و منحرف کردن جریان آب در راه است که خواهد بدتر جاری شدن سیل در طوفان. در یک نقطه در حصار کمیسیون بالقوه انحراف دو قابل قبول هستند.

کمیسیون نیست تماس بگیرید فیشر صنایع را به حصار. به جای آن پرسید: این شرکت برای نصب دروازه realign حصار و یا در نظر گرفتن راه های دیگر برای کاهش پتانسیل سیل.

Tommy Fisher گفت که تیم او مشغول به کار بود با این کمیسیون برای پیدا کردن ‘œa راه حل دو جانبه دلنوازی.’� او اضافه کرد که در یک سیل بزرگ خدمه خود را می تواند خراب کردن برخی از پست حصار اجازه می دهد تا آزادانه جریان آب است.

خاویر Peñیک وکیل برای پروانه مرکز گفت که او شک خدمه کار می تواند حذف پست حصار در طوفان. پروانه مرکز هنوز هم می خواهد حصار گرفته شده پایین Peñگفت.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWe نمی دانم اگر وجود دارد هر نوع بازسازی آن را کاهش دهد که خطر’� او گفت:.

اسکات Nicol یک تگزاس جنوبی فعال است که مخالف مرزی دیوار گفت: او سوال که چرا کمیسیون بپرسید نیست فیشر صنایع برای حذف حصار.

‘œIf ریو گراند می بیند قابل توجهی جاری شدن سیل در این دیوار خواهد بود خانمان و آن بلردس ناودان به منازل و کسب و کار و سد پایین دست,’� Nicol گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net