گروه های کمک ‘نگران’ با کمی ما coronavirus کمک

ژوهانسبورگ-بیش از دو دوجین سازمان امداد بین المللی گفته اند دولت آمریکا آنها ‘œincreasingly احساس خطر’� که œlittle به ایالات متحده کمک های بشر دوستانه رسیده است و کسانی که در خط مقدم’� از بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان تعداد موارد جدید میدارد تا سرعت در برخی از جهان شکننده ترین مناطق.

نامه ای به دست آمده توسط آسوشیتدپرس و امضا شده توسط گروه ها از جمله کودکان را نجات دهید, Mercy Corps, جهان, چشم انداز و دیگران می گوید که ‘œin رغم ماه از وعده مکالمات با USAID کارکنان حوزه چند سازمان دریافت کرده اند اعدام جایزه برای COVID-19 کمک های انسان دوستانه.’�

                                                                                                                                                                                                                       

آن را خواستار تاخیر ‘œdevastating’� و می گوید پنجره بسته است آمریکا برای کمک به کاهش بدترین اثرات این بیماری همه گیر در سراسر جهان است.

نامه ای به سازمان توسعه بین المللی آمریکا اقدام مدیر جان Barsa مورخ ژوئن 4 – همان روز که دیگر USAID مقامات شعار دولت ایالات متحده را ‘œglobal رهبری’� در صورت COVID-19 بیماری همه گیر.

‘œTo تاریخ ما مرتکب شده اند بیش از 1 میلیارد دلار به نفع جهانی COVID پاسخ’� Kenneth Staley, رهبر USAID COVID-19 نیروی کار به خبرنگاران گفت: پوشش آفریقا است.

اما بسیاری از این کمک ها بوده است تا در ‘œuncharacteristic تاخیر’� نزدیک به سه ماه پس از عبور از Coronavirus آمادگی و پاسخ تکمیلی تخصیص قانون نامه ای از کمک گروه می گوید.

‘œThe تاخیر طولانی در COVID-19 جوایز – و به عنوان یک نتیجه ایالات متحده در پاسخ به پویا اورژانس جهانی می ایستد و در تضاد کامل با تجربه ما در بحران که در آن (the Office of U. s. Foreign Disaster Assistance) شناخته شده است به نوبه خود در اطراف بودجه در چند هفته اگر نه روز� این نامه می گوید.

                                                                                                                                                                                                                       

کمک دیگر سازمان ها امضای نامه شامل مراقبت ایالات متحده آمریکا, Norwegian Refugee Council, ایالات متحده آمریکا یهودی جهان خدمات WaterAid و پزشکان برای صلح است.

نامه روشن می سازد کمک مشکل جهانی است یک اشاره نمایی افزایش موارد در پاکستان و گفت: “œthe زمان به حرکت است در حال حاضر.�

برای ماه ها در حالی که ترویج ایالات متحده coronavirus کمک مقامات آمریکایی داده نشده است جزئیات بیشتر در تعدادی از موارد مهم – مانند هواکش و تست کیت – تحویل به کشور در آفریقا که در آن چنین تجهیزات شده است در تامین کوتاه مدت برای ماه می باشد. و این نیاز در حال رشد است.

موارد در قاره آفریقا در حال شتاب سازمان جهانی بهداشت هشدار داد پنج شنبه گفت: در آن زمان 98 روز برای رسیدن به 100,000 موارد و فقط 18 برای رسیدن به 200,000. موارد در حال حاضر بالاتر از 216,000 با بیش از 5 ، 000 مرگ و میر.

                                                                                                                                                                                                                       

فقط 3 میلیون آزمایشات ویروس انجام شده در سراسر آفریقا یک قاره از 1.3 میلیارد نفر به مراتب کمتر از هدف از آزمایش حداقل 1% از جمعیت 13 میلیون. ‘œOne از بزرگترین چالش های ما در پاسخ همچنان به در دسترس بودن منابع به ویژه کیت تست,’� که آفریقا رئیس Matshidiso Moeti به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته های اخیر صحبت کرده است از تحویل هواکش به کشورهای آفریقایی گفت: 1,000 ماشین آلات فرستاده شد به نیجریه به تنهایی. اما نیجریه دولت گفت: هیچ یک وارد کرده است.

در واقع فقط 50 هواکش وارد شده اند در آفریقا از دولت آمریکا همه آنها را از رفتن به آفریقای جنوبی در روزهای اخیر. که کشور حدود یک چهارم از آفریقا ویروس موارد است.

از مقامات وزارت امور خارجه روز پنج شنبه گفت: آمریکا متعهد شده است ونتیلاتور کمک به کنگو, اتیوپی غنا و کنیا و موزامبیک نیجریه و رواندا نیز هست. ایالات متحده آمریکا تامین هواکش به عنوان به زودی به عنوان داخلی زنجیره تامین و فروشندگان می تواند به تولید و تحویل سفارشات این مقام گفت.

برخی از مقامات آفریقایی ابراز کرده اند باز ترس و یا نشانه های آرام و نا امیدی بیش از دولت آمریکا پاسخ. دیگران را به نام برای ‘œMade در آفریقا’� فشار برای کاهش اتکا به واردات در میان تلاش های سراسر این قاره به ایجاد خانه هواکش و repurpose کارخانه.

آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شده است سریع به ستایش از کمک های جک Ma بنیاد و دیگران برای تحویل هواکش تست کیت و دیگر به شدت مورد نیاز است.

اما در مورد خواسته فقط چگونه بسیاری از کسانی که در مورد ایالات متحده تحویل داده آفریقا CDC رئیس جان Nkengasong در روز پنج شنبه گفت که ” œunfortunately من نمی توانم به شما یک شماره … شده است یک چالش برای بسیاری از کشورها به مبارزه خود با بیماری همه گیر.’�

___

اندرو Meldrum در ژوهانسبورگ کمک کرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de