آلاباما در سنای نژاد مجموعه به ستیز ماجراجویی

MONTGOMERY, علا. – با کنترل سنای آمریکا در خط آلاباما نژاد شکل دادن به ستیز مرحله نهایی مسابقات بین مربی فوتبال کالج حمایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بدن را بیشتر در معرض خطر دموکرات خواهد شد که نیاز به ایجاد انگیزه در خود را پایه و دادگاه وزش رای دهندگان به پیروزی سیاسی بقا.

مسلح با مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید و شهرت از سال در حاشیه سابق دانشگاه آبرن مربی تیم فوتبال تامی Tuberville به آسانی شکست داد دادستان کل سابق ایالات متحده جف جلسات در ایران رواناب شنبه به تصرف خود در حزب جمهوری خواه نامزدی. او را به چالش بکشد بهداشت ، Doug Jones که کشیده خیره کننده سیاسی ناراحت در سال 2017 انتخابات ویژه برای تبدیل شدن به اولین دموکرات عضو مجلس سنا از آلاباما در یک ربع قرن.

                                                                                                                                                                                                                       

Tuberville هرگز برگزار دولتی اما بازیگران خود را به عنوان یک بازی بهتر با Alabama رای دهندگان در سخنرانی پیروزی.

‘œDemocrat داگ جونز در حال اجرا است برای انتخاب مجدد با شعار یک Alabama. شما می توانید اشتباه نکنید در مورد آن. چه داگ واقعا به این معنی است که یک لیبرال, آلاباما,’� Tuberville گفت: در شب انتخابات. Tuberville

پس از کشیدن یک غیر محتمل پیروزی جونز است نه واگذاری شانس خود را از دیگری در یک مسابقه راه اندازی می شود هر دو گران و مبارز.

‘œMy پیام است که رفتن به بسیار ساده است: ما به رهبری است. ما در زمان بحران. من می خواهم شما را به نگاه در ثبت,’� جونز گفت که او می خواهد به بحث در مورد شغل پرورش و مراقبت های بهداشتی.

دیوید Mowery یک آلاباما مبتنی بر مشاور سیاسی گفت: ‘œdeck انباشته شده است’� در برابر جونز اما این امر می تواند یک اشتباه برای جمهوری خواهان به فکر می کنم در این مسابقه آسان خواهد بود.

جونز را به صورت باد مخالف از انتخابات ریاست جمهوری سال در دولت بودند مغلوب ساختن پیشی جستن دستگیر 62 درصد آرا در سال 2016. او همچنین چهره یک نامزد بدون چمدان جونز’2 سال 2017, حریف, Roy Moore, مذهبی حق نامزد بود که پلاریزه قبل از اینکه متهم به سوء رفتار جنسی.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI فکر می کنم Tuberville است که احتمالا دو touchdown مورد علاقه,’� What گفت. ‘œBut (جونز) برنده اولین بار. بنابراین بدیهی است که وجود دارد یک فرصت مناسب است ؟ برای استفاده از وحشتناک فوتبال, استعاره, شما هنوز هم باید به بازی این بازی.’�

برای پیروزی در سنا صندلی جونز با تکیه بر افزایش دموکراتیک مردم در انتخابات از جمله سیاه و رای دهندگان را که تا 27 درصد از دولت و قانع کردن برخی از رای دهندگان نوسان و جمهوریخواهان میانه به سمت خود و یا نشستن انتخابات.

‘œI فکر می کنم سی منظر که این مسابقه با شدت بهم زدن غوطه دادن برای جمهوری خواهان همواره اشتباه است و بیشتر اشتباه روز به روز’� گفت: زک McCrary یک ناظر انتخابات دموکراتیک که با این نسخهها کار برای برخی از نرم افزار-جونز گروه.

McCrary گفت دموکراتیک مردم در انتخابات نیز بالاتر خواهد بود برای انتخابات ریاست جمهوری و او انتظار دارد که قوی مردم در انتخابات در میان سیاه و سفید رای دهندگان و رای دهندگان جوان دو کلید گروه جونز. اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود را به نفع خود آلاباما به راحتی حاشیه خود در ماه نوامبر ممکن است کمتر از در سال 2016 McCrary گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

جمهوری خواهان را ساخته اند recapturing یک بار قابل اعتماد قرمز دولت یک اولویت و دیدن آن را به عنوان بهترین شانس خود را برای انتخاب یک صندلی در نبرد برای حزبی کنترل سنا.

‘œWe می خواهید که صندلی عقب. … آن را به یک نبرد اما ما در حال رفتن به برنده شدن در این جنگ” آلاباما حزب جمهوری خواه صندلی تری Lathan گفت.

در سه شنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شادی خود را با Tuberville را برنده انکار جلسات فرصتی برای اصلاح مجلس سنا صندلی او از چپ به پیوستن به دولت رئیس جمهور است. مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت انتقاد اولین دادستان کل برای recusing خود را از تحقیق و تفحص از دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Tuberville خواهد بود ‘œgreat سناتور”و محکوم جونز به عنوان” œnot انجام این کار است.’�

100 روز مسابقه در شکل دادن به گران قیمت و همچنین ستیز.

یک ملت و یک گروه هم تراز با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل محفوظ است $3.2 میلیون آگهی در آلاباما و باشگاه برای رشد یک محافظه کار سازمان متمرکز بر مسائل اقتصادی نیز آغاز شده است پخش یک از 1.3 میلیون آگهی خرید در برابر جونز.

جونز انباشته 9 میلیون دلار در کمپین جنگ قفسه سینه با توجه به آخرین جمع آوری کمک های مردمی گزارش.

دموکرات ها با تشدید حملات علیه Tuberville از جمله دست زدن به صورت یک Auburn football بازیکن متهم به تجاوز به عنف قانونی از 15 سال دختر و دخالت خود را در یک صندوق که در آن شریک زندگی خود التماس کرد گناه را به تقلب.

‘œ’Sen. جونز کردم عدالت برای چهار دختران کوچک به قتل در کلیسا توسط Klan. تامی Tuberville فکر یک بازی تعلیق شد به اندازه کافی زمانی که یکی از بازیکنان خود را مورد تجاوز یک دختر کوچک. که یکی از مراقبت بیشتر در مورد آینده دختر خود را?” آلاباما حزب دموکرات توییتی صبح روز چهارشنبه. به عنوان ایالات متحده وکیل جونز محاکمه و زیاد شدن اعضای کلن پشت 1965 کلیسا بمب گذاری در بیرمنگام.

Tuberville انتخاباتی است گفت: اجرای قانون مقامات به کار گرفته شده در مورد این بازیکن که در بازگشت از تعلیق پس از یک معامله به اعتراف به گناه به بزه و دخالت خود را در صندوق های تامینی یک اشتباه بود که او برای پرداخت می شود.

McCrary گفت: آنچه Tuberville است رفتن برای او این است که ‘œAlabama یک جمهوری خواه DNA به آن در انتخابات ریاست جمهوری سال” اما که سلامت فعلی و بحران اقتصادی در امریکا می تواند رای دهندگان باز به تجربه متوسط است.

‘œI فکر می کنم این مسابقه اب زیر کاه, از,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de