همه چشم ها در Darnold پیشرفت به عنوان جت شروع اردوگاه

نیویورک-نیویورک جتز (7-9)

کمپ سایت: فلورهام پارک نیوجرسی

                                                                                                                                                                                                                       

در سال گذشته: آدم Gase سال اول به عنوان جت مربی رو به خشن, شروع, عنوان توسط کارفرمایی سام Darnold این جلسه با مونونوکلئوز که کنار او برای سه بازی. Linebacker C. J. Mosley صدمه دیده بود در به طور منظم فصل اولین بازی و از دست رفته اما دو بازی با هسته آسیب عضلانی. جرم تلاش برای خیلی از فصل اما Darnold بهتر بازی کردن کشش و جت تبدیل 1-7 شروع به تعجب محترم 7-9 پایان با بهره گیری از ضعیف اواخر برنامه.

اضافات مهم: در دور اول انتخاب OT Mekhi Becton دوم-انتخاب دور WR Denzel میمس WR Breshad Perriman CB Pierre Desir C کانر McGovern, RB, Frank Gore QB جو Flacco, LB پاتریک Onwuasor CB کوئنسی ویلسون OT جورج Fant G گرگ ون Roten, OL جاش اندروز و دور سوم انتخاب S اشتین دیویس ششم-انتخاب دور P برادن مان.

مهم زیان: WR رابی Anderson, CBs Trumaine جانسون و داریل رابرتز LT کلوین Beachum, LB براندون Copeland, RB, Bilal پاول RB-WR Ty, Montgomery, WR Demaryius توماس OT براندون پوسته P Lachlan ادواردز.

همه گیر و چالش خط حمله می تواند پنج غذای جدید – Becton, Fant, McGovern ون Roten و ال جی الکس لوئیس – از 1 هفته از فصل گذشته پس از عدم در میدان با هم می تواند بازی به چگونه به سرعت آنها jell.

                                                                                                                                                                                                                       

اردوگاه نیاز: GM جو داگلاس به موعظه رقابت و بازی کردن در موقعیت های مختلف از جمله توهین آمیز خط cornerback گسترده گیرنده و linebacker. Darnold رفتن به فصل سوم خواهد شد و انتظار می رود گام بعدی در توسعه است. بودن در Gase سیستم برای دومین سال متوالی کمک می کند اما Darnold نیاز به توسعه تفاهم با WRs پس از خروج از Anderson, Montgomery و توماس. آیا ستاره ایمنی جمال آدامز نشان می دهد تا برای شروع از اردوگاه – یا همه – کلیدی خواهد بود ، او درخواست کرده است, تجارت از جت که کنترل قرارداد برای این فصل و آینده و به طور بالقوه می تواند با استفاده از حق رای دادن تگ بر روی او در سال 2022.

انتظارات: Gase آینده با تیم به احتمال زیاد به طور مستقیم وابسته به چگونه Darnold انجام می دهد در این فصل است. جت را دشوار روم و می تواند اندکی قدم به عقب رکورد عاقلانه اما Gase می تواند امن اگر Darnold همواره نقش مانند حق رای دادن QB که نیویورک انتظار او بود. با وجود عدم اطمینان از آدامز’ وضعیت دفاع باید جامد دوباره تحت گرگ ویلیامز به خصوص با بازگشت سالم ILBs Mosley و اوری ویلیامسون و اصلاحی CB ،

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de