“همه چیزهای خوب باید به پایان رسیده است’: Tamera Mowry-Housley اعلام کرد او در حال ترک ‘واقعی’ پس از 7 سال

لس آنجلس (CBSLA) — Tamera Mowry-Housley اعلام کرد روز دوشنبه که او نمی خواهد بازگشت به شرکت میزبان در طول روز نشان می دهد بحث “واقعی است.”

Mowry-Housley شده بود میزبان در کنار جاری میزبان لونی عشق آدرین هاوتون و جینی مای پس از نمایش شروع در سال 2013. نمایش نوار در استودیو برادران وارنر در Burbank.

بازیگر و مجری گفت: در یک Instagram پست که او خواهد بود به دنبال سرمایه گذاری های دیگر و به نام تغییر “تلخ و شیرین.”

“هفت سال خانه من و قلب شده است ‘،’ دوستی است که من ساخته شده وجود خواهد یک عمر گذشته و مردم است که من تا به حال برکت برای مصاحبه با من تغییر کرده برای زندگی بهتر” Mowry-Housley نوشت.

“من بسیار افتخار از آنچه همه خانم ها و من انجام داده اند, وجود دارد, از جمله دو به خوبی سزاوار NAACP Image Awards و امی در طول روز. اما همه چیزهای خوب باید به پایان رسید و آن را با تلخ و شیرین لبخند که من اعلام می کنم که من در حال حرکت از,” او اضافه شده است.

“به من همکار میزبان من شما را دوست دارم من از دست شما و من همیشه وجود دارد برای شما. با تشکر از شما برای آموزش من, حمایت از من و تمام من. خواهران برای همیشه” او ادامه داد. “من خواهید بود ریشه شما به عنوان من نگاه به جلو به صرف زمان بیشتری را با خانواده و شگفت انگیز به دنبال فرصت های جدید و شروع فصل جدیدی از زندگی من است.”

Mowry-Housley گفت: در این عنوان که او “قصد” از به اشتراک گذاشتن اخبار از خروج از رئال در روز یکشنبه در نور, اخبار اخیر در مورد عبور از دوست دوران کودکی اش و سابق “Glee” بازیگر Naya Rivera. Mowry-Housley گفت: گزارش خود را ترک نشان می دهد شروع به گسترش و او می خواست علاقه مندان به شنیدن آن را از او.

مرتبط با: Naya Rivera بدن یافت می شود در دریاچه Piru مقامات می گویند که

Mowry-Housley که تبدیل به یک نام خانگی برای نقش خود را در کنار او یکسان دوقلو Tia Mowry-Hardrict در 1990s طنزهای “برادر” گفت: او می دانست که ریورا برای سال.

پیش از آن در هفته به عنوان جستجوهای بودند مداوم برای “Glee” ستاره قبل از خدمه در نهایت واقع بدن خود را در دریاچه که در آن او گذشته بود Mowry-Housley به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای گسترش عکس ریورا و پسرش Josey گفت: “بیایید دعا کنید آنها را پیدا کنید او را.”

هنگامی که مقامات گفت: بدن کشف شده در دریاچه اعتقاد بر این است ریورا Mowry-Housley نوشت: ادای احترام به دوست خود بر روی پلت فرم.

“نمی توانم باور کنم که من نوشتن این. قلب من است. بسیاری از احساسات. بسیاری از خاطرات” Mowry-Housley گفت. “ذهن من نمی خواهم به قبول این. شیرین من نیا. من شما را دوست دارم. همیشه شما را دوست دارم. من هرگز خود را فراموش لبخند شیرین خود را شگفت انگیز صدا و گرما و عشق است که همواره با استقبال من. من می دانستم که به عنوان اوایل به عنوان 9 سال شما قرار بود به ما لطف بسیار با استعداد و بسیار زیبایی است. من بسیار سپاسگزار به برکت شده است خود را با حضور بیش از 20 سال است. شما نفس من دور و همیشه خواهد شد. فرشته دیگر به دست آورده بال خود را. قلب من می رود به ریورا خانواده است.”

Mowry-Housley, خواهر, Tia Mowry-Hardrict نیز به اشتراک گذاشته شده خود را ادای احترام به ریورا توصیف سرگرم کننده خاطرات از دوران کودکی و بزرگسالی است. Hardrict گفت: خانواده اش ملاقات کرد ریورا از طریق برادر خود را “خانه هوشمند” بازیگر Tahj Mowry, که همچنین یک قلبی پیام امید برای او امن نجات.

“ما بزرگ شدیم با هم. ما بزرگسالان شد با هم. ما با تجربه بسیاری از اولین ها با هم. شما اولین تجربه من با همه چیز; عشق و صمیمیت و دل شکستگی. ما را از هر یک از دیگران قلب و سپس توصیه آنها را به عقب با هم…بیش از یک بار. من هرگز فکر نمی کنم از شما” Tahj گفت: در یک Instagram post.

ریورا 4 ساله پسر می گوید مادر خود را افزایش داد او را به عرشه خود را اجاره قایق موقت قبل از او به عقب نگاه کرد و او را دیدم ناپدید شدن در زیر آب با توجه به مقامات. Rivera, 33,  اند غرق شده در دریاچه. کالبد شکافی را تعیین دقیق علت مرگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net