همه Santa Barbara County سواحل بسته بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته

سانتا باربارا (CBSLA) — تمام سواحل در شهرستان سانتا باربارا دستور داده شده است به بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این حرکت در می آید پس نگرانی که عمده جمعیت می تواند گله به سانتا باربارا شهرستان پس از سواحل در لس آنجلس ونتورا و بسیاری از اورنج کانتی بسته این تعطیلات آخر هفته.

سفارش صادر شده توسط سانتا باربارا شهرستان افسر بهداشت دکتر هنینگ Ansorg رفت به اثر چهار شنبه, جولای 3 در 12 صبح و طول می کشد تا 11:59 بعد از ظهر روز پنج شنبه, جولای 5.

“موقت بسته شدن تمام سواحل لازم است با توجه به پیش بینی حجم بالایی از مردم ما در سواحل در ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته که مانع عمل امن و اجتماعی لازم فاصله به سرعت گسترش COVID-19 در سانتا باربارا کانتی” Ansorg گفت.

“چشم انداز برای آینده این آخر هفته را در چند روز گذشته به عنوان بیشتر و بیشتر استان ها تصمیم گرفته اند تا خود را به سواحل. این افزایش نگرانی قابل توجهی برای این اثرات به جامعه محلی ما.”

منظور می آید پس از شهرستان تعداد موفق به دیدار با آستانه معیارهای بالا انتقال بيماري افزایش بستری شدن در بیمارستان و محدود بیمارستان ظرفیت برای گذشته 16 روز.

در حالی که سواحل عمومی بسته شده, اقیانوس باز می ماند برای ورزشهای آبی از جمله گشت و گذار, شنا دست و پا-شبانه روزی قایقرانی و قایقرانی است.

ساحل هنوز هم ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای استفاده فعال از جمله دویدن ، دوچرخه سواری و یا دیگر اشکال فعالیت بدنی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de