همه هفت هافمن استتس سربازان 399 را فارغ التحصیل اعضای شرکت عقاب پیشاهنگی

در آن 44 سال سابقه Boy Scout Troop 399 در Hoffman Estates تولید بیش از 90 عقاب پیشاهنگی. اما در این سال در گروه اول است.

Nick Johnson of Hoffman Estates stands next to the shelving units he built at WINGS in Rolling Meadows as part of his Eagle Scout project.

نیک جانسون از هافمن استتس می ایستد در کنار واحد های قفسه بندی او ساخته شده در بال در نورد مراتع به عنوان بخشی از پروژه عقاب پیشآهنگی. – حسن نیت ارائه میدهد از نیک جانسون

تمام هفت پسر که عبور بیش از Cub Scouts به پیشاهنگی پسر در کلاس پنجم باقی مانده اند فعال در نیروهای نظامی و در حال حاضر در حال فارغ التحصیل شدن از دبیرستان به عنوان عقاب پیشاهنگی.

“این واقعا یک شاهکار شگفت انگیز می گوید:” Scoutmaster راجر Malinski.

و Malinski باید بدانید. او باعث شده است که نیروهای نظامی برای 15 سال گذشته مصرف آن بیش از زمانی که وجود دارد فقط شش پیشاهنگی ثبت شده و در حال حاضر نزدیک به 40. نیروهای نظامی با حمایت St. Hubert کلیسای.

Malinski چهره او صرف تمام زندگی بزرگسالی کار کردن با افراد جوان است. در حال حاضر او در حال لذت بردن از یک شغل دوم به عنوان یک معلم و دستیار در Schaumburg دبیرستان اما علاقه او به سراغ برنامه می رود بیشتر از 20 سال زمانی که او را همراه خود به جلسات اول خود را به عنوان توله پیشآهنگی رهبر و پس از آن به عنوان Scoutmaster.

Alex Grogman of Streamwood and his team of Scouts build planter boxes for Westbrook Senior Living facility in Streamwood.

الکس Grogman از ستریموود و تیم خود را از پیشاهنگان ساخت جعبه های زمینی برای وستبروک ارشد مرکز زندگی در ستریموود. – حسن نیت ارائه میدهد از الکس Grogman

از سمت راست شروع Malinski می گوید او و دیگر رهبران بودند عمدی در مورد چگونه آنها می خواستند به رهبری خود پیشاهنگی.

“یک چیز ما نمی شد تمرکز بر روی رتبه پیشرفت” Malinski می گوید. “من می دانم که برای تلفن های موبایل عجیب و غریب, اما ما نمی خواهید به صرف مقدار زیادی از زمان با تمرکز بر فقط چیزهایی را امضا کرده و جعبه چک.

“ما تمرکز بر پیدا کردن فرصت برای انجام چیزهایی که تحریک پسران” او می افزاید: “و در طول راه آنها چیزهایی را امضا کرده و نقل مکان کرد تا به صفوف است.”

آنها در زمان بسیاری از campouts که در آن پسران نوبت در زمان خدمت در موقعیت های رهبری به عنوان گشت رهبر و دستیار گشت رهبر. الکس Grogman می گوید اولین سفر کمپینگ به می سی سی پی پالیسیدز پارک دولت قلاب او را در حالی که نیک جانسون گفت: سنگ نوردی در شیطان دریاچه چیزی بود که او تا به حال هرگز قبل از انجام داده اند و او می دانست که او می خواست ،

آنها به عنوان مسن تر آنها رفت بالا ماجراجویی سفر از کوله پشتی در نیومکزیکو به قایقرانی در باهاما و فلوریدا, کلید, به, قایقرانی در آبهای مرزی.

Jason Matker می گوید: برنامه ریزی این سفر تمام شد بخشی از سفر است که برای او زندگی در حال تغییر.

“سفر کرده است در من القا عزم بقای دانش و رهبری است که من را با من به دریایی سپاه,” او می گوید.

Boy Scout Troop 399 brought in community members to teach the boys different skills. Here, Chef Mike Meyerhoff of The Cheesecake Factory coaches the boys on how to make a great salsa.

Boy Scout Troop 399 آورده اعضای جامعه به آموزش پسران در مهارت های مختلف. اینجا آشپز مایک Meyerhoff از Cheesecake Factory مربیان پسران در چگونه به خوبی سالسا. – حسن نیت ارائه میدهد از راجر Malinski

اما Malinski و رهبران خود را نیز غوطه ور خود را در پیشاهنگی در خدمات. در طول سال آنها به توسعه سه پروژه اصلی: پرتاب یک حزب شب سال نو برای خانواده ها خدمت توسط جی جی تاتر در Hoffman Estates, کار با دفتر پست محلی برای انجام یک درایو مواد غذایی و جمع آوری لوازم مدرسه برای اعطای-A-Wish سازمان در شیکاگو است.

خود را گسترده عقاب دیده بانی پروژه نشان دادن تعهد خود را به جامعه. اما به نظر می رسد این پیشاهنگی در حال احرام از پاداش های دیگر. در حال حاضر رهبران جامعه به آنها می آیند برای به اشتراک گذاشتن تخصص خود را.

مثلا Malinski می گوید: برای پیشاهنگی برای یادگیری در مورد کمک های اولیه, آنها نه فقط به عنوان خوانده شده در مورد آن در کتاب درسی و یا تماشای فیلم های یوتیوب نیروهای نظامی در آورده امدادگران به آنها آموزش دهد.

آنها همچنین در آورده سرآشپزها محلی برای آموزش پیشاهنگی به طبخ. این منجر به مضمون پخت و پز, مسابقات, مشخص پسران مانند طراحی تمام وعده های غذایی از کشورهای مختلف است.

Malinski و کارکنان خود را نیز مشخص شد به آموزش پیشاهنگی خود را نه تنها در مورد میهن پرستی اما در مورد متنوع سنت ایمان آوردن در مذهب متفاوت رهبران به توضیح آنها فرهنگ است.

“ما تمرکز بر روی نتایج با هدف پایان از پسران گرفتن همه چیز آنها می توانید از برنامه” Malinski می افزاید: “که برای این بچه ها به معنای تبدیل شدن به یک عقاب است.”

دیدار با 7 جدید عقاب پیشاهنگی

اریک دویل هافمن استتس فارغ التحصیل از هافمن دبیرستان. او را به حضور هارپر کالج برنامه معاملات در پاییز برای تبدیل شدن به یک جوشکار. پروژه خود را به حمایت از سرطان واحد در سنت Alexius مرکز پزشکی در Hoffman Estates, جایی که او بیمار است.

الکس Grogman زندگی در ستریموود و با حضور در خیابان ادوارد مرکزی کاتولیک دبیرستان. او را از حضور در دانشگاه ایالتی ایلینوی در پاییز به مطالعه بازاریابی و فروش حرفه ای. پروژه خود را به حمایت از وستبروک ارشد مرکز زندگی در ستریموود.

نیک جانسون از هافمن استتس فارغ التحصیل از هافمن استتس دبیرستان. او را از حضور در دانشگاه ایلینوی در شیکاگو در پاییز به مطالعه بیوشیمی. پروژه خود را به حمایت از بال برنامه که در خدمت قربانیان سوء استفاده های داخلی.

Michael Savage زندگی در Hoffman Estates و فارغ التحصیل از هافمن استتس دبیرستان. او را از حضور در دانشگاه ایلینویز به مطالعه علم مواد مهندسی است. پروژه خود را با پشتیبانی از تقریبا صفحه اصلی بنیاد در Schaumburg و ماموریت آن نجات سگ و گربه.

Jason Matker زندگی در Schaumburg و از دبیرستان فارغ التحصیل شده از طریق صفحه اصلی برنامه مدرسه. در سقوط او خواهد بود رفتن به کالج هارپر و پیوستن به سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده ذخایر. او قصد دارد به اصلی در عدالت کیفری. پروژه خود را به حمایت از کلیسا از Bartlett.

Jaydon Romsaithong زندگی در ستریموود. او از دبیرستان فارغ التحصیل شده از طریق صفحه اصلی برنامه مدرسه. او خواهد شد حضور هارپر کالج برنامه معاملات در پاییز برای تبدیل شدن به یک برق. پروژه خود را پشتیبانی می داد کتاب مقدس کلیسا در بارتلیت پس از آن خسارات در سیل.

جانی Waity از Elk Grove Village فارغ التحصیل از Conant دبیرستان. او را از حضور در دانشگاه ایلینوی در شمپین به مطالعه مهندسی برق. پروژه خود را با پشتیبانی از تقریبا صفحه اصلی بنیاد در Schaumburg.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de