آلن جورج طرح دعوی در دادگاه متهم تفنگ پلیس از قتل

در اوت 5, 2019, در یک حادثه به طرز مرموزی شبیه به کشنده تفنگ پایین کلرادو اسپرینگز, نوجوانان ده شهرداری بیلی دو روز قبل از آن تفنگ افسر پلیس دیویی Ryan کشته آلن جورج را به عنوان او سرش می دویم. در جهت مخالف است.

جورج موضوع فعال حکم بازداشت بود یک اسلحه گرم در اختیار خود را در زمان, اما او می خواهم تنها هدف آن در خود و به جیب سلاح قبل از حرکت آهسته تلاش برای فرار به پایان رسید و با نتایج غم انگیز گرفته شده است ، در عین حال رایان اقدامات تلقی می شد توجیه کرد در ماه نوامبر گذشته در یک بررسی توسط 9th قضایی منطقه DA, Jefferson, J. شنی.

پس از این تعیین دیوید لین یک وکیل برای Killmer, Lane & Newman, LLP, که نشان دهنده جورج خانواده وعده داده است که طرح دعوی در دادگاه فدرال خواهد بود آینده و شکایت در اواخر ماه گذشته نیست کلمات گوشت چرخ کرده. در این سند آمده است که رایان “به قتل آلن جورج پس از شور و مشورت است.”

با توجه به خط این کلمه استفاده نمی شود cavalierly. “تعریف قتل غیر قانونی عمد گرفتن از یک زندگی انسانی” او می گوید: “و این دقیقا کاری است که در اینجا اتفاق افتاده است.”

شاکیان در کت و شلوار شامل شهرستان از تفنگ و تفنگ رئیس پلیس تامی کلین. در پاسخ به Westword‘s درخواست, تفنگ, شهرستان, مدیر, اسکات هان متحده از طریق ایمیل: “رسما ما هیچ اظهار نظر در انتظار دادخواهی.”

دا چنی تصمیم نامه آغاز می شود با جورج سابقه کیفری. در شهرستان لیک “در اطراف 2009” این نشان می دهد او التماس کرد گناه را به سوءاستفاده جنسی از یک کودک یک جرم است که مورد نیاز او را برای ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی برای چهار سال است. او با موفقیت از نظر حکم او اما در 10 آوریل 2019 او دنبال شده توسط محققان به اتهام در اختیار داشتن و توزیع پورنوگرافی کودکان. پس از پرس و جو ایجاد شده علت احتمالی یک قاضی صادر شده مذکور حکم بازداشت. آن تاریخ: مرداد 5.

در حدود 7:11 p. m. آن شب Ryan و شریک زندگی خود را افسر شلبی McNeal خال خال جورج کار کامیون در بزرگراه 13, درست کردن ایالتی 70 و اعدام ترافیک متوقف شود. هنگامی که در خارج از خودرو و جورج است که گفت: “به پشت سر خود برگرفته a handgun” که او “نقل مکان کرد و در اطراف بدن او کشویی بشکه در امتداد شکم خود را به قفسه سینه خود” در یک شیوه ای است که پیشنهاد او در نظر گرفته شده برای صدمه زدن به خود.

خیلی از این گفت و گو را بازگو در دا چنی در نامه ای اعتصاب یک موضوع مشابه. در میان چیزهایی که جورج گزارش شده است که گفت: “من قصد ندارم به زندان! من قصد ندارم به یک مجرم جنسی!” و “من در مورد صحبت نمی گه! آن را بیش از! آیا شما آن را دریافت ؟ آن را بیش از!”

در اینجا یک ویدیو از ارز. (هشدار: مطالب ممکن است مزاحم برخی از خوانندگان.)

توسط چنی در حساب رایان دستور جورج برای قرار دادن اسلحه را “حداقل 34 بار” و McNeal تکرار این فرمان “حداقل دوازده بار” در طول نزدیک به ده دقیقه. در نهایت این نامه آمده “آقای جورج تماسهای مکرر راست خود را جلو جیب احتمالا برای اطمینان از تفنگ دستی خود را هنوز هم در جیب خود و سپس تبدیل شمال به سمت مرکز شهر تفنگ و شروع به فرار از دست ماموران. به عنوان او زد او هنوز هم دارای handgun اما در سمت چپ کیف پول خود را, برخی از پول نقد و دو چاقو و عینک خود را پشت سر گذاشت. به عنوان آقای جورج دور زد به سمت مرکز شهر تفنگ سرجوخه رایان و سپس حرکت رو به جلو تیراندازی آقای جورج با گشت تفنگ دو بار در پشت است.”

در تجزیه و تحلیل خود را از حقایق شنی اشاره می کند که جورج گفت: در موارد متعدد است که او را “نه به بازگشت به زندان” و حاضر به بازداشت او دختر بالغ پس از آن محققان گفت که پدر او احساس او می خواهم “خوار” خود “نام و نام خانوادگی.”

چنی همچنین ادعا میکند که “درگیر شدن در یک پا و پیگیری آقای جورج ذاتا ناامن و بسیار خطرناک” با وجود این بسیار متوسط سرعت که در آن او در حال حرکت بود چرا که او هنوز هم مسلح است و می تواند ضربه بسیار به سرعت. “اگر چه هر دو به ماموران اظهار داشت که آقای جورج هرگز به طور مستقیم با اشاره به handgun در آنها هیچ چیز مانع او از انجام این کار در یک دوم تقسیم و شلیک به سوی ماموران و یا دیگر شهروندان بی گناه,” او می گوید در این تصمیم نامه.

در لیست دلایل قانونی برای کاهش, برای شارژ رایان چنی به نقل از یک کلرادو قانون محاوره شناخته شده به عنوان “فرار جانی” قانون است. (دسامبر گذشته وکیل Darold Killmer خط شریک به طور خاص میزان استفاده از این زبان به عنوان یک منطق به کشتن جورج deeming تفسیر قانون اساسی.) علاوه بر این او به نقل از دو گذر از برجسته 1985 آمریکا دیوان عالی کشور مورد تنسی v. گارنر: “که در آن افسر به علت احتمالی به این باور است که شک تهدیدی جدی آسیب فیزیکی یا به افسران و یا دیگران یک افسر ممکن است استفاده از نیروی مرگبار” و “اگر یک مظنون را تهدید می کند افسر با یک سلاح و یا وجود دلیل به این باور است که این فرد تا به حال مرتکب جرم مربوط جدی آسیب فیزیکی نیروی کشنده استفاده می شود ممکن است در صورت لزوم برای جلوگیری از فرار و اگر جایی که امکان پذیر است, برخی هشدار داده شده است.”

طنز هشدار: این طرح دعوی در دادگاه در برابر تفنگ به نقل از تنسی v. جلب بیش از حد برجسته عبور از آن خط و شرکت را به عنوان بیشتر قابل استفاده به آنچه که واقعا اتفاق افتاده است به جورج. آن را می خواند:

استفاده از نیروی مرگبار برای جلوگیری از فرار همه جنایت مظنون هر شرایطی که قانون اساسی غیر منطقی. بهتر است که تمام جنایت مظنون می میرند که از آنها فرار. جایی که گمان می برند به شمار هیچ تهدید فوری به افسر و هیچ تهدیدی برای دیگران آسیب ناشی از عدم دستگیری او را توجیه نمی کند استفاده از نیروی مرگبار برای انجام این کار. آن است که بدون شک مایه تاسف است که یک مظنون است که در نزد فرار اما واقعیت این است که پلیس وارد یک کمی دیر یا کمی آهسته تر جریان همیشه توجیه قتل مشکوک.

“تنسی v. جلب می گوید: تنها قانونی استفاده از نیروی کشنده است اگر یک افسر منطقی معتقد است فرد یک تهدید است” لین می گوید. “و این ویدئو نشان می دهد که او هرگز مطرح خطر برای هر کسی جز خودش را — و حتی این کاهش بود چرا که او با قرار دادن اسلحه در جیب خود و دویدن به دور از صحنه است.”

همانطور که برای چنی پیشنهاد که جورج بود و هنوز هم یک خطر است زیرا او می تواند کشیده تفنگ در هر زمان خط استدلال می کند که “هر کسی با یک تفنگ را در جیب خود می تواند آن را بیرون بکشد و کشتن مردم بی گناه است. ما نمی توانیم در اطراف کشتار مردم فقط به این دلیل آنها را به یک تفنگ را در جیب خود است و ممکن است خودکشی.” علاوه بر این جورج “به نظر می رسید به خودکشی اما فکر کردم بهتر از آن است. بنابراین پلیس اصل گفت: “یک دقیقه صبر کنید. شما نمی توانید به خودکشی. ما در اینجا به انجام این کار برای شما.’ و این که به طور کلی یک راه حل خوب برای برخورد با یک فرد خودکشی.”

در لین, نمایش, “هر معقول داوران خواهد رسید و بر این باورند آنچه که اتفاق افتاد قتل بود. همین دلیل است که ما در زمینه مورد — و من اعتقاد دارم که آن را به هزینه مالیات دهندگان از تفنگ کلرادو چندین میلیون دلار است.”

کلیک کنید به عنوان خوانده شده و مستغلات از آلن جورج, et al., v. شهرستان از تفنگ et al., و الان جورج تفنگ تیراندازی پلیس تصمیم نامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im