Alt-سنگ ZORILA نقش اول ما کامل باند livestream جمعه

بازی بازی های ویدئویی? بررسی کنید.

خواندن کتاب ؟ بررسی کنید.

                                                                                                                                                                                                                       

نوشتن آهنگ های جدید ؟ بررسی کنید.

این بهار را coronavirus stay-at-home سفارشات آمد با استاندارد شماره به لیست برای منطقه نوازندگان. اما اعتبار اضافی برای خورش Arp و بچه ها در ZORILA: از آنجا که همه آنها با هم زندگی می کنند در شیکاگو آنها بوده ام خوش شانس می شود قادر به نوشتن آهنگ ها و تمرین با هم به عنوان یک گروه چیزی است که بسیاری از نوازندگان کار از راه دور شده است در مبارزه با.

جایگزین گروه راک — Plainfield را آنتونی Hish, downstate سیدنی را Nate فین و برادران خورش و هنری Arp پاریس, ایلینوی — ما ملحق خواهد شد در 7 p. m. روز شنبه, ژوئن 5, برای livestream کنسرت/مصاحبه در شیکاگو Sound Check Instagram. گروه انجام خواهد شد مندی از پاییز گذشته در اولین انتشار “سیدنی.”

“ما نشسته است در این آهنگ از ‘سیدنی’ برای مدت زمان طولانی” خواننده گروه خورش Arp گفت: از آهنگ ها که در به طور منظم چرخش در سنگ مجموعه پس این گروه آغاز شده و در سال 2018 است. “بنابراین ما در حال آماده به بازی برخی از موسیقی های جدید زندگی به عنوان به زودی به عنوان همه چیز باز می شود. ما فقط تلاش برای آماده سازی خودمان قادر به انتشار چیزی جدید. همچنین ما نوع رفتن هم بزنید دیوانه بنابراین برای دریافت با هم به جم ما در حال لذت بردن از آن است.”

در آوریل ZORILA با های اخیر علاوه بر این از غیر رسمی عضو پنجم دیو DeAngelis منتشر شد آکوستیک نسخه از برخی از مورد علاقه های شما از “سیدنی.” اما با یک زن و شوهر آهنگ های جدید در حال حاضر نسبتا دور همراه گروه امیدوار است تا یک نسخه جدید بعد از این تابستان.

                                                                                                                                                                                                                       

“ما در حال همکاری بسیاری در تلاش برای بازگشت در یک واقعا تنگ محل که در آن ما واقعا ابتدایی متمرکز” خورش گفت. “ما در حال تلاش برای تمرکز بر بودن واقعا تنگ band دوباره.”

مقدار زیادی از توجه خود را در طول این مستند داده شده است را به اقامت در تماس و ارتباط با مردم است. خورشت گفت: بازی گاه به گاه شده است مسهل و یک راه به نوبه خود ذهن خود را برای کمی. “این یک راه است که من هنوز هم می تواند ارتباط برقرار کردن با دوستان من نمی تونم ببینم نمی,” او گفت:. “ما روی و گپ زدن, و نیمه وقت ما فقط صحبت کردن در بازی چت و حتی واقعا بازی.”

اما مهمتر از آن او داده و برادرش هنری فرصتی برای ایجاد روابط جدید با خانواده خود را.

“من قادر به نوع ارتباط مجدد با خانواده من که فکر می کنم شده پوشش نقره ای برای من در همه این” خورش گفت.

پس از از دست دادن خود را بازاریابی کار به دلیل COVID-19 بحران بازگشت او در حالی که به پاریس, ایلینوی, که در آن پدر و مادر و خواهر زندگی می کنند.

“من قادر به نزدیک شدن به پدر و مادرم و قادر به استفاده از این زمان به بعد با آنها,” او گفت:. “معمولا وقتی شما 25 شما را در خود … شما همیشه به فکر خانواده خود را از آنجا که شما در حال تمرکز بر روی حرفه خود و اهداف خود را, اما این نوع از یک برکت و رحمت در لباس مبدل قادر به صرف زمان و برخی از خاطرات با خانواده من است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de