آماندا برگ ویلسون: از Catamounts به David Byrne

سر صحبت خواننده گروه دیوید بایرن و نویسنده مالا Gaonkar خواهد شد و اولین بازی خود را گسترده و همهجانبه تئاتر تجربه تئاتر از ذهن در 15000 فوت مربع انبار در دنور در ماه اوت است. شانزده تن از اعضای مخاطبان خواهد سفر از طریق نصب و راه اندازی در یک زمان; این قطعه را کشف اعصاب و کلاهبرداری است که مغز نقش بر ما. فراتر از آن است که بسیاری از اطلاعات مخفی هستند.

آن را به جلو و خاموش بایرن و Gaonkar, هر دو مستقر در نیویورک را صرف نزدیک به یک سال همکاری با برخی از دنور هنرمندان که قرار داده اند این شهر را همهجانبه هنر و تئاتر صحنه بر روی نقشه. وجود دارد چارلی میلر و خدمه اش در دنور مرکز هنرهای نمایشی’ تجربی شاخه خارج از مرکز. از طریق تولید مثل و شیرین, خوش شانس, این حزب و کمپ کریسمسآنها می دانند که چگونه به امن اجازه برای تعاملی هنر در غیر سنتی فضاهای. و نیویورک مدیر Andrew J. اسکویل دو محلی دستیار مدیران که مطمئن خواهند شد که تولید و حفظ کیفیت آن پس از بازگشت به نیویورک: بتی هارت که کار با, کلرادو, Shakespeare, جشنواره, بزرگ, تئاتر و Kaiser Permanente آموزشی تئاتر برنامه; و آماندا برگ ویلسون که درگیر با خارج از مرکز تولیدات.

ویلسون نیز عمده نیروی خلاق در حق خود او به عنوان مدیر هنری و از بنیانگذاران تخته سنگ تجربی گروه تئاتر این Catamounts که اولین Shockheaded پیتر در شنبه 15 فوریه. در طول نادر آرامش در ویلسون برنامه ما با او به بحث در مورد تئاتر از ذهنتجربی تئاتر در دنور در عمومی و چه کلمه “همهجانبه” به معنی — اگر هر چیزی — این روزها.

Westword: چگونه شما می توانید درگیر در تئاتر از ذهن?

آماندا برگ ویلسون: من در چند همهجانبه محصولات خارج از مرکز قرار داده است. من یک عضو بازیگران در شیرین و خوش شانس در سال 2016 — یکی که صورت گرفت در RiNo که در انبار بسیار بزرگ است. سپس من به کارگردانی بزرگ بعدی خود را همهجانبه قطعه بود که این حزبیک موسیقی ما در استنلی بازار در شفق قطبی. سپس من به رهبری یکی از تیم های خلاق که یکی از بین ما قطعه. معدن شد یک ویسکی مزه.

زمانی که چارلی شروع به زمینه سازی برای آوردن تئاتر از ذهن به شهر او می خواست برخی از چکمه بر روی زمین پس خیلی از این تیم است در نیویورک. من مصاحبه برای دستیار کارگردان و موقعیت آن را کردم. آن را بسیار سرد است. راه قبل از این من یک David Byrne فن پس از آن نوع فرصت عالی.

در مقایسه با کار خود را با Catamounts, چگونه این کار را پشته تا در مقیاس ؟

آن است که شناخته شده ترین نمایشنامه نویسان. آن را خطر ناک به بخشی از چیزی است که محلی تولید شده است اما رفتن به توجه ملی. قطعا دیگر کار خارج از مرکز انجام شده تا به حال توجه ملی به دلیل جاه طلبی همهجانبه تولید. اما بدیهی است که آن را نورد, سنگ , مواد, مانند, آخرین اخبار در مورد این بود.

چیز زیادی در مورد کار من با Catamounts است که آن را کوچکتر محلی شرکت می باشد. ما باید چابکی به توان تجربی و به کار در آزمایشگاه و تست همه چیز را. هر چند تئاتر از ذهن است عظیم و فوق العاده بلند پروازانه این همان چیزی تنها تقویت شده.

این هیجان انگیز است که یک هنرمند از David Byrne ملی شهرت که می تواند در ساحل Talking Heads بازدید برای بقیه عمر خود را در حال انجام چیزی است که واقعا تجربی. آن را شسته و رفته به می دانم که همان چیزهایی که ما در حال سرهم بند با در Catamounts آزمایشگاه او را سرهم بند با این خیلی بهتر منابع و بسیار مقیاس بزرگتر.

شما انجام داده ایم همهجانبه کار برای بیش از یک دهه قبل از آن بود به نام “همهجانبه.”

ما شده ایم گردان در اطراف حل مخاطب-مجری سد برای مدت زمان طولانی. در حال حاضر آن را به نام “همهجانبه.” قطعا چیز وجود دارد که در حال ظهور است که در حال تدوین چه معناست. اما اصل و نسب رود در راه بازگشت به عملکرد هنرمندان از ’60s بودند که آن را انجام می دهند.

چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد این اصطلاح در حال حاضر آن است که بسیار مورد استفاده قرار گیرد?

من در تلاش برای فکر می کنم که چگونه به این می گویند دیپلماتیک است. این یک اصطلاح است که می شود با استفاده از یک بیت آزادانه. من فکر می کنم گاهی اوقات آن را به معنی خاص سایت. گاهی اوقات به این معنی است که مخاطبان نیست نشسته در یک مفهوم سنتی.

من علاقه مند هستم در چه چیزی واقعا همهجانبه. من فکر نمی کنم وجود دارد باید همهجانبه پلیس در خارج وجود دارد, اما من فکر نمی کنم آن را همیشه به معنی همان چیزی. چیزی وجود دارد که در آن. آن را می دهد و آن را حیاتی زنده احساس می کنید که آن را مدون شده است. بسیاری از مردمی مختلف در حال آوردن معانی مختلف به آن است.

چه Catamounts تا ؟

این Catamounts در حال تولید — اوه خدای من اینجا می آید — همهجانبه از تولید Shockheaded پیتراقتباس از این وحشی, آلمانی, داستان های کودکان که در آن همه این مرگ و میر کودکان به عنوان یک نتیجه از سوء رفتار.

آن اقتباس شده بود در اواخر ’90s توسط یک گروه پانک the Tiger Lillies. و Phelim McDermott شده است که تطبیق عظیم اپرا برای ملاقات با اقتباس از آن را به موسیقی.

بیست و هشت سال بعد, ما در حال انجام این موسیقی. ما مرحله بندی آن با استفاده از برخی از چیزهایی که یاد گرفتم از طریق این حزب. شما می توانید بگویید یک خطی اما شما واقعا می توانید شروع به ظروف سرباز یا مسافر با توجه به مخاطبان تجارب آن صندلی آنها را در 360 و هنرمندان ارتباط برقرار کردن با آنها در این کوچکتر لحظات unscripted.

یک بار Shockheaded پیتر است تا روی پای خود و سپس دیوید میاد بیرون و ما در حال کار بر روی این اسکریپت در ماه مارس برای تئاتر از ذهن. وجود دارد بسیاری از تحقیقات در این سال تمام: چه اتفاقی می افتد زمانی که شما اجازه دهید مخاطبان خارج از کرسی های خود را?

Shockheaded پیتر اجرا می شود پنج شنبه, مارس 15 از طریق 7 مارس در لبنیات مرکز هنرهای 2590 گردو خیابان در بولدر. بلیط های در دسترس هستند thedairy.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im