Amanda Bynes تا به حال یک عاشقانه روز ولنتاین در این سال — کامل با تعجب نامزدی. طرفداران شوکه شده بودند برای دیدن یک تصویر جدید حلقه ارسال شده در Instagram شامل مرموز دست است که به احتمال زیاد متعلق به او ناشناخته نامزد.

“مشغول به tha, عشق زندگی من” سابق Nickelodeon ستاره کودک نوشت جمعه.

در این پست ویژگی های 33 ساله را بزرگ زمرد برش حلقه نامزدی و دیگر دست کسی است که با پوشیدن یک حلقه شبیه یک باند عروسی.

بسیار به ناامیدی از پیروان Bynes غفلت به فاش کردن که دیگر متعلق به نگه داشتن هویت جدید او نامزد یک راز است.

مشاهیر بیشتر

بیشتر در مشاهیر

Bynes دست آورد تحسین برای او Nickelodeon نشان می دهد “که همه” و “آماندا نمایش” در 1990s و ستاره دار در فیلم ضربه مانند “او مرد” “آنچه یک دختر می خواهد” و “اسپری مو” در 2000s.

او تا حد زیادی در آنجا ماند و از نور افکن چند سال گذشته به جای تمرکز بر روی سلامت روحی و روانی پس از یک مبارزه طولانی با اعتیاد است. او نوشته های نادر به روز رسانی در Instagram — ترین پست های اخیر از ویژگی های جدید تو یک طرح کلی از یک قلب بر روی گونه چپ.

amandabynes.jpg
Amanda Bynes دیده ژوئن 5, 2011. گتی

Bynes فارغ التحصیل از مد موسسه طراحی و تجارت در سال گذشته پس از انجام یک مصاحبه نادر با کاغذ مجله.

“من فقط به حال هیچ هدف در زندگی” او در آن زمان گفت:, و اضافه کرد که او بهبود یافته است به تازگی. “من می خواهم مشغول به کار تمام زندگی من و [سپس] من انجام هیچ چیز نیست. من تا به حال مقدار زیادی از زمان در دست من است و من ‘از خواب بیدار و پخت و به معنای واقعی کلمه بود سنگسار در تمام طول روز طولانی است. … من واقعا به استفاده از مواد مخدر و آن را تبدیل به یک واقعا تاریک غمگین دنیا برای من است.”

Bynes گفت: قبل از او می رود به مد او می خواهد به بازگشت به اقدام دوباره.


افشا: Nickelodeon است که یک بخش از ViacomCBS.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de