تراویس پایگاه نیروی هوایی کالیفرنیا. — یکی از دو پرواز چارتر حمل مسافران کشتی کروز از ژاپن فرود در کالیفرنیا پایگاه نیروی هوایی اوایل روز دوشنبه با شروع ساعت در یک دوره قرنطینه برای اطمینان از مسافران ندارد و این ویروس جدید شده است که گسترش در آسیا است.

یک هواپیمای حامل مسافران آمریکایی لمس کردن در پایگاه نیروی هوایی تراویس در شمال کالیفرنیا فقط قبل از 2:30 صبح به وقت محلی. یکی دیگر از پرواز به رهبری بود به لککلند ایر فورس بس در تگزاس است.

                                                                                                                                                                                                                       

ژاپن وزیر دفاع تارو Kono بود توییتی قبل از آن که سربازان ژاپنی به کمک حمل و نقل 340 ایالات متحده مسافران در 14 اتوبوس از بندر یوکوهاما به توکیو فرودگاه هاندا. حدود 380 آمریکایی ها بودند در کشتی کروز.

ایالات متحده آمریکا گفت: آن را مرتب تخلیه که شورت کات 14 روز قرنطینه روی الماس شاهزاده چرا که مردم در کشتی کروز در معرض خطر قرار گرفتن در معرض ویروس.

وزارت امور خارجه اعلام کرد بعد که 14 evacuees دریافت تایید آنها تا به حال ویروس اما اجازه داده شد به هیئت مدیره پرواز به دلیل آنها علائم. آنها که جدا شده به طور جداگانه از دیگر مسافران پرواز, ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه و بهداشت و خدمات انسانی گفت: در یک بیانیه مشترک.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت گفت: یک فرد آلوده که نشان می دهد حداقل علائم هنوز هم می تواند با تصویب این ویروس را به شخص دیگری.

                                                                                                                                                                                                                       

پس از ورود به ایالات متحده و تمام مسافران باید از طریق یکی دیگر از 14 روز از قرنطینه در امکانات نظامی – معنی آنها را تحت قرنطینه در مجموع نزدیک به چهار هفته است.

استرالیا و کانادا و هنگ کنگ و ایتالیا برنامه ریزی شد شبیه پرواز از مسافران است. دولت های دیگر از جمله کانادا و هنگ کنگ نیز نیاز مسافران به انجام یک دوم 14 روز در قرنطینه.

ژاپن روز یکشنبه اعلام کرد یکی دیگر از 70 عفونت در الماس شاهزاده خانم بالا بردن کشتی تعداد کل موارد به 355. به طور کلی ژاپن 419 تایید موارد ویروس از جمله یک مرگ.

آمریکایی ها Cheryl و پل Molesky یک زن و شوهر از سیراکیوز نیویورک تصمیم گرفتند به تجارت یکی از coronavirus قرنطینه برای یکی دیگر از ترک کشتی کروز به پرواز بازگشت به ایالات متحده Cheryl Molesky گفت: افزایش تعداد بیماران در کشتی میان به تصمیم گیری.

                                                                                                                                                                                                                       

“ما بسیار خوشحالیم که به رفتن خانه,’� Cheryl Molesky قبلا گفته تلویزیون NHK در ژاپن است. ‘œIt فقط کمی ناامید کننده است که ما باید برای رفتن از طریق قرنطینه دوباره و ما احتمالا نمی تواند به عنوان راحت به عنوان الماس شاهزاده احتمالا.’�

او فرستاده آسوشیتد پرس یک ویدیو از او و شوهرش سوار شدن به هواپیما با دیگر آمریکایی.

‘œWell ما خسته اما ما در هواپیما و این احساس خوبی است. خیلی بدبختی پوشیدن این ماسک هر چند و هر کس تا به حال برای رفتن به حمام در اتوبوس,’� او گفت:.

برخی از مسافران گفتند که تصویب این فرصت را به پرواز به ایالات متحده به دلیل اضافی قرنطینه. وجود دارد همچنین نگرانی در مورد که در یک پرواز طولانی با دیگر مسافران که ممکن است آلوده و یا در یک دوره کمون.

یکی از آمریکایی Matthew Smith گفت: در یک صدای جیر جیر یکشنبه که او را دیدم یک مسافر بدون ماسک صورت صحبت کردن در محله های نزدیک با یکی دیگر از مسافر. او گفت که او و همسرش scurried دور.

‘œIf وجود دارد عفونت های ثانویه در هیئت مدیره این است که چرا,’� او گفت:. “و شما از من خواست برای دریافت در یک اتوبوس،’�

او گفت: مقامات بهداشتی آمریکا که برای بازدید اتاق خود را ظاهرا تعجب است که زن و شوهر تا به حال تصمیم به ماندن و خواست آنها ،

‘œThanks اما ما خوب’� اسمیت گفت که او به آنها گفت.

___

آسوشیتد پرس روزنامه نگاران ماری یاماگوچی یوری Kageyama و امیلی وانگ در توکیو کمک به این گزارش.

___

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im