زنان آمریکایی پنهان ما فوتبال آرم طول سرود در اعتراض

FRISCO, Texas — به طور فزاینده ای تلخ اختلاف بین زنان آمریکایی تیم ملی فوتبال ایالات متحده, فوتبال, فدراسیون ریخته شده بر روی زمینه پنج شنبه شب هنگامی که p لایه های عینک خود را گرم کردن کشباف داخل در آشکار اعتراض خود را قبل از 3-1 پیروزی بر ژاپن است.

بازیکنان ثبت تبعیض جنسیتی کت و شلوار در برابر USSF در سال گذشته صورت برنامه ریزی شده به صورت آزمایشی شروع آوریل 5 در دادگاه فدرال در لس آنجلس. این USSF ارسال مقالات حقوقی این هفته با این ادعا که زنان کمتر ماهر و کمتر خواستار نقش بيشتر از مردان در آن تیم ملی.

                                                                                                                                                                                                                       

با پوشیدن خود را کشباف داخل کردن بازیکنان مخفی USSF تاج در کشباف اما اجازه چهار ستاره – یکی برای هر یک از جام جهانی عنوان می شود قابل مشاهده است.

پیروزی به ایالات متحده به عنوان در SheBelieves جام های آمادگی مسابقات امسال المپیک. در اواخر نیمه دوم USSF رئیس جمهور کارلوس Cordeiro صادر عذرخواهی و اعلام کرد shakeup به فدراسیون تیم حقوقی.

“به نمایندگی از ایالات متحده, فوتبال, من صمیمانه عذر خواهی برای جرم و درد ناشی از زبان در این هفته دادگاه پرونده که منعکس کننده ارزش های ما در فدراسیون یا ما تحسین فوق العاده ای از ما زنان تیم ملی” Cordeiro در بیانیه ای گفت. “ما WNT بازیکن فوق العاده با استعداد و کار خستگی ناپذیر به آنها نشان داده اند زمان و دوباره از خود مدال طلای المپیک خود را به جام جهانی عنوان.”

Cordeiro گفت: USSF خواسته Latham & Watkins “برای پیوستن به و راهنمای حقوقی ما استراتژی رفتن به جلو است.” Seyfarth شاو شده بود به نمایندگی از فدراسیون; Latham است که در آن شرکت سابق USSF جمهور آلن Rothenberg یک بازنشسته شریک است.

                                                                                                                                                                                                                       

“من باید آن را روشن ساخته شده به تیم حقوقی ما است که حتی به عنوان ما بحث اعداد و ارقام در این دوره از این مورد ما باید این کار را با نهایت احترام نه فقط برای زنان ما بازیکنان تیم ملی اما برای همه ورزشکاران در سراسر جهان” Cordeiro گفت.

کوکا کولا شرکت ، دیرین حمایت از این تیم با صدور بیانیه ای این هفته گفت: آن را در آن یافت حقوقی استدلال “غیر قابل قبول و توهین آمیز است.” این تیم حامیان گروه American Outlaws همچنین با انتقاد از فدراسیون.

پس از آشکار اعتراض بسیاری از تیم طرفداران در توییتر پروفایل خود را تغییر داد تصاویر برای خالی تاج با چهار ستاره است.

در اسناد ثبت شده روز دوشنبه USSF می گوید: “معقول داور می تواند نتیجه گرفت که این کار از MNT بازیکن نیاز مادی مهارت های مختلف و مسئولیت بیشتری نسبت به شاکیان کار می کند, در حالی که همچنین در حال وقوع تحت مادی شرایط کاری متفاوت است.”

مولی لوینسون سخنگوی بازیکنان در طرح دعوی در دادگاه به نام ادعای جنسیتی.

زنان به دنبال بیش از $66 میلیون دلار خسارت تحت دستمزد برابر قانون و حقوق مدنی قانون از سال 1964 و آزمایشی است که برای برنامه ریزی ممکن است 5.

                                                                                                                                                                                                                       

مگان Rapinoe, تعمید مطبوعات و لیندزی Horan گل برای آمریکا است که تمدید آن شکست نخورده خط به 31 منطبق است. در doubleheader بازکن اسپانیا را شکست داد 1-0 انگلستان.

Rapinoe گل روی یک ضربه آزاد در هفتمین دقیقه و مطبوعات تمدید شود با یک چیپ شات از بالای گل در 26 دقیقه است. مطبوعات به ثمر رساند تا در نه از 10 بازی پس از Vlatko Andonovski جایگزین جیل الیس به عنوان مربی پس از سال گذشته عنوان قهرمانی جهان.

پس از مانا Iwabuchi کاهش کسری بودجه در 58 دقیقه Horan به ثمر رساند در یک سربرگ در 83.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im