در میان Coronavirus نگرانی صدها خط در فروشگاه های کاستکو در سراسر شیراز به سهام تا در منابع

سانتا کلاریتا (CBSLA) — به عنوان coronavirus نگرانی صدها نفر از مردم صف در فروشگاه های کاستکو در سراسر Southland پنج شنبه به سهام تا در منابع است.

مارس 12 سال 2020 است. (CBS2)

هوایی و فیلم های گرفته شده فقط پس از 10 صبح نشان داد یک خط پیچ در پیچ تمام از طریق پارکینگ خارج یک فروشگاه واقع در دره عمیق و باریک کشور است. دیگران در آتواتر ایجاد کرد و فونتانا بودند به همین نهفته است.

داغ موارد مردم به دنبال آب و دستمال توالت و ضد عفونی کننده دست — که همه آنها به فروش می رسد در مقادیر محدود به هر یک از خریداران و هنوز هم در کوتاه مدت عرضه در فروشگاه های کاستکو در سراسر جنوب کالیفرنیا.

“همه خرید هر آنچه که آنها می توانند هر آنچه که آنها پیدا کردن” گفت: روساریو سوانسون و اضافه کرد که او braved جمعیت چرا که او می خواهد خانواده اش به آماده برای بدترین سناریو مورد.

“فقط در صورتی که ما یک قرنطینه” او گفت:.

در حالی که برخی از خریداران از ذهن نیست خطوط و گفت که آنها مایل به صبر بیش از یک ساعت به صلح از ذهن است که آنها آماده هستند برای coronavirus دیگران گفت: آنها فکر می کنم وحشت خرید overreaction.

“این یک کمی خارج از کنترل است. من فکر می کنم مردم وحشت به حد معینی گفت:” ملوین صوت یکی دیگر از Costco خریدار. او گفت که او شگفتی چه نوع از فشار غیر ضروری این است که قرار دادن بر روی کسانی که برای رفتن به فروشگاه های متعدد جستجو برای اقلام فروخته شده.

با وجود خط تیره دیوانه به فروشگاه های لس آنجلس کلانتر گفت: گزارش را لغو کردند که شکسته بود بین خریداران در خط بی اساس بودند.

“لطفا همین حالا تماس 911 چرا که مردم در حال برش در مقابل شما در خط در فروشگاه” بخش کلانتر توییتی. “این روابط تا منابع با ارزش واقعی برای موارد اضطراری!”

“همه آرام در Costco” بخش بعد توییتی.

با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری COVID-19 — بیماری ناشی از کوروناویروس — گسترش است از فرد به فرد از طریق تماس نزدیک معمولا در عرض 6 پا و عمدتا از طریق قطرات تنفسی هنگامی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه.

علائم آن شامل تب و سرفه و تنگی نفس. مردم به احتمال زیاد اکثر مسری زمانی که آنها بیشترین علامتی. Coronavirus نیز می توان با لمس کردن سطوح آلوده و سپس دست زدن به دهان و بینی و چشم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im