در میان موج گرمای تاریخی، آتش نشانان همچنان به نبرد 2000+ هکتار ال دورادو آتش سوزی در Yucaipa

YUCAIPA (CBSLA) — آتش نشانان در روز یکشنبه همچنان به نبرد شعله های شدید در منطقه Yucaipa به عنوان آتش برس 2،727 هکتار همچنان به سوزاندن در میان شرایط آب و هوایی شدید است.

آتش سوزی ال دورادو حدود ساعت ۱۰:۳۰ صبح فوران کرد. شنبه در پارک ال دورادو رنچ، و تا بعد از ظهر، تخلیه حدود ۳۰۰۰ نفر از ساکنان را برانگیخته بود. آتش سوزی در مهار ۵ درصد باقی ماند.

یک مرکز تخلیه در یک محل پذیرش صلیب سرخ واقع در مرکز جامعه یوکایپا در جاده ۳۴۹۰۰ اوک گلن در یوکایپا، ۹۲۳۹۹ تأسیس شده است.

مناطق زیر تحت تخلیه باقی می مانند: اوک گلن، کوه روستای خانگی، آبشار فارست و بخشی از نیمکت شمالی یوکایپا (شرق خیابان جفرسون، شمال جاده اوک گلن، جنوب یوکایپا ریج و غرب جامعه اوک گلن).

هشدار تخلیه برای نیمکت شمالی یوکایپا (در غرب خیابان جفرسون در شمال جاده اوک گلن، شرق خیابان برایانت، جنوب ریج یوکایپا) در حال اجرا باقی مانده است.

این آتش سوزی همچنین باعث بسته شدن جاده ها شد که شامل بزرگراه ۳۸ در خیابان برایانت در یوکایپا و جامعه آنجلوس اوکز می شود. علاوه بر این، جاده اوک گلن بین جاده نیمکت کاج و چری کرافت درایو نیز منوط به تعطیلی هستند.

هیچ گزارشی از سوختن سازه ها و جراحات وارده منتشر نشده است.

علت آتش سوزی معلوم نیست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر