دلیل طولانی اختلاف قرارداد تصمیم گیری در مسابقه زنده در آرلینگتون با تاخیر

هنوز هم بدون قرارداد بین آرلینگتون بین المللی دور مسابقه و سواران در دست ایلینوی مسابقه هیئت مدیره در روز دوشنبه تاخیر در تصمیم گیری در پیگیری درخواست برای برگزاری زنده مسابقه بدون تماشاگر در این تابستان.

شش کشور عضو پانل است که به تنظیم اسب مسابقه صنعت به توافق را تا این موضوع دوباره در دوشنبه, ژوئن 18, به نمایندگان آرلینگتون ارتفاعات مبتنی بر مسیر مسابقه و ایلینوی تجربه سواران انجمن زمان بیشتر به نظر آمده است.

                                                                                                                                                                                                                       

آن به شرح زیر ماراتن مذاکره جلسات این آخر هفته که در آن تقریبا تمام مسائل حل و فصل شد. اما نقطه چسبیده باقی می ماند که آیا به توافق برسند به یک یا دو سال پیمان.

در حالی که آرلینگتون میلیون و بورلی D. مسابقه خواهد بود به نام کردن برای این سال آرلینگتون می گوید: سال اضافی اجازه می دهد کسانی که محبوب ریسک بالا نژادها به سر در سال 2021 هنگامی که جمعیت ممکن است قادر به بازگشت به مسیر.

ایلینوی سواران در حال برگزاری شرکت به یک سال معامله به دلیل نامشخص اقتصاد و چه معنی می تواند برای کیف پول سطوح در 2021. پول گرفته شده از کیف پول حساب برای میلیون (1 میلیون دلار) و بورلی D. ($600,000) — مسابقه که عمدتا از ویژگی های خارج از کشور و بین المللی اسب — به معنی کمتر پول در سمت چپ محلی برای برندگان سایر نژادها.

آرلینگتون مقامات می گویند آنها ارائه شده ایم $130,000 به صورت شبانه دستی در این سال و 150.000 دلار در سال آینده.

هر دو طرف توافق کرده اند که برای 30 روز دیدار ابتدا در ماه ژوئیه یا اوت با سیرجهت مخالف مبداء مسابقه, افتتاح 30 روز قبل از اولین مسابقه.

                                                                                                                                                                                                                       

قرارداد اختلاف شده است مداوم برای نزدیک به یک سال اما آن آمد به خط مقدم در روزهای اخیر پس از آرلینگتون و شرکت مادر Churchill Downs, Inc. توافق برای اجرای یک خلاصه دیدار این تابستان بدون تماشاگر معکوس یک موضع قبلی. آرلینگتون برنج که قبلا گفت: افتتاح پارک بدون فن امکان پذیر نیست به دلیل هزینه های بالا ساختار اما در پی COVID-19 Gov. J. B. پریتزکر تا کنون اجازه تنها تماشاگر-کمتر مسابقه را از سر گرفت.

مسابقه مهار دوباره شنبه شب در هاوتورن دوره مسابقه در جنوب غربی حومه Stickney, ساعت پس از آن صحن به عنوان فضای میزبان برای پنج ساعت مذاکره جلسه بین آرلینگتون و سواران انجمن. چانه زنی ادامه داد: حداقل برای یکی دیگر از سه ساعت یکشنبه بیش ویدئو کنفرانس تلفن و ایمیل.

بدون قرارداد کار با صاحبان اسب و مربیان-که توسط قانون دولت بود شده اند و در پایان سال گذشته — آرلینگتون می تواند باز نمی شود. مسابقه هیئت مدیره است که به اتهام صدور گواهینامه زنده مسابقه خرما.

“هر روز که عدم اطمینان است که باقی می ماند این است که سختی ها به ایلینوی سواران و به همه کسانی که بستگی به این صنعت در ایلینوی برای امرار معاش” گفت: کمیسر تام مک کالی بود که در چانه زنی در جلسه روز شنبه در هاوتورن. “من مصرانه از همه ما به نگه دارید که در ذهن به عنوان یک پس زمینه به این انتقادی فوری مذاکرات و نیاز مبرم برای نتیجه گیری در یک راه یا دیگری.”

“آن را نمی خواهد فراتر از ژوئن 18 در ذهن من” مک کالی گفت: از یک معامله توسط هیئت مدیره بعدی به طور منظم برنامه ریزی شده نشست. “و من متاسفم که آن را رفته است که اما آن را احتمالا نمی تواند دورتر از آن. وجود خواهد داشت نه هر اسب در سمت چپ در اینجا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de